Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (1 Kullanıcı)

sert

Kayıtlı Kullanıcı
Yüce Allah'ın selam,rahmet ve bereketi üzerinize olsun.
Siteye üye olmamın amacı,İslamı en doğru şekilde öğrenebileceğim kaynaklar bulmak,bildiklerimi başkalarıyla paylaşmak ve tabii ki internete girdiğimde, tabiri caizse geyik muhabbeti yaparak vakit israf edeceğime faydalı olan işler ve konularla ilgilenerek bize verilen zaman nimetini en güzel şekilde değerlendirebilmek.Bu web sitesinin oluşturulmasında emeği geçen,fikir üreten herkesten Allah(c.c.) razı olsun,sitemizin içeriği gerçekten çok zengin.Bizler de elimizden geldiğince bu içeriği daha da zenginleştirecek katkılarda bulunmaya çalışalım. Bu arada gülümsemeyi de unutmayalım :):):)

Evet arkadaşlar,kardeşler,abiler,ablalar sizler ne amaçla bu faydalı siteyi ziyaret ediyorsunuz ?

carmelo89

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE?

bu soruya herkes senin verdigin cevap gibi cevap verir cünkü
hiç kimse yoğurdum ekşi demez :D:D

mahoni42

Kayıtlı Kullanıcı

slm
B)

sert

Kayıtlı Kullanıcı

hey carmelo birader ne alaka yoğurt moğurt yavv ! Ben milletin düşüncelerini soruyorum ve herkesten tıpkı benim gibi düürst olmalarını bekiyorum.Sadece yeni arkadaşlıklar kurmak için ya da mesaj yollamış olmak için giriyolarsa bunu da belirtsinler lütfen.O atasözü bu duruma uygun değil yani:D:D:D

carmelo89

Kayıtlı Kullanıcı

eweet düşündümde bu atatsözü bu duruma uygun deyilmişş :D:D
ama o durumu anlatan bi atasözü vardır mutlaka :D

gecem

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:
Yüce Allah'ın selam,rahmet ve bereketi üzerinize olsun.Ben de bu konuyu çok merak ediyorum doğrusu.Şahsen benim siteye üye olmamın amacı,İslamı en doğru şekilde öğrenebileceğim kaynaklar bulmak,bildiklerimi başkalarıyla paylaşmak ve tabii ki internete girdiğimde, tabiri cayizse geyik muhabbeti yaparak vakit israf edeceğime faydalı olan işler ve konularla ilgilenerek bize verilen zaman nimetini en güzel şekilde değerlendirebilmek.Bu arada gülümsemeyi de unutmamak gerek:D:D

Evet arkadaşlar,kardeşler,abiler,ablalar sizler ne amaçla bu güzel ve yoğun içerikli siteyi ziyaret ediyorsunuz ?
SORULARIN GEÇEKTEN ÇOK İYİ. BEN BU SİTEYİ DİĞER ÜYESİ OLDUM DİNİ SİTE GEÇMEDEN ÖNCE TESADÜFEN GİRDİM.10 DK İÇİNDE ÜYE OLDUM.SİTE UGRUYORMUS CEVABI İSE BAŞKA SİTE ACMIYORUMKİ SABAHTA AKŞAMA DEK BIKMADAN OKUMAYI İSTİYORUM.DİNİMİ İBADETLERİMİZİ ÖRENMEK İÇİN BEN BU YÜZDEN BU SİTEYE KATILDIM.VE HAYATIMIN EN GÜZEL TESADÜFÜ BUDUR............ZAMAN ÇOK HARCADIM ÖNCELERİ AMA OKUDUGUM BİR HADİS"NEFESİNİN KIYMETİNİ BİL.OT DEĞİLSİNKİ BİTESİN "DİYORDU.SİTEDEKİ HER AN DAHA FARKLI ŞEYLER ÖĞRENİYORUMM.

eminesena

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:
hey carmelo birader ne alaka yoğurt moğurt yavv ! Ben milletin düşüncelerini soruyorum ve herkesten tıpkı benim gibi düürst olmalarını bekiyorum.Sadece yeni arkadaşlıklar kurmak için ya da mesaj yollamış olmak için giriyolarsa bunu da belirtsinler lütfen.O atasözü bu duruma uygun değil yani:D:D:D
vallaha ben arkadaş edinmek için girmiyorum..bişeyler öğrenmek için giriyorum..:Dşaka bi yana bu site gerçekten çok faydalı bi site.girdiğimden bu yan açok şey öğrendim..herkese tşk..B)

sert

Kayıtlı Kullanıcı

İlim ile ilgili Peygamberimizin o meşhur hadisini sanırım hatırlatmama gerek yok.Herkes müslüman olmanın getirdiği sorumluluğun farkında(inşallah).Hayatımızın her anını,her saniyesini yeni bir şeyler öğrenmek ve bunları bilmeyenlere aktarmak için çabalarsak göreceğiz ki hayat daha yaşanılır olacak.Allah'a emanet olun B)B)B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM.ALLAH(CC) RAZI OLSUN.İSTERDİM Kİ HERKESİN AMACI BU SİTEDEN OLUMLU YÖNDE FAYDALANSIN.LAKİN HER KASA İÇİNDE ÇÜRÜK DOMATESLERDE BULUNABİLİYOR.BEN SİTEYE ÜYE OLMADAN ÖNCE DE ZİYARET EDİYORDUM VE GERÇEKTEN ÇOK YARARLI BİLGİLER ÖĞRENDİM.ÖĞRENDİKLEİRMİ HAYATIMA UYGULAMAYA ÇALIŞTIM VEDE ÇALIŞIYORUM VE İNAN Kİ KARDEŞİM ÖĞRENDİĞİM BİR HARFİ BİLE HAYATINA GEÇİRMEN SANA OLUMLU YÖNDE ÇOK FAYDA SAĞLIYOR.İNŞALLAH HERKESİN NİYETİNDE BU OLUR..ÇOK DEĞERLİ ABLALARIM VE ÇOK DEĞERLİ KARDEŞLERİMİ TANIDIM BU SİTEDE.İYİKİ DE TANIMIŞIM.BUNUN İÇİNDE ALLAHA SONSUZ ŞÜKREDİYORUM.DEDİĞİN GİBİ KARDEŞİM HAYATININ HER SANİYESİNİ İLİM ÖĞRENEREK VE ÖĞRETEREK GEÇİRMEYE NİYETLENMEN EN GÜZELİ.İNŞALLAH UYGULAYANLARDAN OLURUZ..SELAM VE DUA İLE..

songelen

Kayıtlı Kullanıcı

huzur buluyorum.B)B)B)

Ms999

Kayıtlı Kullanıcı

mERAK ETTİĞİM KONULARDAKİ SORULARIMA CEVAP BULABİLECEĞİMİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN

deniz erdem

Kayıtlı Kullanıcı

boyle bir siteye üye oldum cunku dinimizi daha yakından ögrenmek ve ögrendiklerimizi cevremize ve ailemize paylaşmak. bunu duzenleyenlerden ALLAH razı olsun.

unutmabeni

Kayıtlı Kullanıcı

RAMAZAN AYINDAYIZ DEDIM AGZIMIZ BAĞLI IKEN ŞÖYLE GÜZEL BİR SİTE BULAYIM DEDİM NE BİLİM ALLAH BURAYI NASİP ETTİ.İYİDE OLDU YANİ. İNANANLARLA VE İNANMAYA İNANANLARLA AYNI ORTAMI PAYLAŞMAK BİLE YETER .ALLAH RAZI OLSUN SİTEYE EMEK EDEN KATKI SAGLAYANLARDAN . BİR ŞEY RİCA EDECEGİM LUTFEN SİTENİN DAHA FAZLA KİŞİ TARAFINDAN ZİYARET EDİLMESİ DAHA FAZLA İSTİFADE EDİLEBİLMESİ İÇİN ÇABA SARFEDELİM. ALLAH A EMANET OLUN

eren emin

Kayıtlı Kullanıcı

BİR MÜ'MİN YALAN SÖYLEMEZ BUNLARI TÜM SAMİMİYETİMLE YAZIYORUM .DİNİ KONUDA EN ÇOK İHTİYACIM OLDUĞU BİR ZAMANDA KARŞIMA ÇIKTI.BU SİTEYİ ÇOK SEVİYORUM.İSLAMİYET HAKKINDA ASLINDA HİÇBİRŞEY BİLMİYOMUŞUM.MÜ'MİN İNSANLARLA AYNI ÇATI ALTINDA TOPLANMAK BANA HUZUR VERİYO.BURDAKİ BİLGİLER MUHTEŞEM OKUDUKLARIMIN HEPSİNE YORUM YAZMAYA ÇALIŞIYORUM ÇÜNKÜ EMEKLERİNE BÜYÜK SAYGI DUYUYORUM ALLAH RAZI OLSUN. SİTE KURUCULARI CENNETLİKTİR İNŞALLAH ÇÜNKÜ BİR ÇOK İNSANA HUZUR VEREN BU SİTENİN KURURLMASINA VESİLE OLMUŞLAR.ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun sert kardeş. Bu site gerçekten harika bağımlısı oldum. Siteden güzel şeyler kapmak ve bişey biliyorsak paylaşmak için. Ya gerçekten çok sertmisin.:)

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Evet asıl amacımız bu olmalı zaten ama ;yan amaçlar da olabilir tabii ...

Gülmeye ya da gülümsemeye de vakit ayıralım mesela :D

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. bu site tamda ihtiyacım olduğu zamanda çıktı karşıma. hayatıma farklı bir yön vermeye başlamışken.. birçok şey öğrendim. Allah razı olsun herkesden.

sumeyra_

Kayıtlı Kullanıcı

ilk defa ilahi indirmek için girmştm siteye..
ama sonra burdan pek çok şey öğrendim ve güzel dostlar edindim..
herkesten tekrar tekrar Allah razı olsun..
gereksiz yere beni rahatsız edenlere de hakkımı helal ettim..
duamla..B)
sümeyra..

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Başka görüş beyan etmek isteyen yok mu ?

meryemcakmak

Kayıtlı Kullanıcı

S.A ben bu siteye yeni üye oldum ve henüz inceleme aşamasındayım. Ama gördüğüm kadarıyla faydalı bir site.Benim de asıl amacım dini konularda yardım alabilmekti ve iki gündür bunu yapabiliyorum. Allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt