Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

RE Hz Mehdi as Türkiye'den çıkacak! (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Time_off

Kayıtlı Kullanıcı
SelamunAleykum;;

Cumamız mübarek olsun İNŞALLAH.

Paylaş güzel insan düşüncelerini;

Ne yaptılar bunlar, iyi kötü ortadoğuyu bekleyen olaylar, bu zamanın zuhuratları seneler öncesinden web sayfalarında yazıldı durdu, ben hepsini buralardan okudum gördüm(Elhamdülillah), zamanlada gördük ki olayların zuhuru gerçekleşir oldu. Yanlış birşeyler yazmaktan ALLAH(c.c)'a sığınırım. Ne diyorsun bu konular hakkında.

http://forum.islamiyet.gen.tr/peyga...deki-donemde-ortadogu8217da-yasanacaklar.html

Şu konuyu örnek göstermek isterim, gözüme ilişti. Büyük zuhriyata değinmiş fakat arada yazılanları sormak isterim. Yani o kurtarıcı ile alakalı tüm herşeyi sil gerisini oku. Yani aklımdaki çelişkileri açık edemiyorum. Tüm bunlardan ALLAH(c.c)'a sığınırım.

Daha nice Cumalara Kavuşma dileğiyle;

Selam ve dua ile.

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Allah C.C. na ;Kur'an-ı Kerimi bizlere yani İNSAN lığa lütfettiği için binlerce Hamd ve Şükürler olsun...
Selam ve sevgiler öncelikle Habibi Muhammet Mustafa A.S. a sonra ise Sevdikleri üzerine olsun...
Sizlerden de Allah C.C. razı olsun...
Selamlarımla...

AcizBirKul.

Kayıtlı Kullanıcı
Evet ne yazık kı bu foruma yeni üye olmuş bir kaç insan sürekli Hz.Mehdi'den bahsedip duruyor
Kusura bakmayın ama samimiyetinize inanmıyorum ben
Yazdığın mesaj sayısı 6 yı geçmemişse ve sürekli aynı şeyden bahsediyosan bunun altında art niyet ararım ben
Herkesin aklı ver zekası var bırakında insanlar kendileri düşünsün kendileri araştırsın
Bir akıllı siz değilsiniz yani !!!!

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Forumdaki dostluğun selameti için konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt