Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<> 1 İle 100 Arası bir sayı tutun <> (2 Kullanıcı)

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatuhu...
bismihi sübhanehu...
Güzel duanıza kalben Amin diyorum...
Canım kardeşim Allah razı olsun iyiyim çok şükür....
Asıl seni sormalı kardeş hiç görünmüyorsun...
geçen aminenurlada kulaklarını çınlattık
umarım iyisindir... bir sorun yoktur inşallah..hayat-ı içtimaiden...
Allaha emanet ol:H...

Ve Aleyna Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berekatühü Eyyühel Üstad Hakkan Meltem....

Bismillah...

Elhamdülillah iyiyiz kardeşim...geçen ay sınavımı veremedim..bir dersim kaldı..vergi...yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik...iş .. .....dershane..ev...hem bu dünyaya hem ...ahirete son hızla çalışıyoruz...Rabbim doğru yoldan hiçbirimizi ayırmasın inşaALLAH...Amaç ihlas olduktan sonra gerisi teferruat...

Aminenur ve şahsınıza müteşekkirim...dualarınızda bu fakire de yer veriniz inşaALLAH...

hayır yanınızda..
şer uzağınızda olsun...

Selametle...

LAF OLSUN DİYE KALEM SALLAMA

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Ve Aleyna Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berekatühü Eyyühel Üstad Hakkan Meltem....

Bismillah...

Elhamdülillah iyiyiz kardeşim...geçen ay sınavımı veremedim..bir dersim kaldı..vergi...yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik...iş .. .....dershane..ev...hem bu dünyaya hem ...ahirete son hızla çalışıyoruz...Rabbim doğru yoldan hiçbirimizi ayırmasın inşaALLAH...Amaç ihlas olduktan sonra gerisi teferruat...

Aminenur ve şahsınıza müteşekkirim...dualarınızda bu fakire de yer veriniz inşaALLAH...

hayır yanınızda..
şer uzağınızda olsun...

Selametle...

LAF OLSUN DİYE KALEM SALLAMA

Amin amin Allah ebeden razı olsun...kardeş...Rabbim iki cihan için yaptığın mücadelenin kahramanı eylesin.inşallah... buarada Bütlere kalmak çok kötü...:a39: bu sıcaklarda birde sınavla uğraş:a36: neyse ben eminim sen halledersin..selametle..

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
5. Yerde bir sofra bezinin üstünde yemek. İhtiyaç olduğu takdirde masada da yenilebilir.

S.A. MELTEM KARDEŞİM. GÜZEL BİR PAYLAŞIMDI.
AMA BİZ ZATEN HEP YERDE SOFRA BEZİYLE YEMEK YEDİGİMİZ İÇİN. BEN HİÇ ZORLANMAYACAGIM
SELAM VE DUA İLE...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM razı olsun ne güzel düşünmüşsün meltemcim...
85 dedim ve uyguladığım bir sünnet çıktı...
RAHMANA emanetsin...selam ve dua ile

ZeyneP-m

Kayıtlı Kullanıcı
23. Doğru sözle şaka ve mizah yapmak.

NASIL OLACAK BU TAM ANLAYAMADIM

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
5. Yerde bir sofra bezinin üstünde yemek. İhtiyaç olduğu takdirde masada da yenilebilir.

S.A. MELTEM KARDEŞİM. GÜZEL BİR PAYLAŞIMDI.
AMA BİZ ZATEN HEP YERDE SOFRA BEZİYLE YEMEK YEDİGİMİZ İÇİN. BEN HİÇ ZORLANMAYACAGIM
SELAM VE DUA İLE...

Teşekkür ederim ...aslında insan farkına armadan da sünnetleri uyguluyor değil mi...
Rabbim kolaylık versin...selametle...

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
Amin amin Allah ebeden razı olsun...kardeş...Rabbim iki cihan için yaptığın mücadelenin kahramanı eylesin.inşallah... buarada Bütlere kalmak çok kötü...:a39: bu sıcaklarda birde sınavla uğraş:a36: neyse ben eminim sen halledersin..selametle..

Kardeşim duana yürekten amin diyorum..çok teşekkürler..bir izah yapmam gerekiyor..ben bütlere kalmadım okulu bitirdiğim beş yıl oldu..biz SMMM belgesi için yedi dersten sınava giriyoruz...ben altısını verdim biri kaldı..onuda inşaALLAH vereceğim ..belgeyi almadan profesyonel mesleğe geçemiyorum..işyeri açılışıma şimdiden davetlisin..artık Antalya dan nasıl gelirsin bilmem ama...biz davetiyenizi göndeririz...neyse ben de eminim sen halledersin..

Selametle...

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Kardeşim duana yürekten amin diyorum..çok teşekkürler..bir izah yapmam gerekiyor..ben bütlere kalmadım okulu bitirdiğim beş yıl oldu..biz SMMM belgesi için yedi dersten sınava giriyoruz...ben altısını verdim biri kaldı..onuda inşaALLAH vereceğim ..belgeyi almadan profesyonel mesleğe geçemiyorum..işyeri açılışıma şimdiden davetlisin..artık Antalya dan nasıl gelirsin bilmem ama...biz davetiyenizi göndeririz...neyse ben de eminim sen halledersin..

Selametle...

oyoyooooo Maşallah barekallah kardeşim ben de yok bütler falan:a01:r sen aşmışsın bunları...ben kendimle karıştırdım:a32: neyse Rabbim kolaylık versin inşallah..davete icabet lazım Allah büyük bellimi olur meltem gibi eser geliriz belki...selametle kardeşş:a12:

merdiven

Kayıtlı Kullanıcı
99 haksızlığın karşısında susmamak .........hiç susmadımki........

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
27. Yatağa girdiğinde avuçları açık olarak birleştirerek İhlas, Felak ve Nas surelerini okuyup avucunun içine üfleyip sonra bütün vücudunu sıvazlamak, bunu üç defa tekrarlamak.

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
23. Doğru sözle şaka ve mizah yapmak.

NASIL OLACAK BU TAM ANLAYAMADIM
...

Anlatmaya çalışim kardeş....
hani günlük hayatta arkadaşlarımızla şakalaşırız.....hani bazende abartıp doğru olmayan bir şey söyleyip sonrada şaka falan deriz ya işte şakalaşırken bile dosdoğru olun diyor sünnet...umarım anlatabilmişimdir...selametle...

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm arkadaşlar geçen hafta ...sünnetlerini bitirenler ...tekrar çekebilir...selametle...

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
21. Konuşmaya 'ın adıyla başlamak ve 'ın adıyla bitirmek.

ben nasıl becerilirim ki bunu

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
85. Lokmasını ve aldığı yemeği bitirmek.

selamün aleyküm bana bu hafta bu sünnet çıktı..zaten uyguladığım bişeydi inşallah devam ettireceğim..HAYIRLI GÜNLER

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt