Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dualarınızı bekliyorum ;( (1 Kullanıcı)

mehmethayri

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim! Yüreğime genişlik ver.

TaHa , 25
"...Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz." (Bakara Suresi, 216)
"ALLAH'ım, Sen eşi olmayanlara gönüllerine göre eş, olanlara da bir ömür boyu mutluluk nasip eyle.." (AMİN)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim! Yüreğime genişlik ver.

TaHa , 25
"...Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz." (Bakara Suresi, 216)

"ALLAH'ım, Sen eşi olmayanlara gönüllerine göre eş, olanlara da bir ömür boyu mutluluk nasip eyle.." (AMİN)

Rabbim razı olsun.. Amiin, inşAallah..

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam Canım Kardeşim,
Benim kusurum bakma,fazla giremediğimden ancak gördüm,çok ama çok üzüldüm,tabi ki vardır bunda da bir hikmet.Rabbim Yar ve Yardımcın olsun,karşı tarafın kalbinde ki müslümna yakışmayan kini tez zamanda gidersin,kalplerine yumuşaklık versin,canım,namazların farzlrının ardından,70 defa fetih suresinin ilk ayetini oku,akşam misafirim vrdı,tefsir ilmi tahsil etmiş bir kardeşimiz,sohbet sırasında ondan duydum,bugünde senin durumunu gördüm,kimbilir buda bir tevafuktur .
Canım dualarım seninle.
Selam ve Dua ile

htcglmz

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim ben yeni üyelerdenim bende bu gün okuduğum tüm dualarda senide kalbimden geçireceğim allahım yar ve yardımcın olsun tez vakitte seni bu sıkıntılarından kurtarsın inş herşey düzelir ve çok güzel bi düğünün olur allahım yardımcın olsun selametleee

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim yardımcın olsun, hayırlı olanı nasip etsin
Kardeşim acizane tavsiye, özür dilemeye gitsen, hisettiğin şeyleri söylesen sonunda ise, Rabbim yazdı ise kimse bozamaz,
yazmadı ise kimse yapamaz diye düşünsen.
Bilirim hayatın sonu gibi gelir insana ama dedikleri gibi Allah'a sığın O'nun dediği olur, neden diğer büyüklerinden yardım almıyorsun
Bugün onların dediği oluyorsa , yarın ne olacak? daha büyük fırtınalar olacak gibi...
Rabbim senin için hayırlısını versin..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günlerin olsun inşallah.
canım kardeşim.yazını okuduğumda çok şaşırdım ve üzüldüm.
çünkü seni çok seviyorum.
ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
dualarım senin için okumaya başladım.
yüreğini ferah tut her şey çok güzel olacak.
buna yürekten inanıyorum.
selametle kal canım benim.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Bazen şer görünen şeyler hayır olabilir...
Vardır bir hikmet...Vardır bir hayır...

Rabbimin izni olmadan bir yaprak dahi kımıldamaz...
SABIR herşeyi çözer inşallah kardeşim...

Dualarımız sizinle kardeşim...
Allaha emanetsiniz...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Allahım şu an kimin nerede bir sıkıntısı varsa, Sen onu gider..
Allahım şu an kimin nerede çaresiz bir derdi varsa, Sen ona çare ol..
Alahım şu an kim nerede acıdan inlemekteyse, Sen ona rahmetinle yetiş..
Allahım sevdiklerimi Sen de sev ve onlara bâki huzur ve neşe ver...
Allahım iman ve ahlakın en güzelini yerleştir o sevdiğim yüreklere..
Allahım Sen Sana edeple geleni hiç geri çevirmezsin, duamı salihlerin duası eyle...
AMİN...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam Canım Kardeşim,
Benim kusurum bakma,fazla giremediğimden ancak gördüm,çok ama çok üzüldüm,tabi ki vardır bunda da bir hikmet.Rabbim Yar ve Yardımcın olsun,karşı tarafın kalbinde ki müslümna yakışmayan kini tez zamanda gidersin,kalplerine yumuşaklık versin,canım,namazların farzlrının ardından,70 defa fetih suresinin ilk ayetini oku,akşam misafirim vrdı,tefsir ilmi tahsil etmiş bir kardeşimiz,sohbet sırasında ondan duydum,bugünde senin durumunu gördüm,kimbilir buda bir tevafuktur .
Canım dualarım seninle.
Selam ve Dua ile

Yok ablacm ne kusuru.. Msnden senınle konusacaktım aslında ama canım konusmak dahi istemıyor sıkıntıdan..
Rabbim razı olsun abla.. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Sen de biliyorsun.. Herseyde bir hayır var. Okurum abla dediğin ayetleri.. Allah celle celaluhu razı olsun.. Sağolasın.. Dualarınızda unutmayın beni..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim ben yeni üyelerdenim bende bu gün okuduğum tüm dualarda senide kalbimden geçireceğim allahım yar ve yardımcın olsun tez vakitte seni bu sıkıntılarından kurtarsın inş herşey düzelir ve çok güzel bi düğünün olur allahım yardımcın olsun selametleee

Ve aleykum selam kardeşim. Rabbim razı olsun.. Amiin.. İnşaAllah hayırlısı olur..
Çok sağolun.. Dualarınızda beni unutmayın..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim yardımcın olsun, hayırlı olanı nasip etsin
Kardeşim acizane tavsiye, özür dilemeye gitsen, hisettiğin şeyleri söylesen sonunda ise, Rabbim yazdı ise kimse bozamaz,
yazmadı ise kimse yapamaz diye düşünsen.
Bilirim hayatın sonu gibi gelir insana ama dedikleri gibi Allah'a sığın O'nun dediği olur, neden diğer büyüklerinden yardım almıyorsun
Bugün onların dediği oluyorsa , yarın ne olacak? daha büyük fırtınalar olacak gibi...
Rabbim senin için hayırlısını versin..

Rabbim razı olsun sizden.. Söyledikleriniz çok doğru.. Yapılacaklar yapıldı..
Düşüncem sizinle aynı.. Rabbim yazdı ise kimse bozamaz. Yazmadı ise de kimse düzeltemez.
Bu düşünceyle hareket edip, fazla kendimi hırpalamıyorum.. En güzeli Rabbime sığınmak..
Yardım almadığımız kimse kalmadı. Araya büyükler de girdi.. Bu iş bitmiştir diyor başka bir şey demiyor nişanlımın babası.Nişanlım ise nikaha geliceğini, nikahın olacagını söylüyor.. Nişanlımın babası oğluna git nikahını yap evlen, nikahına gelmicem,beddua da etmiyorum diyor. Diğer taraftan da babama, bu iş bitmiştir, eşyaları geri göndertcem diyor. Nişanlıma da diyor ki, babası kabul etti bu iş bitmiştir.. Babam şok olmuş durumda.. Çok sabırlı davrandı..Kendi babamı ikna için uğraşıyoruz günlerdir..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günlerin olsun inşallah.
canım kardeşim.yazını okuduğumda çok şaşırdım ve üzüldüm.
çünkü seni çok seviyorum.
ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
dualarım senin için okumaya başladım.
yüreğini ferah tut her şey çok güzel olacak.
buna yürekten inanıyorum.
selametle kal canım benim.

Rabbim razı olsun canım. Çok sağol..
Ben de seni ve bu aileyi çok seviyorum. Yalnız bırakmadınız beni.
Allah celle celaluhu razı olsun.
İnşaAllah herşey çok güzel olacak. Buna inanıyorum.
Hayırlısıyla üstesinden geleceğiz inşaAllah..
Nişanlımın kararı net..Bakalım.. Biraz zaman..
Çok çok sağolasın.. Rabbime emanetsin..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Bazen şer görünen şeyler hayır olabilir...
Vardır bir hikmet...Vardır bir hayır...

Rabbimin izni olmadan bir yaprak dahi kımıldamaz...
SABIR herşeyi çözer inşallah kardeşim...

Dualarımız sizinle kardeşim...
Allaha emanetsiniz...

Rabbim razı olsun Mavci abi..
Hayırlısı olsun..
Rabbim hayırlara vesile eylesin inşaAllah..
Rabbime emanet olun..

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Cumalar.Canim Kardesim nasilsin?

Seni düsünüyorum.Insallah hayirli haberine aliriz.

Selam ve dua ile.

NELES

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese Hayırlı Cumalar...
Yazını bende okudum senin durumunun bir faklısı benim başıma geldi. Eşyalarım,evim,çeyizim herşeyim hazırdı. Ama olmadı yazını okurken o kadar içim acıdı, o kadar üzüldüm ki anlatamam, en üzüldüğüm de benimde Mersine gelin gidiceğimdi. Allahım inşallah hakkında en hayırlısı hangisi ise onu versin, kalbine huzur versin. Senin için dua ediyorum ve hayırlı haberini bekliyorum inşallah...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Cumalar.Canim Kardesim nasilsin?

Seni düsünüyorum.Insallah hayirli haberine aliriz.

Selam ve dua ile.

Hayırlı cumalar kardeşim. Rabbim razı olsun..
Nişanlımın babası ikna olmadı sonuç olarak. Kendi babamı ikna ile uğrastık günlerdir. Devreye diğer akrabalarımız girdi.
Nişanlım babamla çok konuştu. Nikahın olmasını istediğini, benden ayrılamayacağını söyledi. Babam sonunda ikna oldu.
Davetiyelerimi dağıtmaya başladım.. İçimde hala korkular var.. 2 hafta çabucak geçsin istiyorum.. İlgin, alakan için çok çok teşekkür ederim... Rabbim razı olsun.. Hayırlı insanlarla karşılaştırsın Rabbim hepimizi..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese Hayırlı Cumalar...
Yazını bende okudum senin durumunun bir faklısı benim başıma geldi. Eşyalarım,evim,çeyizim herşeyim hazırdı. Ama olmadı yazını okurken o kadar içim acıdı, o kadar üzüldüm ki anlatamam, en üzüldüğüm de benimde Mersine gelin gidiceğimdi. Allahım inşallah hakkında en hayırlısı hangisi ise onu versin, kalbine huzur versin. Senin için dua ediyorum ve hayırlı haberini bekliyorum inşallah...

Hayırlı Cumalar kardeşim.
Çok üzüldüm.. Çok zor bir durum.. Hayat duruyor sanki.. Tüm emekler, çabalar biranda bitiveriyor.
Çok zor birşey.. Bu durumda sabırlı olabilmek, kendine hakim olmak gerekiyor tabi zor da olsa..
Sizin de Mersin miydi? Şaşırdım=) Rabbim hepimizi için neyin hayırlı neyin hayırsız olduğunu biliyor..
Biz zorluyoruz bazen. Hakkımızda hayırlısı olsun her zaman için. Rabbim hayırlı olanı gönlümüze sevdirsin inşaAllah..
Allah celle celaluhu razı olsun kardeşim. Çok sağol..

NELES

Kayıtlı Kullanıcı
Evet benimde Mersindi yazını okuyunca bir an göz yaşlarımı tutamadım kendime üzüldüğüm gibi üzüldüm sana da gerçekten çok zor bir durum. Babanın ikna olmasına çok sevindim, inşallah niahınla beraber herşey yoluna girer. Ben inanıyorum...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Evet benimde Mersindi yazını okuyunca bir an göz yaşlarımı tutamadım kendime üzüldüğüm gibi üzüldüm sana da gerçekten çok zor bir durum. Babanın ikna olmasına çok sevindim, inşallah niahınla beraber herşey yoluna girer. Ben inanıyorum...

:(
Allah celle celaluhu razı olsun kardeşim.. Babam ikna oldu ama zoraki bir ikna onunkisi.. Çok sıkıntılı..

İnşaAllah zaman çabuk gecer. İnşaAllah inandığımız gibi olur..

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı cumalar kardeşim. Rabbim razı olsun..
Nişanlımın babası ikna olmadı sonuç olarak. Kendi babamı ikna ile uğrastık günlerdir. Devreye diğer akrabalarımız girdi.
Nişanlım babamla çok konuştu. Nikahın olmasını istediğini, benden ayrılamayacağını söyledi. Babam sonunda ikna oldu.
Davetiyelerimi dağıtmaya başladım.. İçimde hala korkular var.. 2 hafta çabucak geçsin istiyorum.. İlgin, alakan için çok çok teşekkür ederim... Rabbim razı olsun.. Hayırlı insanlarla karşılaştırsın Rabbim hepimizi..

Amin Kardesim.Aklima su geldi.Istisare yaptinmi?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt