Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<> 1 İle 100 Arası bir sayı tutun <> (1 Kullanıcı)

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
21.şıkkı anlayamadım.yani her konuşmamın başında ın mı diyecem .Biraz araştırayım

tekrar denedim.

15. Musafahada önce eli uzatan çekmelidir. Biz çekersek buluşmadan memnuniyetsizlik manası çıkabilir.

uygulamaya çalışırım inşallah

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm meltem kardeşim.çok güzel bir paylaşımda bulunmuşsunuz.ALLAH razı olsun.bende bu hafta 58. ve 59. numaradaki sünneti uygulayacagım.ALLAH kabul etsin.A.E.O. Kaedeşim.

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
21.şıkkı anlayamadım.yani her konuşmamın başında ın mı diyecem .biraz araştırayım

tekrar denedim.

15. Musafahada önce eli uzatan çekmelidir. Biz çekersek buluşmadan memnuniyetsizlik manası çıkabilir.

Uygulamaya çalışırım inşallah

ya galiba ben de fazla anlayamadim bakin öğrenince bana da bildirin hepberaber öğrenmiş oluruz inşallah...hayirli bereketli akşamlar olsun inşallah allaha emanet olun...

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
selamün aleyküm meltem kardeşim.çok güzel bir paylaşımda bulunmuşsunuz.ALLAH razı olsun.bende bu hafta 58. ve 59. numaradaki sünneti uygulayacagım.ALLAH kabul etsin.A.E.O. Kaedeşim.

Vealeykümselam ecmain olsun inşallah...Rabbim hakkıyla uygulamayı nasip etsin...Hayırlı, bereketli akşamlar....

efra

Kayıtlı Kullanıcı
8. Tabağa az yemek koydurtup artık bırakmamak.
hayırlısı olsun güzel bi düşünce

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum meltemcim ben bu sünneti bi türlü uygulayamadım yahu:(ilk yaptığım iş üstümü giyinmek geç kalkıyorum bide işe gitmek için.selametle kal...

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
tesekkurler cok güzel ve hayırlı bir paylaşım. içimden 71 geçmişti(sabah kalkınca hiç birşey yapmadan eli yüzü yıkamakmış)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum guzel kardeşım
2 demıştım ama bır kaç rakam daha soyluyorum
ve 34
9 dıyorum
emeğıne sağlık cok guzel olmuş
allaha emanet ol

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
benimde içimden 71 geçmişti...bundan sonra sabah kalkınca ilk işim elimi yüzümü yıkamak olacak....zaten bunu yapıyordum fakat sünnet olduğpunu bilmeden yapıyormuşum...bari sünnet diye yapalım ki sevap kazanırız inşaallah....

minoug

Kayıtlı Kullanıcı
ACIKMADIKÇA YEMEK YEMEMEK,DOYMADAN YEMEĞİ BIRAKMAK.
Çok güzel Allah(C.C)razı olsun.

huma

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm meltem kardeşim Allah razı olsun çok güzel bir paylaşım olmuş okuduğum an içimden 45 geçti baktığımda tüylerim diken diken oldu çünki ben su içmekte zorlanan biriydim hiç su içmediğim günler olurdu inşallah bu sünneti mutlaka uygulayacağım rabbim dünya ve ahiret muradını versin.

réyhæn

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar öncelikle iyi forumlar. güzel paylaşım tebrik diyorum ve benim çimden de 27 geçti.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt