Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

9 YaŞindakİ Kiz ÇocuĞunun peygamberimize Mektubu(mutlaka Okuyun) (1 Kullanıcı)

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
slaün aleyküm emeğiinize yüreğinize sağlık büşra kardeşim
ALLAH SENİN MİNİCİK KALBİNDEKİ SEWGİYİ BİZLEREDE NASİB ETSİN SLM WE DUA İLE

gül_seda

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim çok güzel bir paylaşım...

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
slaün aleyküm emeğiinize yüreğinize sağlık büşra kardeşim
ALLAH SENİN MİNİCİK KALBİNDEKİ SEWGİYİ BİZLEREDE NASİB ETSİN SLM WE DUA İLE

Ve aleykümselam...
Allah(c.c) sizden razı olsun inşallah..Hayırlı günler.. :H

berat05

Yönetici
selamün Aleyküm

allah' A C.c Hamd Olsun.....

hamd Olsun Ki...9 Yaşindaki Bir çocuğun Yüreğine Işlemiş Bir Sevgi Var......

ham Olsun Ki....hz.muhammed'i S.a.v. Yaşamaya Yaşatmaya çalişanlar Var.

ham Olsun Ki.....adini Duyunca Salavat Getirenler Var.

allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed (s.a.v.)

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
MEKTUP!

"En Sevgiliye" ait son anı/olay günümüzden...

Şu içinde bulunduğumuz yıllardır... Bir "Kutlu Doğum" haftası nedeniyle bir ilköğretim okulunda, ders içinde, "Peygambere Mektup" yarışması düzenlenmiştir... Birincilik dokuz yaşında bir kız çocuğunundur... Ödül töreni düzenlenir... Genç bir öğretmen hanım, birinciliği kazanan mektup elinde, kürsüye gelir ve okumaya başlar.

"Nur Yüzlü, Gül Kokulu, Sevgili Peygamberim"

Burada durur, devam edemez... yazan, dokuz yaşında bir kız çocuğu; okuyan, genç bir hanım; ağlayan, onlarla beraber bütün bir salondur... Öğretmen hanım sesi titreyerek bir deneme daha yapar, yine okuyamaz... Sonra bir deneme daha... Hıçkırıklara boğulur... Mektubu bu kezde genç bir erkek öğretmen alır... O, yutkuna yutkuna da olsa mektubu okumayı başarır:

"Nur Yüzlü, Gül Kokulu, Sevgili Peygamberim!"

Seni çok ama çok seviyorum. O temiz , pak ellerini öpmek İnşallah nasip olur. Senin nur yüzünü görmek, dünyanın en güzel sözlerini senden dinlemek, o gül kokunu duymak İnşallah bana ve diğer müslümanlara nasip olur.

Sen müslümanlığı yaymak için çabaladın. İnşallah biz de çabalarız ki Sen mutlu olasın. Senin mutlu olman için canımı bile veririm. Cennete girersem ilk işim Seni bulmak olur.

Senin o güzel Hadis-i Şeriflerini dinlemek çok hoşuma gidiyor. Senin o nurlu ellerini binlerce kez öpüyorum. Çok iyi bir kişi olursam rüyama girer misin?

Müslümanları oluşturmak için ne kadar çaba sarfettin? Sorularımla Seni sıkıyorsam binlerce kez özür dilerim. Sen her şeye layıksın. Altı yaşında yetim kaldın. Bu nasıl bir duygu anlatır mısın?

Seni çok seviyorum. Ellerinden milyonlarca kez öpüyorum.

"Seni seven torunun, Büşra!..."

Bazı sözler vardır, öyle tam, öyle anlatmak istediğini eksiksiz ifade eden cinstendir ki, aynı konuda o sözlerden sonra söylenecek her söz yavan, her kelam eksiktir. Küçük Büşra'nın mektubu da bu "tam sözler"den biri... O yüzden bu yazıyı burada bitirmek en doğrusu olsa gerek... Ve ALLAH'a şükrederek...

Şükürler olsun Rabbim sevdiğinden ve sevdiğimizden bindörtyüzyıl uzaklaşmış bir zamanda bile O'na ( s.a.v) "En Sevgili" diyebildiğimiz için Sana şükürler olsun...

alıntı.

ellerinize sağlık ... allah celle celaluhu sizden de razı olsun inşallah ...

allaha emanet olunuz ...

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
Seni çok ama çok seviyorum. O temiz , pak ellerini öpmek İnşallah nasip olur. Senin nur yüzünü görmek, dünyanın en güzel sözlerini senden dinlemek, o gül kokunu duymak İnşallah bana ve diğer müslümanlara nasip olur.
selamün aleyküm söyleyecek hiç bir söz bulamıyorum kardeşim küçük kızımız herşeyi eksiksiz ifade etmiş ALLAH CC razı olsun emeyine sağlık

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
temiz ve safca yazılmış hoş ve güzel bir mektup
Büşra veremesede o almıştır.
teşekkürler.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah,barekallah... Gözlerini defalarca öperim sevgili Büşra...

Gözyaşlarım başörtümün önünü ıslattı...
Söyleyecek çok söz var lakin diller lal olur burada, yürek haykırır...

Rabbim, cümlemize o pak elleri öpmeyi nasip etsin. Amin.

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
yarabbım bunu yazan 9 yaşındamı allahım bızler yerın yedı kat dıbıne ınmişizde uyandıran yok bızı ben bu yazıyı cerceveletıp odama asacam h

__henza__

Kayıtlı Kullanıcı
Utanmaktan utanan toplumun içinden böyle incilerde çıkarmış çok mutlu oldum içimi yüreğimi tiretti
o pak temiz elleri öpmek hepimize nasip olur inşAllah.

seynep

Kayıtlı Kullanıcı
bu cocugu böyle yetiştiriren anne babasından ALLAH razı olsun gelecekte en büyük gür saada islamiytin olucak buda bir kıvılcımıdır

osiko123

Kayıtlı Kullanıcı
ben 11 yaşındayım çocuk 9 yaşındaymış ne kadar güzel yazmış işte ben buna peygambere duyulan sevgi derim (10 yazdığına bakmayın yanlış yazdım)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt