Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (3 Kullanıcı)

makberay

Kayıtlı Kullanıcı
RE: selamünaleyküm

RE: selamünaleyküm

benim bu siteyle tanismam cok tuhaf oldu msnime biri eklendi tanimadigim biri simdi onunla iyi bir dostluk kurduk Allah kendisinden razi olsun o tanistirdi ilk etapta misafir olarak girdim baktim arkasinda biri daha ekledi tartisirken oda buraya üyeymis güya benim adresimi burdan almis bendede buraya bi merak uyandi derken burayi iyice tanimis oldum saolsunlar ikisindende Allah razi olsun gercektende güzel ilim yönünden faydali bir site cok hosuma gitti sitenin kurucularindanda allah razi olsun gercekten ihtiyacimiz var :)

makberay

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE?

hanüz arastiriyorum yani :)

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

evet kardeşim sen hem sormuş hemde cevaplamışsın bu siteyi kurandan allah razı olsun

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Hangi bütün siteler ?Bütün siteler güzel içerikli değil maalesef !

EsadCOSAN

Kayıtlı Kullanıcı

merhabalar ben yeni üye oldum benim siteye girmemin asıl amacı ''Gül bahçesine girene gül kokusu bulaşırmış'' sözünün ne manaya geldiğini herkes bildiği için açıklamama gerek yok ben de bu yüzden üye oldum
O güzel gül kokusu bana da bulaşsın diye

TeveKKul

Kayıtlı Kullanıcı

MERHABALAR..
bende yeni üye oldum.inşaallah hayırlı ve daim olur.güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...SELAMETLE..B)B)B)

benim üye olduğum birkaç site daha var.burayada GOOGLE den bir konu araştırırken girdim.İYİKİDE GİRMİŞİM.daha incelemedim ama,epey bir bilgi öğreneciğim galiba.emeği geçenlerden ALLAHÜ TEALA razı olsun..SELAMETLE...

nihal yildiz

Kayıtlı Kullanıcı

Hayirli geceler bende yeniyim bu sitede. Musab bin Umeyr`in adini bir romanda okudum ve cok merak ettim daha sonra onu arastirirken bu siteyi buldum ama iiki bulmusum inanilmaz güzel bilgiler ediniyoruz cok begeniyorum ve umarim herkes bu güzel ve degerli siteyi kesfeder.Allah bu sitede emegi gecen tüm insanlardan razi olsun B)B)B)

emanetci

Kayıtlı Kullanıcı
RE: selam

RE: selam

benim amacım sizler gibi allahtan korkan insanlarla tanıŞIP sizden nasihat alıp arkadaşlık kurmak. resulullah ne güzel buyurmuş. KİŞİ ARKADAŞININ DİNİ ÜZEREDİR. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.
BİR DE BEN OYUNCULUK VE YÖNETMENLİK YAPIYORUM FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNMAK.;);)

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM, ASLINDA BIR TESADUF OLDU BENIMKI
HADISLER ARIYORDUM GOOGLE A YAZDIM TESADUF BU SITE CIKTI
VE SOYLE BOYLE DERKEN UYE OLDUM
AMA COK SEVDIM YENI YENI KONULAR YAZILAR PAYLASIMLAR YANI
GIRDIGIM ZAMAN SANKI ICICEYMISIZ GIBI HISSEDIYORUM YANI HER AN BIRILERI VARDIR MUTLAKA ONLINE DIYEYIM.
TESEKKURLER YAPANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN B)

hafi

Kayıtlı Kullanıcı

ben de dini bir konu hakkında bir şeyler ararken rastlamıştım..çok oldu...
sonra,gene bir uğradım neler var diye ve üye olayım dedim..dinen ve ya diğer konularda ne öğrenirsek,paylaşırsak kardır fikriyle aranıza katıldım..

ceylan_57

Kayıtlı Kullanıcı

benim bu siteye kayıt olma amacım islamı benimsemiş olduğum ve islamı iyi bilenlerden nasihat almak

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. site kurucularından allah razı olsun çok süper bir site amaç ise belli dinimizi öğrenmek bildiklerimi paylaşmak rabbim bildiklerini bizimle paylaşan tüm arkadaşlardan razı olsun a.e.o.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA;

Aleykümselam bu konuya bende bir açıklık getirmek istiyorum Burdaki amacımız islamiyeti en iyi şekilde öğrenmek vede öğretmektir yani EHLİ KİTAP EHLİ HİZMET anlayışıdır. ama bazı üyelerden rahatsızlık duyuyoruz burası ÇÖP ÇATAN formu değil lütfen kimse kimseyi rahatsız etmesin herkes attığı adımlara dikkat ederse Amacımız olan ilim kuran hizmetine ermiş oluruz... Herşey ilimden paylaşımdan daha çok başka şeylere yöneliyor başka şeylerle vakit harcayıp uğraşılıyor... Kimse amacın ne olduğunun farkında değil üyelerimizi duyarlı olmaya çağırıyorum ve tekrar hatırlatıyorum BULUNDUĞUNUZ ORTAM BİR İSLAMİ SİTEDİR ÇÖP ÇATAN BÜROSU DEĞİLDİR dikkatli olalım dikkat edelim

candostu06

Kayıtlı Kullanıcı

siteye giriş amacım ben islamı forumları severim böyle ortamlar daha dogru oluyor o yuzden bu amacla katılıyorum

sabir

Kayıtlı Kullanıcı

SA valla siteyi ilk nerden bulduğumu ve neden girdiğimi hatırlamıyorum ama ilk şaşırdığım yoğun bilgi içerikli dolu dolu olması idi . Şu anda; aradığım her konu hakkında bilgi edinebildiğim ,eksiklerimi tamamlayabildiğim ,açılan forumlar sayesinde yeni yeni şeyler öğrendiğim, herşeyden evvelde huzur bulduğum için giriyorum.
Selam ve dua ile
AEO

buket

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm.benim islamiyet.gen ailesi ile tanışmam dini bir konuda araştırma yapacaktım ve google da bu adres çıktı.ve ilk gün üye oldum.inanın hem sorularıma yanıt buluyor hem karşılıksız sadece maneviyata dayalı bir duygu ile internette gereksiz adreslerde dolaşacağıma burda açılan forumlardan hiç bilmediğim ya da eksik bildiğim şeyleri öğreniyorum.ve çok memnunum burda olmaktan.emeği geçen tüm arkadaşlardan allah cc razı olsun.teşekkür ediyorum.allaha emanet olalım inşaallah...B)B)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDE.

RE: ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDE.

B)B)B)SEL.ALYK. ÖNCELİKLE ALLAH RAZI OLSUN BU SİTEYİ KURANLARDAN VE HALA GÖREV YAPANLARDAN ALLAH HERŞEYİ GÖNÜLLERİNE GÖRE VERSİN. BENDE BUSİTEYE GOOGILDAN BİR KONU ARARKEN BULDUM KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM. ALLAHIN SEVDİĞİ KULUYMUŞUM. ALLAH BİZLERİ AFFETTİĞİ KULLARINDAN EYLESİNB)B)B)B)

hazan_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

ES SELAMU ALEYKUM Arkadaşlar bu site çok güzel tesadüf buldum iyiki bulmuşum ..Rabbim buna emegi geçenlerden çok çok razı olsun...selam....ve........dua......ile..

nebi askar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: FANİ MİSAFIR

RE: FANİ MİSAFIR

B)Yuzdekı tebessum oncelık selamla baslar SELAMUNALEYKUM benım gezındıgım sıteler genellıkle hep bole sıteler ama bu baska aslında ıltıfat ıhanettır dıye dusunurum ama ıltıfat etmemek dua etmemek elde deıl bu aksam kalbımın tek feryadı sızın affınız ve tum ummetı muhammedın affı ıcın olacak.bu sıtede kendımı sanslı hıssedıyom aslında dunyada allahı ve muhammedı tanımakla yanı dogmakla o sanslı ınsanlar halkasına tutunmusuz.allah da bızlerı affettıgı kullar halkasına ekler ınsallah.kalbım bır baska atıyo bu sıtede su an sevınc goz yaslarımın dokulmesı gıbı allah da sızın gunahlarınızı doker ınsallah.sızın gıbı ınsanlarla bu sekılde alıs verıs yapmak benı ucsuz bucaksız bır gunah tunelın sankı bır gul bahcesıne cıkearır gıbı.allah kalbınızı muhammedın gıl bahcesı gıbı guzelleklerle suslesın.bulundugunuz dıyar evlıyalar dıyarı kadar nurlu ve gunahsız olsun dua ıle.allah affı ıle.muhammed şefkatı ıle.SELAMUNALEYKUM.(HAYATTA TEK SEVGILIM VE TEK BEKLEDIGIM HZ.MUHAMMEDE SALAT VE SELAM ILE. BILIYORUM KI BEDENEN GELMESEDE BIR GUN KALBIMIN MISAFIRI O OLACAK INSALLAH)

gul_derleyen

Kayıtlı Kullanıcı
RE: selamün aleyküm

RE: selamün aleyküm

selamün aleyküm KARDEŞİM
Bu siteye yeni fark ettim.Rabbime hamdolsun ki
Bu siteye girmeden önce Kendi kendime şunu sordum ve araştırmaya karar verdim
'PEYGAMBER EFENDİMİZİN(a.s.) SAHABELERİNDEN HANGİSi OLMALISIN??'
amacım sahabeleri tanımak ve örnek şectiğim sahabenin ahlakını ahlakıma geçirmek güzel amel için olabilmek ...

SİZLER KARDEŞLERİM BU SORUMUN CEVABINI NE DERDİNİZ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt