Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ஐ๑ ArKaDaŞnAmE ஐ๑ (1 Kullanıcı)

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
bi kova burcu olarak bu konu çok ilgimi çekti,çok sağolun
muhabbetle kalın inşallah...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamünaleyküm güzel ruhlu insan söylemek isteyipte söyleyemediklerini öyle güzel dile getirip paylaşmışsınız tşkler. İnsanın gerçekten böyle hayırlı güzel ahlaklı dostlara her zaman ihtiyacı var. Rabbim sizin gibi güzel insanları hiç eksik etmesin hayırlı akşamlar. Allaha emanet olun. ben tesadüfen üye oldum böyle arkadaşlara ihtiyacım vardı umarım bundan sonra hep aranızda kalırım.

Ve Aleyküm Selam Zeynep kardeşim..
Aramıza hoşgeldiniz inşallah.. Üyeliğiniz hayırlı, daimi ve istifadeli olsun:)..
Gönlünüze sağlık, güzel kardeşim, güzel düşünceleriniz için.. Bilmukabele.. Kalbi aminler dualarınıza inşallah.. Eksik olmayın.. Hayırlı paylaşımlarda buluşmak duası ile..B)
Rabbimize emanet olasınız inşallah.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Çok şükür...Dostumu buldum..Sırtımı dönünce emin olduğum dostumu...Benim dostum davamızı omuzluyacak...samimiyetini ifşa edecek...cehdini ve vefasını gösterecek...gerekirse davamız için bana karşı gelecek..ÇOK ŞÜKÜR BULDUM DOSTUMU...KİMİN ELLERİNDEN TUTTUM KİMLERİN..MAYA YOK..OLMADIMI OLMUYOR..AMA İKİMİZ.. SÖYLEMEDEN ANLAŞIYORUZ..SUKUTUMUZ KONUŞSUN..BANA AĞUŞUNU AÇMIŞ...TAKDİRKARIYIM..BEN ONLARIN ARKASINDAN GİTMEYECEĞİM...ONLAR ARKAMDAN KOŞACAKLAR..NFKISAKÜREK...Paylaşım için teşekkür ederim gönüldaşım...SENİ GÖRMEDİM..BİLMİYORUM..AMA SENİ ALLAH YOLUNDA ÇOOK SEVİYORUM...SEVDİĞİNİ SÖYLEMEKTE RİYA YOKTUR..BİLİRSİNİZ..ALLAHCC YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..O NE GÜZEL USLUP..O NE GÜZEL İRFAN...GÜZELLİKLERİN EN GÜZEL OLAN ALLAHA ULAŞSIN İNŞAALLAH...

Allah c.c gerçek Dost'tan ayırmasın bizleri Osman Gazi abimiz.
Sizler de Rahman c.c rızası adına, değerlisiniz bizler için..
Allah c.c yar ve yardımcınız olsun sizin de inşallah.
Selam ve Dua ile.

Selamün Aleyküm
bi kova burcu olarak bu konu çok ilgimi çekti,çok sağolun
muhabbetle kalın inşallah...

Ve Aleyküm Selam güzel Sare kardeşim..B)
Siz de sağolun, teşekkür ederim:)..
Allah c.c, dostluğundan ayırmasın sizi inşallah güzel kardeşim.
Rabbimize emanetsiniz.. Baki Selam ve Dua ile. Nurlu akşamlar.

mir_erhan

Moderator

dae402abf10ae94113d19d484aa6a0fd.gif

Arkadaşları olmalı insanın, çeşit çeşit, boy boy, renk renk…

Mektup arkadaşları olmalı, e-posta arkadaşları.

Yol arkadaşları, okul arkadaşları, mahalle arkadaşları.

Tamam MSN arkadaşları da olsun, ama eskimeyen arkadaşları da.

“Bugün canım çok sıkkın” diye arayacağı arkadaşları da olmalı, “nobran” nedir diye soracağı arkadaşları da.

Kimi fizikten, kimi kimyadan, kimi tarihten, kimi siyasetten, kimi fıkıhtan, kimi futbol fikstüründen anlamalı.

Kimi, hangi yemek nerede yenir, nerenin nesi meşhurdur, vişne lekesi nasıl çıkar onu bilmeli.

Kimi, vizyona yeni giren filmlerin, yeni çıkan kitapların, yeni transferlerin, yeni malî yılın kritiğini çıkarabilmeli.

Kimiyle gülmeli, kimiyle derin düşüncelere dalmalı, kiminden teselli bulmalı, kimini teselli etmeli.

Kimi fikirlerimize destek çıkmalı, kimi “Ben bunu daha önce neden düşünmedim” dedirtmeli.

Kimi “dost acı söyler” kıvamında konuşmalı, kimi “Başın öne eğilmesin, aldırma gönül aldırma” tadında.

Kimiyle kâinat kitabına dair bir kelime okuyup, bir kitap kalınlığında konuşmalı.

Kimiyle her işteki hayırları, kimiyle her hayırdaki türlü işleyişleri tartışmalı.

Kimiyle geçmişin muhasebesini, kimiyle geleceğin stratejisini düşünmeli.

Kimiyle konuşmalı, kimiyle yazışmalı, kimiyle telefonlaşmalı, kimiyle mailleşmeli.

Kimine “titreşim” göndermeli, kimine selam.

Kimiyle bir durakta, istasyonda, hayatın “sadece bilmek zorunda kalanların bildiği yol üstü lokantasında” karşılaşıp, hayatına farklı bir kesit, farklı bir renk, farklı bir koku katmalı.

Kiminin yüzünü, kiminin ismini, kiminin bir sözünü, kiminin bir gülüşünü, kiminin bir bakışını ömrü boyunca unutamamalı.

Kiminin mektuplarını, kiminin e-postalarını, kiminin MSN konuşma kayıtlarını daima saklamalı.

Kimiyle yemek yemeli, kimiyle satranç oynamalı, kimiyle alış veriş yapmalı, kimiyle yürümeli, kimiyle sabaha kadar sohbet etmeli, kimiyle otobüs beklemeli.

Kimi için otobüsün düğmesine basmalı, kimi için yakın gözlüğü olmadığı için gazetesini okumalı, kimine son havadisleri vermeli, kimiyle hiçbir şey konuşmadan öylece oturmalı…

İnsanın arkadaşları olmalı, arasında “en” diyeceği belki bir iki kişi çıkacak bile olsa, farklı yönleriyle seveceği, farklı yönleriyle hayatına yeni değerler katacağı, farklı özellikleriyle kendini zenginleştireceği arkadaşlar.

İnsanın arkadaşları olmalı, daima yanında…

Alıntı'Name;)

dae402abf10ae94113d19d484aa6a0fd.gif

Eyvallah.
Güncellenmesi gereken bir paylaşım..Emeğine sağlık..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt