Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

9 YaŞindakİ Kiz ÇocuĞunun peygamberimize Mektubu(mutlaka Okuyun) (1 Kullanıcı)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm...ALLAH C.C. razı olsun...çok güzel bir paylaşım

RABBİM cümlemize böyle evlatlar yetiştirmek nasip etsin...İNŞALLAH...
ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...

selametle İNŞALLAH...

Ve aleykümselam....Allah(c.c) sizden de razı olsun inşallah...
Amin...Hayırlı günler.. :H

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
EN SEVGİLİYE sav_________ESSELATU VESSELAMU ALEYKE YA RESULULLAH......

RABBİMİZ cc; BÜŞRALARI,KÜBRALARI,AYŞELERİ,ESENGÜLLERİ ,FATİHLERİ,MEHMETLERİ ÇOĞALTSIN İNŞALLAH VE ONLARI YETİŞTİRTİRECEK ANNE -BABALARA UZUN VE HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH..
PAYLAŞIM İÇİN RABBİMİZ RAZI OLSUN..

selam ve dualarımla..

Ve aleykümselam....
aMİN....
Allah(c.c)'ya emanet olun. .

Allah(c.c) razı olsun inşallah...:H​

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam....

aMİN....
Allah(c.c)'ya emanet olun. .​

Allah(c.c) razı olsun inşallah...:H​
AMİN ecmain olsun ..
manevi yüksekliğin canlı bir örneği..yaşı 9,EFENDİMİZE sav SEVGİSİ KULAKTAN DOLMA BİLGİLERLE AMA GÖZYAŞI AKITACAK KADAR BENİMSEMİŞ..
Rabbimiz EN SEVGİLİYE sav OLAN MUHABBETİMİZİ ARTTIRSIN İNŞALLAH..
selam ve dualarımla..

barbie06

Kayıtlı Kullanıcı
Peygamberime mektup

Peygamberime mektup

ASİ MELEK SİMGE:
Nur yüzlü,Gül kokulu,Sevgili peygamberimiz o temiz ellerini öpmek çok M çok iaterdim.Senin nur yüzünü görmek,güzel sözlerini,eğitici sözlerini dinlemek çok isterdim.Cennete gidersem eğer ilk işim senin mis kokulu elini öpüp,nur yüzlü yüzünü görmeyi çook isterim...Seni seven=Simge...

ozlem_37

Kayıtlı Kullanıcı
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.

Allah razı olsun ne hoş bir paylaşımdı.Ağlattı beni bu duygu yüklü paylaşımınız.Rabbime emanet olun...:A:gulegule

barbie06

Kayıtlı Kullanıcı
Peygamberime mektup

Peygamberime mektup

Nur yüzlü,Gül kokulu,SXevgili Peygamberim o temiz ellerini öpmek çok ama çok isterdim.Senin nur yüzünü görmek,güzel sözlerini,öğütlerini dinlemek o kadar çok isterdim ki.Peygamberim.Cennete gidersem eğer ilk işim senin elini öpmek nur yüzünü görmek isterdim.Canım Peygamberim...Seni Seven Simge...

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah bu küçük kardeşimize rabbim bu çocuğu yetiştiren anne babadan razı olsun okurken göz yaşlarımı tutamadım tekrardan maşallah diyorum

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
AMİN ecmain olsun ..

manevi yüksekliğin canlı bir örneği..yaşı 9,EFENDİMİZE sav SEVGİSİ KULAKTAN DOLMA BİLGİLERLE AMA GÖZYAŞI AKITACAK KADAR BENİMSEMİŞ..
Rabbimiz EN SEVGİLİYE sav OLAN MUHABBETİMİZİ ARTTIRSIN İNŞALLAH..

selam ve dualarımla..

Amin...İnşallah...Allah(c.c.)'ya emanet olun..Hayırlı cumalar inşallah.. :H

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
ASİ MELEK SİMGE:
Nur yüzlü,Gül kokulu,Sevgili peygamberimiz o temiz ellerini öpmek çok M çok iaterdim.Senin nur yüzünü görmek,güzel sözlerini,eğitici sözlerini dinlemek çok isterdim.Cennete gidersem eğer ilk işim senin mis kokulu elini öpüp,nur yüzlü yüzünü görmeyi çook isterim...Seni seven=Simge...

Hayırlı cumalar inşallah..:H

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.

Allah razı olsun ne hoş bir paylaşımdı.Ağlattı beni bu duygu yüklü paylaşımınız.Rabbime emanet olun...:A:gulegule

Allah(c.c) sizden de razı olsun inşallah...
Rabbim bizleri de peygamber efendimizi görmemizi nasip etsin inşallah..Hayırlı cumalar.. :H

GuleSevdali

Kayıtlı Kullanıcı
MEKTUP!

"En Sevgiliye" ait son anı/olay günümüzden...

Şu içinde bulunduğumuz yıllardır... Bir "Kutlu Doğum" haftası nedeniyle bir ilköğretim okulunda, ders içinde, "Peygambere Mektup" yarışması düzenlenmiştir... Birincilik dokuz yaşında bir kız çocuğunundur... Ödül töreni düzenlenir... Genç bir öğretmen hanım, birinciliği kazanan mektup elinde, kürsüye gelir ve okumaya başlar.

"Nur Yüzlü, Gül Kokulu, Sevgili Peygamberim"

Burada durur, devam edemez... yazan, dokuz yaşında bir kız çocuğu; okuyan, genç bir hanım; ağlayan, onlarla beraber bütün bir salondur... Öğretmen hanım sesi titreyerek bir deneme daha yapar, yine okuyamaz... Sonra bir deneme daha... Hıçkırıklara boğulur... Mektubu bu kezde genç bir erkek öğretmen alır... O, yutkuna yutkuna da olsa mektubu okumayı başarır:

"Nur Yüzlü, Gül Kokulu, Sevgili Peygamberim!"

Seni çok ama çok seviyorum. O temiz , pak ellerini öpmek İnşallah nasip olur. Senin nur yüzünü görmek, dünyanın en güzel sözlerini senden dinlemek, o gül kokunu duymak İnşallah bana ve diğer müslümanlara nasip olur.

Sen müslümanlığı yaymak için çabaladın. İnşallah biz de çabalarız ki Sen mutlu olasın. Senin mutlu olman için canımı bile veririm. Cennete girersem ilk işim Seni bulmak olur.

Senin o güzel Hadis-i Şeriflerini dinlemek çok hoşuma gidiyor. Senin o nurlu ellerini binlerce kez öpüyorum. Çok iyi bir kişi olursam rüyama girer misin?

Müslümanları oluşturmak için ne kadar çaba sarfettin? Sorularımla Seni sıkıyorsam binlerce kez özür dilerim. Sen her şeye layıksın. Altı yaşında yetim kaldın. Bu nasıl bir duygu anlatır mısın?

Seni çok seviyorum. Ellerinden milyonlarca kez öpüyorum.

"Seni seven torunun, Büşra!..."

Bazı sözler vardır, öyle tam, öyle anlatmak istediğini eksiksiz ifade eden cinstendir ki, aynı konuda o sözlerden sonra söylenecek her söz yavan, her kelam eksiktir. Küçük Büşra'nın mektubu da bu "tam sözler"den biri... O yüzden bu yazıyı burada bitirmek en doğrusu olsa gerek... Ve ALLAH'a şükrederek...

Şükürler olsun Rabbim sevdiğinden ve sevdiğimizden bindörtyüzyıl uzaklaşmış bir zamanda bile O'na ( s.a.v) "En Sevgili" diyebildiğimiz için Sana şükürler olsun...

alıntı.

selamunaleyküm
Allah razi olsun cok güzel bir paylasim duygulanmamak elde degil...

Selam ve dua ile.. hayirli günler

resulemeftun

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.photoshop1.blogcu.com
Efendimize yanmış susamış özlem dolu bu mektubun peygamberimize ulaşmış olduğundan eminim ;o küçük kıza cevabı da cennette yanıbaşına çağırmakla cevaplandıracağına inanıyorum.

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Efendimize yanmış susamış özlem dolu bu mektubun peygamberimize ulaşmış olduğundan eminim ;o küçük kıza cevabı da cennette yanıbaşına çağırmakla cevaplandıracağına inanıyorum.

İnşallah....Allah(c.c)'ya emanet olun inşallah...Hayırlı günler..:H

ZaRiNa/MeDiNe

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c esirgesin Büşra kardeşimizi,ne mutlu anne ve babasına..
Rabbim cümlemize böyle evlatlar kardeşler nasip etsin inşallah..
Rahman razı olsun.Selam ve baki dua ile..B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt