Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (2 Kullanıcı)

safa42

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE?

selamaleyküm kardeşler ben bu siteye üye olurken asıl amacım sohbetti ama sitenin içeriğini görünce nasıl yanlış yaptığımı anladım ve ALLAH C.C.'A şükrediyorum.RABBİM niyetimizi halis kılsın,yolundan ayırmasın inşaallah selam ve dua ileB)B)B)

lazion

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.
Bende emeği geçen bütün kardeşlerıme teşekkur etmeyı bır borç bılırım. Daha yenı uye oldum ve sıteyı çok beğendım lazımdı olması gerekırdı. Hemen hemen her konuya değınılmış ve çok emek sarf edılmış. Umarım daha hayırlı olur.

Tabıkı ınsan için önce maneviyat vede buda huzurlan olur ve huzurda Yüce Yaradanım kullarına sunmuştur.

nur_ege

Kayıtlı Kullanıcı

BEN uzun zamandır böyle br site bulma arayışındaydım ve dini site diye girdiğim çoğu yerlerde farklı şeylerle karşılaştım ve dün tesadüfen bu siteyi açtım ve üye oldum..ben dinimi saptırılmadan,daha iyi şekilde öğrenmek için ve gerçekten böyle yaşayan inançlı inanlarında varolduğuna ve zamanlarını saçma sapan şeylere değilde ,hem öğrenmek hem öğretmek için harcayıp harcamadıklarını görmek istedim..dürüst olmak gerekirse benim amacım bu..ZATEN BÖYLE GÜZEL BİR SİTEYE İNSAN BAŞKA NE MAÇLA GİREBİLİR Kİ..tabi istisnalar kaideyi bozmaz..hepiniz ALLAH a emanet olun..B)B)B)

akberzah

Kayıtlı Kullanıcı

Online kuran dinlemek için girmiştim hala burdayım siteye emeği geçenlerden ALLAH razı olsun dini yönden öğrenmek istediğimide öğreniyorum bu kadarıda yeterli zaten.

mehmet fatih

Kayıtlı Kullanıcı

önçelikle selam eder ramazan bayramınızı kutlarım. ben bu siteye girmemdeki amaç dini sohbet. bu sohbet içinde bilmediklerimi öğrenmektir. güzel bir soru bu siteye gelenlerin bir kısmı geyik muhabbetine geliyorlar. bunları aramızdan temizlemeliyiz veya düzeltmeliyiz.

gecem_kankim

Kayıtlı Kullanıcı

BEN BİRAZ EVVEL ÜYE OLDUM.GECEMİ TANDIYIM AMA GECEM BU SİTEYİ BANA TAVSİYETİ
HAKIMDA HAYIRLISI.

DENDEN

Kayıtlı Kullanıcı

SİTEYE GİRMEKTEKİ AMACI SORMUŞSUNUZ NEGÜZEL.BEN YENİ ÜYE OLDUM YAKLAŞIK 1 SAATİR DE MİSAFİR OLARAK ONLİNEDIM SİTEDE BEN BAYRAM NAMAZI NI KILMAYI UNUTTUGUM YADA DÜNYA HAYATINA KAPILIP KENDİME UNUTTUTDUGUM İÇİN VE BU SABAH BAYRAM NAMAZINA KATILMAYI ÇOK İSTEDİĞİMDEN GOOGLE YE YAZDIM NASIL KILNIR DİYE SAYFANIZ KARŞIMA GELDİ GİRDİM İÇERİ VE UNUTTUGUM ŞEYLERİ HATIRLAMAYA BAŞLADIM ASIL HAYATTAN KOPTUGUMU HATIRLADIM.VE SADECE BAYRAM NAMAZI DEGİL DEVAMINI DA OKUYUP SABAH NAMAZI VE DİGER NAMAZLARIN KILINIŞLARINI BİLE BİLMEDİĞİMİ HATIRLADIM VE DEVAM ETTİM OKUMAYA SONRA KARIŞTIRDIKCA HİÇ BİŞEY BİLMEDİĞİMİ ÖGRENDİM VE KAYDOLMAK İSTEDİM VEDE OLDUM..ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN BUGÜN ALLAHIN İZNİYLE BAYRAM NAMAZINI KILICAM VE BİDA KAÇIRMICAM İNŞLLAH..SAGLICAKLA..

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun ne güzel düşünceler.Sizlerin de Ramazan Bayramınız mübarek olsun

candy_seker

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. arkadaşlar bu siteye yeni üye olanlardan biride benim. Buraya mustafa (xStar) kardeşimin tavsiyesi ile üye oldum. ve bağımlısı oldum diyebilirim çok güzel hazırlanmış bir site. Dinimiz hakkında hergün bişey öğreniyorum Allah hepinizden razı olsun. ayrıca Ramazan Bayramınız mübarek olsun Allaha Emanet olun B)B)B):)

iman

Kayıtlı Kullanıcı

FİRASETTEN GÖRDÜM BURAYI
BU SİTENİN KALİTELİ OLDUĞU DAHA BAŞINDAN ANLAŞILIYO
ÜYELİK ŞARTLARINI OKUYUNCA ALLAH BE İŞTE BU BENİM ARADIĞIM SİTE DEDİM VE GİRİŞ O GİRİŞ NE ZAMAN BOŞLUK BULSAM BURDAYIM VE BANA ÇOK ŞEYLER KATTI ELHAMDÜLİLLAH

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Denden kardeşim aramıza hoş geldin bu sıte olmazsa olmazların içinde biraz vakit buldummu hemen oturuyorum güzel şeyler öğreniyoruz S,A,:D:D:D

guneey

Kayıtlı Kullanıcı
RE: bismillah

RE: bismillah

bu güzel siteyle bugün tanıştım gerçektende çok hoş ve faydalı bilgiler içeriyor.
emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
(bende tevhid hatmiyle ilgili bilgi ararken tanıştım bu güzide siteyle)
bu arada tüm müslümanların Ramazan bayramını kutlarım.
ALLAH;a emanet olun.:D

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.bende yeni üyeyim.siteyi kur an dinlediğim siteyi acamayınca googleden buldum.dinimizle ilgili pek cok sey öğrendiğim gibi pek evden cıkmayan birisi olarak pek cok seydende haberdar olabiliyorum.Rabbım hazırlayan vede emegi gecenlerden razı olsun.dua ile.

emrahaksakal

Kayıtlı Kullanıcı

herşey okadar güzelki ,ruhen huzur buldum,öncelikle bu siteyi , bana tanıştıran aytaç abime teşekürler ve bu güzel ,değerli,anlamlı esas ,sanal alemde gerçekleri bize sunan ,hazırlayan emek veren ellere, dillere , bedenlere ,üye olan tüm müminleren ALLAH razı olsun ...ALLAHIN rahmetiüzerinize olsun ...allaha emanet olun ...

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

selam Allah'tandır. O Selamdır. bayramınız mutluluklara vesile olsun kardeşlerimm.
ben de firasetten buldum burayı baktım her bişiy var waaav dedim ve de hemen üye oldum birtakım msn meraklıları çıktı ancak gerçekten de görmediğim halde Allah rızası etrafında sevdiğime inandığım kardeşlermle çok şey paylaştım ve öğrendim. birara herhangi bir cemmate üye olup olmadığını merak ettm ama hepimiz islam etrafında diz çökmüş kendimize birşeyler katıyoruz sanki. şuan çok memnunum.yeni gelen kardeşlerimin tümü de hoşgeldiB) Allah'a emanetsiniz.........

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı

SELAM, BEN TESADÜF ESERİ BU SİTEYİ GÖRDÜM BUGÜNE KADAR HİÇ BİR SİTEYE ÜYE OLMADIM ÇÜNKÜ CESARET EDEMİYORDUM. ŞU AN BU SİTE DIŞINDA Bİ DE SİNEMA SİTESİNE ÜYEYİM. BU SİTEDEN ÇOK MEMNUNUM. RABBİM EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN RAZI OLSUN. YENİ BİLGİLER,DOĞRU BİLGİLER EDİNMEK AMAÇLI GİRDİĞİM BU SİTEDEN ÇOK MEMNUNUM... HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM... RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.. SELAMETLE İNŞAALLAH ...

avdan

Kayıtlı Kullanıcı

MECNUN ÇÖLDE LEYLASINI ARARKEN NAMAZ KILAN BİR ZATIN ÖNÜNDEN GEÇER ADAM NAMAZDAN ÇIKARAK BE EY ADAM GÖRMÜYORMUSUN SENİN YÜZÜNDEN NAMAZIM BOZULDU DİYE ÇIKIŞIR MECNUNDA EY GAFİL BEN ALLAHIN ACİZ BİR KULUNA AŞIK OLDUM GÖZÜM HİÇ BİR ŞEY GÖRMÜYOR SEN ALLAHIN HUZURUNDASIN BENİ NASIL GÖRÜYORSUN] BU SİTEYE GİRDİKTEN SONRA DAHA İSTEKLİ VE HUŞU İÇİNDE NAMAZLARIMI KILIYORUM ALLAH SEVGİSİNİ TAŞLAŞMIŞ KALPLERİMİZE SOKTUNUZ RABBİM KALBİMİZDE YANAN BU ATEŞİ SÖNDÜRMESİN S.AB)

sert

Kayıtlı Kullanıcı

A.S. Allah razı olsun

culia

Kayıtlı Kullanıcı

Ben nasil buraya geldim, anlatayim.
Bugün hic bilmedigim bir söz duydum, bir kelime, (bende kalsin) onu google ye verince burayi buldum.
Islam hakkinda bilgiler edinmek icin, bildiklerimin dogru olup olmadiklari icin, burda dolasmak istiyorum.
Dedimya bir yola girmemize bir sözcükte olsa neden olur, hayirlisi olsun.

beautifulgirl

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.Bende firaset netten burayı buldum faydalandığım şeyler oldu inşallah herkes aynı amaç için kullanır

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt