Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yavrum icin dua... (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Es'alüllahel Azime, Rabbel arşil azimi, ey yeşfike

Arşı azimin Rabbi olan büyük Allah'tan sana şifa vermesini dilerim

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Es'alüllahel Azime, Rabbel arşil azimi, ey yeşfike

Arşı azimin Rabbi olan büyük Allah'tan sana şifa vermesini dilerim

leyla-1

Altın Üye
Ezhib”l be’’se Rabbin”nasi esfi ve entes’’safi la sifae illa sifauke, sifaen la yügadiru sekama”

Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifa ver, çünkü şifa verici sensin. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Öyle şifa ver ki hiç bir hastalık bırakmasın. Amin

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm değerli kardeşim

Esselamu aleyküm değerli kardeşim

Abim.. kiymetli yuregi guzel abim.. iyiyim..sukur.. Rabbim bu gunu aratmasin.. ama zoor sinavlardan geciyoruz.. alifuat yavrumuz iyi.. 15 gunluk yogun bakim sonrasi suan tek sıkıntimiz kalbindeki delik... oda gececek insallah.. musab genizindeki et sebebiyle 6 aydir gece uykularini unuttu..sabaha kadar nefes alma cabasi veriyor.. uyku apnesi yasamaya basladi.. bu sebeple mayis 2 de ameliyat olacak insallah.. ddimya zor sinavlar yasiyoruz.. Rabbim utandirmasin.. esim rahatsiz.. tansiyonu yuksek surekli.. en iyi hali 15 10.. fmf dolayisiyla bir bobregi cook kucuk kalmis.. muhtemelen ondan kaynakli.. 4 mayista cekikecegi Asiri radyasyonlu bir emardan sonra belli olacak tansiyonun ve bobregin durumu korkuyorum Rabbim caresiz birakmasin cook zorda hissediyorum kendimi.. herseye yetismeye calismak cook yordu beni.. duaya ihtiyacim var.. Rabbim esimi cocuklarima bana bagislasin insallah.. oyle iste abim.. aylardir uyumayan yorgun herseye ystismeye cLisan bu garip kardesinize dua edin nolur.. sizleri merakta biraktigim icinde kusuruma bakmayin.. Rabbim hepinizden razi olsun

buket_zeynep tepetaklaktan gonderdi :)

"Ezhib”l be’’se Rabbin”nasi esfi ve entes’’safi la sifae illa sifauke, sifaen la yügadiru sekama”

Güzel kardeşim...Rabbim yar ve yardımcın olsun.
Bu zor anlarında rahmet ve merhametini eksik etmesin inşaallah.

Rabbim şifa nasip etsin, çocuklarına ve eşine..İnşaallah tüm dualarımız kabul olur ve sabrının sonucunu tez zamanda alırsın güzel kardeşim

Umutsuzluk yok buketim..Rabbim sabredenlerle beraberdir...biliyorsun..
Bu sabrında sonu SELAMETTİR ALİMALLAH....İNŞALLAH.
@buket_zeynep

mir_erhan

Moderator
Abim.. kiymetli yuregi guzel abim.. iyiyim..sukur.. Rabbim bu gunu aratmasin.. ama zoor sinavlardan geciyoruz.. alifuat yavrumuz iyi.. 15 gunluk yogun bakim sonrasi suan tek sıkıntimiz kalbindeki delik... oda gececek insallah.. musab genizindeki et sebebiyle 6 aydir gece uykularini unuttu..sabaha kadar nefes alma cabasi veriyor.. uyku apnesi yasamaya basladi.. bu sebeple mayis 2 de ameliyat olacak insallah.. ddimya zor sinavlar yasiyoruz.. Rabbim utandirmasin.. esim rahatsiz.. tansiyonu yuksek surekli.. en iyi hali 15 10.. fmf dolayisiyla bir bobregi cook kucuk kalmis.. muhtemelen ondan kaynakli.. 4 mayista cekikecegi Asiri radyasyonlu bir emardan sonra belli olacak tansiyonun ve bobregin durumu korkuyorum Rabbim caresiz birakmasin cook zorda hissediyorum kendimi.. herseye yetismeye calismak cook yordu beni.. duaya ihtiyacim var.. Rabbim esimi cocuklarima bana bagislasin insallah.. oyle iste abim.. aylardir uyumayan yorgun herseye ystismeye cLisan bu garip kardesinize dua edin nolur.. sizleri merakta biraktigim icinde kusuruma bakmayin.. Rabbim hepinizden razi olsun

buket_zeynep tepetaklaktan gonderdi :)

Değerli kardeşim. yokluğun fazla belli olduğundandı merakım.

Kalpte delik çocuklarda sık görülen ama Allahın izniyle çoğu kendiliğinden kapanan bir sıkıntı. inşallah bunu çok kolay atlatırsınız.

Bizim Musabtada vardı geniz sıkıntırsı Aralık ayında hem geniz hemde bademciklerini aldırdık. evet zahmetli bir süreç ama Rabbimiz herşeyden büyük inşallah o da çok kolay geçecektir.

Eşinizede Allah celle celalüh Şafi ismi hürmetine şifalar nasip eylesin.
Sevgili kardeşim. Yuvalarda Anne ve baba çok önemli Rabbim O yükü ne tek sana bıraksın ne de eşine.
İnşallah sizi çocuklarınıza çocuklarınızıda size bağışlar...

Birde en önemliside ne biliyormusun.
Rabbimiz sınavlarını zorunu en sevdiği kuluna verirmiş.
Hiç üzüntüye ve karamsarlığa kapılmayın.
Çünkü İnanmışsın ve Herşeyin üstesinden de geleceksin.
Bizde sana avuç avuç dualar yollayacağız.
Hiç bir zaman yalnız değilsin. burda olan yada uzaktan bizi takip eden kardeşlerimzin
Duaları hep seninle.
En kısa sürede güzel haberlerini bekliyor aramızda aktif görmek istiyoruz..

Allah c.c. Kaldıramayacağın yükü nasip eylemesin.
Ve sabır ile sınalarınızdan alnınızın akıyla çıkmayı nasip eylesin.amin

Selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm canım ben niyet yazmadım sen niyetini yap ona göre başlayalım inşallah.Tefriciye için.

Allah yar ve yardımcınız olsun...

Zeynep_Buket kardeşimizin Niyeti için Başlıyoruz inşallah.

Haydi Bismillah dedik.

kardelele................100
leyla.........................144

Toplam :244

Kalan :4200

Allah kabul etsin...

leyla-1

Altın Üye
“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”

(Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! şifa ver, çünkü şifa verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifa yoktur. Öyle şifa ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.)Amin

mir_erhan

Moderator
selamün Aleyküm.
Allah sizden razı olsun Leyla kardeşim.
Vesile olduğunuz için Rabbimiz size ecrini versin. amin

Bende kardeşim için yuvası için eşi ve çocuklarının şifası için 300 tane aldım şimdilik.

Selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
selamün Aleyküm.
Allah sizden razı olsun Leyla kardeşim.
Vesile olduğunuz için Rabbimiz size ecrini versin. amin

Bende kardeşim için yuvası için eşi ve çocuklarının şifası için 300 tane aldım şimdilik.

Selam ve dua ile

Amin
Aleyküm Selam kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..
Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar tefriciyeler, esmalar,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşallah.
Allah kardeşimizin eşine evladına hayırlı şifalar nasip etsin yuvalarında huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi nasip etsin.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

Haydi Bismillah dedik.

leyla.........................244
mir_erhan..............300

Toplam :644

Kalan :3.800

Allah kabul etsin...

mir_erhan

Moderator
Buket Zeynep Kardeşimizi için okuyoruz.

Rabbimiz Sıkıntılarından bir önce kurtulmasına vesile kılsın okuduklarımızı amin.

leyla-1

Altın Üye

Haydi Bismillah dedik.

leyla.........................344
leyla((arkadaşı).......300

Toplam :1.044

Kalan :3.400

Allah kabul etsin...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
100 adet daha aldım.
Allah kabul etsin.
selametle kalın .
inşallah.

leyla-1

Altın Üye
100 adet daha aldım.
Allah kabul etsin.
selametle kalın .
inşallah.

Allah razı olsun gönül dostum emeklerine gönlüne sağlık Allah ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim inşallah. Allah kabul etsin Allah hepimizin hakkında ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim iyilik güzellikler nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünce olsun.

leyla-1

Altın Üye

Haydi Bismillah dedik.

kardelele................200

Toplam :1.144

Kalan :3.300

Allah kabul etsin...

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
bende tefriciye almak istiyorum bu kardeşimiz icin

mir_erhan

Moderator

Haydi Bismillah dedik.

kardelele................200
nazlım.....................1000

Toplam :2.144

Kalan :2.300

Allah kabul etsin...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici