Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yavrum icin dua... (2 Kullanıcı)

mir_erhan

Moderator
Allah razi olsun hepinizden... biliyorumki dualariniz yurekten arkamda dag gibi hissediyorum o dualari ... burdaki herkesle aile olmusuz... bebegin van elazig veya marasa gitme ihtimali vardi ambulans ucakla.. o durumda aileden birini almiyorlar aklima erhan abim ve mustafa abim geldi sadece aileden biri gibi arayacagimi biliuordum allah razi olsun hepinizden... tahliller daha iyi cook sukur.. bende yoldayim erzuruma gidiyorum

buket_zeynep tepetaklaktan gonderdi :)

Kardeşim.
Biraz geç girdim bu ara. İnşallah daha iyidir durumlar.
Ama bana düşen bir görev olursa
hiç çekinmeden kardeşim Tereddütsüz söyleyebilrsiin.
Tabiki biz bir aileyiz her zaman her yardıma hazırız.
Allah Yar ve yardımcınız olsun...

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim, Ali Fuat nasıl oldu iyi mi durumu ?

mir_erhan

Moderator
Selamün Aleyküm.
Kardeşim bebeğinin durumu iyidir inşallah.
Güzel haberleri bekliyorum.

Selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Allahümmе Rabbе’nnâsi müzhibе’l yе’si işfi еn-tе’şşâfi lâ şâfi illâ еntе işfi şifâеn lâ yuğâdiru sеka-mеn.”

“Ey tüm insanlığın Rabbi tüm acıyı ve ıstırabı gidеrеn yücе Rabbim, Sеndеn başka şifa vеrеbilecek yoktur; Sadece Sеn şifa vеrirsin. Ona şifa vеr ki, üzеrindе hastalıktan küçük bir eser bile kalmasın,

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Coook saolun dualariniz sayesinde daha iyi hala yogun bakimda sabir ve dua ile beklemekteyiz.. gunde iki kez gorebiliyorum bugun kucagima aldim 20 dk kadar.. beslenemekte zorluk yasiyor.. biberonu cekerken nefesi tikaniyo hala oksijen takviyesi veriyolar.. geldigine gore cook iyi.. evde musabla zeynep bizi bekliyo.. cok sukur bu gune dualarinizi eksik etmeyin

berat05

Yönetici
Buketim...

Hep dualarımdasın...Rabbim tez zamanda bebeğinle birlikte sağlıklı bir şekilde evinize dönmenizi nasip etsin...Rabbim şifa nasip eylesin inşaallah.

Aklımda ve duamdasın....

mir_erhan

Moderator
Allahın izniyle daha iyi olacaktır bebeğin.
İnşallah en kısa zamanda yuvanıza döner Zeynep ve Musabına da kavuşursunuz. amin.

Selam ve dua ile

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım şifasını versin ya RABbim sabret canım geçer inşallah bu günler hç görmemişe dönersin

leyla-1

Altın Üye
Canım hep dualarımdasın sabır acıdır lakin meyvası tatlıdı bu günlerde geçecek inşallah güzel günler sizi bekliyor Allah'ın izniyle..
Rabbim tez zamanda bebeğinle birlikte sağlıklı bir şekilde evinize dönmenizi nasip etsin...Rabbim şifa nasip eylesin inşaallah.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sizlerden razi olsun sukurler olsun ki donduk.. evimizdeyiz bu gece rabbim kimseyi evlatla sinamasin.. dualariniz misliyle sizlere donecektir ins. Cooook saolun coook

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Rabbim sizlerden razi olsun sukurler olsun ki donduk.. evimizdeyiz bu gece rabbim kimseyi evlatla sinamasin.. dualariniz misliyle sizlere donecektir ins. Cooook saolun coook

Maşallah...
Cuma günü hürmetine ne güzel haber böyle...
İnşallah Rabbim sağlık, sıhhat ve huzuru daim eyleye kardeşim...
Hayırlı Cumalar...
Selam ve DUA ile...

leyla-1

Altın Üye
Canım benim ne kadar çok sevindim anlatamam mesajını okurken gözlerim doldu içim bir tuhaf oldu Allah kimseyi evladı ile imtihan etmesin inşallah.
Allah yuvanda sağlık huzur mutluluk sevgi nasip etsin eşinle yavrularınla sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı uzun ömürler nasip etsin bütün güzellikler seninle sevdiklerinle ve ailenle olsun inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

mir_erhan

Moderator
selamün aleyküm
Sevgili Buket kardeşim. uzun zaman oldu haber alamayalı sizden
İnşallah yuvanız çocuklarınızla afiyetse selamettesiniz.
En kısa zamanda aramıza dönmeniz duasıyla.

Selam ve dua ile

mavci

Yönetici
[MENTION=137130]buket_zeynep[/MENTION]; kardeşim....

mir_erhan

Moderator
Sevgili Buket kardeşimiz.
Sizi merak etmeye başladık.
Bize mi küstünüz. Ne oldu..
Temennimiz iyi olmanızdır çocuklarınızla.
ve Duacıyız.

Selam ve dua ile

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Abim.. kiymetli yuregi guzel abim.. iyiyim..sukur.. Rabbim bu gunu aratmasin.. ama zoor sinavlardan geciyoruz.. alifuat yavrumuz iyi.. 15 gunluk yogun bakim sonrasi suan tek sıkıntimiz kalbindeki delik... oda gececek insallah.. musab genizindeki et sebebiyle 6 aydir gece uykularini unuttu..sabaha kadar nefes alma cabasi veriyor.. uyku apnesi yasamaya basladi.. bu sebeple mayis 2 de ameliyat olacak insallah.. ddimya zor sinavlar yasiyoruz.. Rabbim utandirmasin.. esim rahatsiz.. tansiyonu yuksek surekli.. en iyi hali 15 10.. fmf dolayisiyla bir bobregi cook kucuk kalmis.. muhtemelen ondan kaynakli.. 4 mayista cekikecegi Asiri radyasyonlu bir emardan sonra belli olacak tansiyonun ve bobregin durumu korkuyorum Rabbim caresiz birakmasin cook zorda hissediyorum kendimi.. herseye yetismeye calismak cook yordu beni.. duaya ihtiyacim var.. Rabbim esimi cocuklarima bana bagislasin insallah.. oyle iste abim.. aylardir uyumayan yorgun herseye ystismeye cLisan bu garip kardesinize dua edin nolur.. sizleri merakta biraktigim icinde kusuruma bakmayin.. Rabbim hepinizden razi olsun

mavci

Yönetici
Rabbim her daim yar ve yardımcınız olsun inşallah kardeşim...
İnşallah derdi veren Rabbim ŞAFİ ismiyle şifasını da verecektir...
Sabır ve DUA ile sizler elinizden geleni yapın, gerisini Rabbimize bırakın inşallah...
Allaha emanet olun...
Selam ve DUA ile...

leyla-1

Altın Üye
Abim.. kiymetli yuregi guzel abim.. iyiyim..sukur.. Rabbim bu gunu aratmasin.. ama zoor sinavlardan geciyoruz.. alifuat yavrumuz iyi.. 15 gunluk yogun bakim sonrasi suan tek sıkıntimiz kalbindeki delik... oda gececek insallah.. musab genizindeki et sebebiyle 6 aydir gece uykularini unuttu..sabaha kadar nefes alma cabasi veriyor.. uyku apnesi yasamaya basladi.. bu sebeple mayis 2 de ameliyat olacak insallah.. ddimya zor sinavlar yasiyoruz.. Rabbim utandirmasin.. esim rahatsiz.. tansiyonu yuksek surekli.. en iyi hali 15 10.. fmf dolayisiyla bir bobregi cook kucuk kalmis.. muhtemelen ondan kaynakli.. 4 mayista cekikecegi Asiri radyasyonlu bir emardan sonra belli olacak tansiyonun ve bobregin durumu korkuyorum Rabbim caresiz birakmasin cook zorda hissediyorum kendimi.. herseye yetismeye calismak cook yordu beni.. duaya ihtiyacim var.. Rabbim esimi cocuklarima bana bagislasin insallah.. oyle iste abim.. aylardir uyumayan yorgun herseye ystismeye cLisan bu garip kardesinize dua edin nolur.. sizleri merakta biraktigim icinde kusuruma bakmayin.. Rabbim hepinizden razi olsun

Canım benim Allah yar ve yardımcınız olsun derdi hastalığı veren Rabbim Ya Şafi ismi ile tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin.
Allah'ın izniyle bu günlerde geçecek evet biraz zorlu yokuşlu geçecek ama Allah'ın izniyle geçecek sabır sabır sabır Rabbim nelere Kadir'dir Allah kolaylıklar nasip etsin her zaman kalbimde gönlümde dualarımdasın tatlım sabah gördüm mesajı senin için evladın için dualarım sizinle Allah her daim yar ve yardımcınız olsun hiç bir zaman darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın Rabbim.
Ah canım fazla detayda girmeyeceğim ama benim en küçük kardeşim durup dururken bir şey oldu hastaneler bile kabul etmediler al bunu götürün morga atın diye Allah kimseyi evladı ile imtihan etmesin çok yıllar oldu ondan sonra kız kardeşim yoğun bakıma düştü nefes alma bitti bitkisel hayata düştü bir hafta oksijenle yaşadı her gelen doktor bu bitmiş çıkartın oksijeni deyip çıkartıyor sonra annem doktora yalvarıp taktırıyor 1 ay öyle bir zaman geçti sen o günü bir Allah birde baş ucunda bekleyen annem biliyor annemi yaşlandırdı yıktı daha gencecik yaşta çok şükür Allah kız kardeşimi bize bağışladı maşallah 10 ve 5 yaşında iki oğlu var inşallah Rabbim senin evladına da tez zamanda şifa verecek Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun selametle kalınız.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rabbi yardımını esirgeme çok sıkıntı çeken bu kardeşimizden..
Eş ve evladına yardım et Ya Rabbi..

Allahumme eşkike min kulli şey in yuzukemin kullin ve aynin hadisin Alahu yeşfike..

İnşallah şifa bulur..
Amin..

Son düzenleme:

leyla-1

Altın Üye
Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame

“Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın" AMİN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt