Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ஐ๑ ArKaDaŞnAmE ஐ๑ (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

Aliye kardeşim elinize, emeğinize ve yüreğinize sağlık...:G

Olması gereken arkadaşlık:
Menfaatsiz, karşılıksız, beklentisiz bir ARKADAŞLIK...Sadece ALLAH İÇİN ARKADAŞLIK...
:evet

Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim...
:G

Selam ve DUA ile...:H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamin Aleyküm Aliye Kardeş...

Güzel insanların yaşantısı nasıl güzelse , tabiiki arkadaşlarıda

O nisbette güzel Olmalı...

Hüzünlü iken , bir mutlu sözcük çıkmalı dudaklarından ...

Sevinçlerimizi beraber paylaşmalıyız arkadaşlarımızla...

Ve Ben ne isem , O da O olmalı...

Güllere Renk Ve Letafet Giydiren Rabbimizden Güzellikler

Diliyorum Siz Değerli Kardeşimize... Selam Ve Dua Ile.....

~*~

Ve aleyküm Selam Değerli Erdal abimiz. Güzel yorumunuz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizin de ellerinize, yüreğinize sağlık olsun..Rahman c.c razı olsun inşallah..En Emin'e emanet olunuz..Selam ve baki Dua ile inşallah..Hayırlı ve bereketli günler..

~*~

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleykum Aliyecim,
insanın yanında, yakınında ,kalbinde birileri olmalı:evet
öyle ki bu kişiler hayatta insana zor gelen anlarında yükünün bir ucundan tutup, hemhal olması, hayırhahlığı ve desteğiyle, ağlarken ağlaması, varken mutlandırmasıyla rengini katsın.
Rabbim hayatı anlamlandıran dostlar ve arkadaşlar nasip etsin, öyle de olmamızı inşaallah.
selam ve dua ile güzel kardeşim benim,
Tek ve biricik Mevla'ya emanet

~*~

Ve aleyküm Selam Esmacım, güzel kardeşim benim:)
Güzel yüreğinize sağlık olsun inşallah güzel kardeşim. Maşallah yorumunuz çok güzeldi..Allah c.c razı olsun inşallah..Teşekkür ediyorum..Kendileri renk renk olsun ve hayatımızın da renkleri olsunlar inşallah güzel kardeşim..Her insan kocaman ayrı bir dünya gibi..Herkes ''kendi'' olması hasebiyle farklı ve özeldir gerçekten..Her anımıza hitap edecek insanları kazanabilmek ne büyük bir alışveriş ve ne büyük bir kazançtır..Rahman c.c cümlemize kökleri ahirete kadar uzanacak olan dostluklar kurmayı nasip etsin inşallah güzel kardeşim.Amin..En Emin'e emanetimsiniz inşallah..Baki muhabbetle inşallah güzel kardeşim..B)B)

~*~

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm aliyeciğim...
güzel bir paylaşımdı... teşekkür ediyorum...
Rabbim hayırlı insanlarla arkadaşlık yapmamızı ve hayırlı arkadaş olmamızı nasib etsin...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
ellerine sağlık aliyecim YARADAN senden razı olsun bu paylaşımın için...
selam ve dua ile

~*~

Allah c.c razı olsun sizden de ismi güzel kardeşimB)..
Teşekkür ederim yorumunuz için.. Sizin de yüreğinize sağlık olsun güzel kardeşim..En Emin'e emanet'imsiniz inşallah..Baki dua ile..

~*~

Delete

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.
Allah razı olsun kardeşim, Emeğinize yüreğinize sağlık,

İster günlük yaşantımızda, ister çağımızın iletişim aracı Msn olsun, Lakin kardeşim affınıza sığınarak şunları da belirtmeden geçemiyeceğim,

Arkadaş olarak seçtiğimiz kimse, sağlam bir imana sahip olmalıdır. İnancı olmayan veya itikadı zayıf bulunan şahıslar, kişinin imanını sarsıntıya uğratıp yanlış yollara sevk ederler.
Arkadaşı güzel ahlaklı olmalıdır. Güzel ahlaklı olmayan kimsede hayır yoktur,

Fasık olmamalıdır,

Bid’at sahibi olmamalıdır. Bid’at ehliyle arkadaşlık, gayrı müslimlerle arkadaşlık etmekten daha kötüdür,
Seçmek istediğimiz arkadaş, dünyaya düşkün olmamalıdır. Dünyanın faydasız şeyleri peşinde koşan kimselerle arkadaşlık öldürücü zehirdir. İnsanın tabiatı, beraber yaşadığı insanlara uymaya meyillidir,

Demişlerdir ki:
Dost edineceğin adama, onun mühim zannettiği bazı şeyler söyle! Bir bahane ile onu kızdır!
Sonra buna bir adam gönder! Ona senden sual etsin! Şayet iyiliğine konuşur ve sırrını gizlese, o kimsenin sadık olduğu anlaşılır. Onunla dostluk kurabilirsin!

Kerem sahibi insanlarla aran açılsa bile, yine iyiliğini söyler ve kötülüğünü gizler. Kötü insanla dostluğun sona erince, iyiliğini gizler ve aleyhinde konuşur.

Selam ve baki dua ile kalın kardeşim.

93270140eb0.gif
97906724wb4.gif

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum canım benim

selamun aleykum canım benim

b-177904-gonul.jpg

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
slamün aleyküm ablam çok güzeldi gerçekten Mewlam ebeden razı olsun bizlere hayırlı ahiret arkadaşları nasib etsin slm we baki dualarımla
“Ben bunu daha önce neden düşünmedim” :):):)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun Aleyküm Gönlü Güzel (haci) Bacim...
Her şeyden önce Senin Gibi Allah(c.c) Rizasi Için çalişan Bi Arkadaşi Dostu Olmali Insanin...bunun Için şükürler Olsun Rabbime Bu Sitede Senin Gibi Hem Arkadaşim Hem Dostum Var...allah(c.c) Sizin Gibi Dostlari Ve Verdiğiniz Bilgilerden Bizleri Mahrum Birakmasin...heleki Bu Devirde Birak Dostu Arkadaş Bile Bulmak O Kadar çok Zorken Koskaca Bi Ailem Var Burda Ve Senin Gibi çok Değerli Bacilarim Abilerim Ablalarim Var...allah(c.c) Hepinizden Razi Olsun...rabbim Yokluklarinizi Göstermesin Mekaniniz Cennet Olsun Inşallah...yaradana Emanet Ol Değerli Bacim
...

~*~

Ve aleyküm Selam ve rahmetullahi ve berekatühü çok değerli ve hacı olması için de her daim duacı olduğum, gönlü çok güzel abim.. Rahman c.c sizden ve kıymetli ailenizden, evlatlarınızdan ebeden ve daimen razı ve hoşnut olsun, dünya ve ahirette sizi sevdiğiniz her şeye kavuştursun, İslam'ın ışığı her daim yuvanızda, hayatınızda meş'aleniz olsun inşallah...Değerli abim, siz güzel gördünüz, sizin güzel görüşünüzdü..Rahman c.c size de gönlünüzce nasip etsin her şeyi inşallah..Burada üye olduğum ilk günlerden itibaren az da olsa istifadeli ve içinde kendinizi bulabileceğiniz bir şeyler sunabilmiş isem bundan büyük mutluluk duyarım..Bu manada burada bulunuş amacıma da binaen, güzel bir şeyler vermiş isem zerre miktar, bunun mutluluğu bana yeter...Rahman c.c siz değerli abimizi de bu yuvadan eksik etmesin, varlığınızı daimi kılsın inşallah..Siz de hamd olsun çok değerli abilerimizdensiniz burada...Allah c.c razı olsun inşallah her şey için..Firdevs ve Adn'ler sizin ve değerli ailenizin ebed yurdu olsun inşallah abi..Kalbi aminler inşallah dualarınıza..En Emin'e emanet olunuz..Selam ve baki dua ile inşallah.

~*~

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamünaleyküm M DENİZ kardeşim ve ALİYE kardeşim...
Deniz abim kusura bakma aynı duyguları paylaştığım için Alıntı yaptım.
Hakkını helal et...

Aliye kardeşim. ALLAH razı olsun. Çok güzel bir paylaşımdı.
Emeğine sağlık.

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

~*~

Ve aleyküm Selam muhterem hocam..Rahman c.c razı olsun sizden de inşallah..Yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam..Selam ve baki dua ile siz de Rabbimize emanet olunuz inşallah..Hayırlı ve bereketli akşamlar dilerim.

~*~

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamün aleyküm bacım emeğine sağlık allah doğru yoldan ayırmasın,doğru arkadaşlarla karşilaştırsın

~*~

Ve aleyküm Selam abi..Teşekkür ederim.
Amin inşallah.. Allah c.c razı olsun güzel yorumunuz ve duanız için.
Rabbimize emanet olunuz inşallah..
Selam ve Dua ile.

~*~

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleyküm güzel kardeşim nasılsın........

~*~

Ve aleyküm Selam güzel ablacım.B)
Hamd olsun Rabbimize iyiyim..Siz nasılsınız ablacım? İzmir'de rahatsız edici bir sıcaklık var, nemle de birleşince boğucu bir hava oluşturuyor deyim yerindeyse...Havalar biraz bizleri etkliyor ablacım maşallah..Rabbimizin verdiğidir sonuçta..Allah c.c sabırlar nasip etsin bu mevsimde hepimize inşallah.Ankara'da hava nasıl ablacım? Sizler nasılsınız? İyisinizdir inşallah.Baki dualarımla En Emin'e emanetimsiniz güzel ablacım..Muhabbetle kalın inşallah..Rabbimiz c.c'nin tevfik ve inayeti her daim sizinle olsun ..B)B)

~*~

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
~*~

Ve aleyküm Selam güzel ablacım.B)
Hamd olsun Rabbimize iyiyim..Siz nasılsınız ablacım? İzmir'de rahatsız edici bir sıcaklık var, nemle de birleşince boğucu bir hava oluşturuyor deyim yerindeyse...Havalar biraz bizleri etkliyor ablacım maşallah..Rabbimizin verdiğidir sonuçta..Allah c.c sabırlar nasip etsin bu mevsimde hepimize inşallah.Ankara'da hava nasıl ablacım? Sizler nasılsınız? İyisinizdir inşallah.Baki dualarımla En Emin'e emanetimsiniz güzel ablacım..Muhabbetle kalın inşallah..Rabbimiz c.c'nin tevfik ve inayeti her daim sizinle olsun ..B)B)

~*~

allah razı olsun ablacım rabbime şükür iyiyim
ankarada havalar çok sıcak ve sıkıcı namazı kılana kadar bunalıyorum
yağmur yağsa rahatlar inşallah
sende allaha emanet ol
slm ve dua ile........

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
allah korusun sanki namz kılmaktan bunalıyomuşum gibi oldu allah esirgesin
çok sıcak anlamında söyledim
slm ve dua ile ablacım......

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
allah korusun sanki namz kılmaktan bunalıyomuşum gibi oldu allah esirgesin
çok sıcak anlamında söyledim
slm ve dua ile ablacım......

~*~

Canım ablam, çok haklısınız ibadetler konusunda da bir imtihandır bu mevsimler..Rahman c.c yardımcımız olsun, sabır versin inşallah...Ankara nem açısından daha şanslı buraya göre ablacım..Nem fazla yok orada..Ama kuru bir sıcak var..Dualarımla birliktesiniz inşallah canım ablam..Rahman c.c her daim yar ve yardımcınız olsun, sizi korusun inşallah hıfzı ile..Rabbimize emanetimsiniz güzel ablacım..Hayırlı ve bereketli akşamlar olsun inşallah..B)B)

~*~

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

selamunaleykum guzel yureklı kardeşım
emeğıne sağlık
dost bulduğun an bırakma
bu devırde cıkarsız ılışkıler yok denılecek kadar az

oysa manevıyata ne cok ıhtıyacımız var
bır dost hayatımıza ne kadar renk verır değıl mı
ıyı kı varsın alıyecım
allaha emanet ol

~*~

Ve aleyküm Selam gönlü gül&lale hocamB)..
Hamd olsun o güzel dostları buldurana..
Çok haklısınız en birinci hocam..Bulunca bırakmamak lazım güzel dostları..
Her insan bir renktir ve farklılıklar hayata güzellikler, zenginlikler katar..
En Dost c.c razı olsun bu güzel yorumunuz ve bu sevimli gif için hocam..
Dostluğumuzun ve muhabbetimizin baki olması duasıyla En Dost'a emanetimsiniz inşallah.

~*~

siiringozyaslari_dostluk09.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt