Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yavrum icin dua... (1 Kullanıcı)

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
Aldiklarimi bitirdim kalan 100 de aliyim okumaya başlıyorum Rabbim kabul etsin inşallah...

leyla-1

Altın Üye
Aldiklarimi bitirdim kalan 100 de aliyim okumaya başlıyorum Rabbim kabul etsin inşallah...

Amin
Selam Aleyküm canım benim Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Allah bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet nasip etsin.
Allah bütün çocukları yeğenlerimizi hidayet eylesin vicdan merhamet Allah korkusu nasip etsin sonlarını hayırlara vesil etsin Rabbim.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inş.
Allah hastalara şifa, dertilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin RABBİM.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
Allah'ım ülkemize de dirlik düzen versin birlik beraberlik kardeşlik bağlarını güçlendirmek nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler..

leyla-1

Altın Üye
Allah yar ve yardımcınız olsun...

Zeynep_Buket kardeşimizin Niyeti için Başlıyoruz inşallah.

Haydi Bismillah dedik.

kardelele................200
leyla.........................344
mir_erhan..............500
leyla((arkadaşları)...500
nazlım.....................2800
mavci.........................100

Toplam :4.444

Kalan :00

Allah kabul etsin...

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
ayy canım benim ne güzel dua etmissin maşallah Rabbim diline sağlık versin dualarında benide unutma canım benim Allaha emanet ol

leyla-1

Altın Üye
ayy canım benim ne güzel dua etmissin maşallah Rabbim diline sağlık versin dualarında benide unutma canım benim Allaha emanet ol

AMİN AMİN AMİN,
Allah razı olsun canım benim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin fitne fesat kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun inşallah...

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım senden razı olsun inşallah canım benim Rabbim kalbine Gore versin inşallah

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim senden razı olsun inşallah canım benim Rabbim gönlüne gore versin inşallah canım benim Allaha emanet ol

leyla-1

Altın Üye
Rabbim senden razı olsun inşallah canım benim Rabbim gönlüne gore versin inşallah canım benim Allaha emanet ol

Amin Amin Amin cumlemizinde inşallah Allah razı olsun canım benim seninde herşey gönlünce olsun inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim iyilik güzellikler nasip etsin Allah bol bereketli sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı uzun ömürler nasip etsin Rabbim inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame

“Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın" AMİN

mir_erhan

Moderator

Allah c.c. sizlerden razı olsun sevgili kardeşim.

Sayenizden erkenden bitirdik duayı.
Rabbimiz okuduklarımızı kabul eylesin.
Kardeşimizin yuvasına şifaya ve sıkıntılıarının bitmesine vesile kılsın inşallah .
Amin.

Selam ve dua ile

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
olsun canım benim inşallah canım benim Rabbim kabul etsin okurum bundan sonra inşallah

leyla-1

Altın Üye
“Ey insanların Rabbi! Bu hastadan rahatsızlığı gider, şifa sahibi sensin, bunu şifaya kavuştur. Sen şifa verince artık hiç bir hastalık gelemez, çünkü gerçek şifa senin verdiğin şifadır.”

leyla-1

Altın Üye
olsun canım benim inşallah canım benim Rabbim kabul etsin okurum bundan sonra inşallah

Allah razı olsun kalbi gönlü güzel kardeşim Allah razı olsun Rabbim seninde dualarını kabul etsin hayırlısı ile inşallah.

leyla-1

Altın Üye
“Allahümme ezhibi’l-be’se, rabbennasi eşfi ve enet’ş-şafi la şifae illa şifaüke,şifaen la yuğadirü sekama”

Anlamı:Allah’ım, ey insanların Rabbi bu hastanın ızdırabını dindir,onu şifaya kavuştur.senden başka şifa verici yokdur,öyle bir şifa verki,bir daha hastalık çekmesin.

leyla-1

Altın Üye
Ve yeşfî sudûra kavmi’m-mü’minîne ve yüzhib ğayza kulûbihim.”

Meali: (Allah mü’minler topluluğunun gönüllerini ferahlandırsın, şifâ versin ve kalplerindeki ıztırabı gidersin.)

-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’lbe’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.”

(Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifa ver! Şifa veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifa ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)

leyla-1

Altın Üye

"Allahümme inneke afüvvün kerimün tuhibbülavfe fafü anni."

Ya Rabbi, hastalarımıza şifa, dertlilerimize deva ihsan eyle! AMİN

leyla-1

Altın Üye
“Allahümme ezhibi’l-be’se, rabbennasi eşfi ve enet’ş-şafi la şifae illa şifaüke,şifaen la yuğadirü sekama”​

Anlamı:Allah’ım, ey insanların Rabbi bu hastanın ızdırabını dindir,onu şifaya kavuştur.senden başka şifa verici yokdur,öyle bir şifa verki,bir daha hastalık çekmesin.
AMİN

leyla-1

Altın Üye
Ve yeşfî sudûra kavmi’m-mü’minîne ve yüzhib ğayza kulûbihim.â€￾

Meali: (Allah mü’minler topluluğunun gönüllerini ferahlandırsın, şifâ versin ve kalplerindeki ıztırabı gidersin.)

-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’lbe’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.â€￾

(Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifa ver! Şifa veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifa ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)

Kardeşimin bebeğine ve bütün şifa bekleyen hastalarımıza Ya Şafi ismi ile tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
“Allahümme ezhibi’l-be’se, rabbennasi eşfi ve enet’ş-şafi la şifae illa şifaüke,şifaen la yuğadirü sekama”

AMİN

leyla-1

Altın Üye
Allahümme ezhibi’l-be’se, rabbennasi eşfi ve enet’ş-şafi la şifae illa şifaüke,şifaen la yuğadirü sekama”

AMİN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt