Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua İsteyenler BURAYA !!! (1 Kullanıcı)

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam Hanife ablam..
İyiyim Allah razı olsun. Sen de iyisindir inşaAllah..
Evlendim, Mersin'deyim artık.. İnternetim de bağlandı, buradayım Allah'ın izniyle..
Kendine çok dikkat et. Rabbime emanetsin B)

Allahim yuvana huzur,saglik ve mutluluk vermesine dilerim.

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli bir ev bulabilmem icin duaniza ihtiyacim var.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam Hanife ablam..
İyiyim Allah razı olsun. Sen de iyisindir inşaAllah..
Evlendim, Mersin'deyim artık.. İnternetim de bağlandı, buradayım Allah'ın izniyle..
Kendine çok dikkat et. Rabbime emanetsin B)

Çok sevindim canım Rabbim mesut etsin,Hz.Muhammed Hz Hatice,Hz.Ali Hz. Fatıma muhabbetini aranızdan eksik etmesin,Yuvanızı hidayet,huzur,sağlık,bereketle doldursun,hayırlı nesiller nasibetsin
Allah Razı olsun canım,çok merak ediyordum.
Selam ve Dua ile

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Çok sevindim canım Rabbim mesut etsin,Hz.Muhammed Hz Hatice,Hz.Ali Hz. Fatıma muhabbetini aranızdan eksik etmesin,Yuvanızı hidayet,huzur,sağlık,bereketle doldursun,hayırlı nesiller nasibetsin
Allah Razı olsun canım,çok merak ediyordum.
Selam ve Dua ile

Rabbim razı olsun ablacım.. Amiin..
Hiç merak etmeyin artık. Allah'ın izniyle o sıkıntılı dönemleri atlattık inşaAllah..
ALLAH CELLE CELALUHU RAZI OLSUN tekrar tekrar.. Hep yanımdaydınız..

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım tüm kardeşlerimin dualarını, onların haklarında hayırlı olacak şekilde kabul eyle.. Zor durumda olanlarımızı, zor durumlarında kurtarmayı nasip eyle.. Her daim hakkımızda hayırlı olanları bizlere nasip eyle.. İsteyip de elde edemediğimiz, yani hakkımızda hayırlı kılmadığın şeylerin arkasından boş yere üzülmememizi nasip eyle.. Amin..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım tüm kardeşlerimin dualarını, onların haklarında hayırlı olacak şekilde kabul eyle.. Zor durumda olanlarımızı, zor durumlarında kurtarmayı nasip eyle.. Her daim hakkımızda hayırlı olanları bizlere nasip eyle.. İsteyip de elde edemediğimiz, yani hakkımızda hayırlı kılmadığın şeylerin arkasından boş yere üzülmememizi nasip eyle.. Amin..

Amiin.....

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim yolumu hayırlı eyle, özlediklerime kavuşacagım ama beni ezan sesinden mahrum etme..
Bağışla hatalarımızı, heryer senin ama seni sevenlerin yanından bizi ayrı koyma , ya şaşarız, ya ihmal ederiz..
Ne garip şu insan, ister sevineceğine bu seferde üzülür.
Rabbim her işimizi hayıra çevir, bir an evvel seni sevenlerle buluştur...
Dua isteyenlerin dualarını kabul et, islam kardeşliğini kalbimizde genişlet, bize hoşgörüyü sevgiyi, merhameti unutturma...
Ne istedin? Utanıyorum Rabbim dua bile istemeye utanıyorum.
Ne olur, deyin ki bu garip ezan sesinden mahrum kalmasın
Rabbim bağışla yanlış birşey dediysem..

abdulvedud

Kayıtlı Kullanıcı
sınavlarım var dua istiyorum lütfen bana dua edin.............

özgeöz

Yasaklı Kullanıcı
suriyedeki filistindeki ve zulme maruz kalan tüm şehirlerdeki kardeşlerimiz için, bihassa günümüzde kendini müslüman sanan yobazların, bağnazların ve cahillerin ıslahı için hayır dua istiyorum. esselamu aleykum..

Ayse_92_38

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeslerim ben almanyada yasiyorum ben insallah hafiz olmayi cok istiyorum birtane hocam var türkiyede onun yanina gitmek istiyorum birtürlü firsat olmadi kardeslerim sizden istegim bana dua etmeniz olacak en kisa zamanda onun yanina gitmek istiyorum allah razi olsun simdiden selam ve dua ile vesselam

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
suriyedeki filistindeki ve zulme maruz kalan tüm şehirlerdeki kardeşlerimiz için, bihassa günümüzde kendini müslüman sanan yobazların, bağnazların ve cahillerin ıslahı için hayır dua istiyorum. esselamu aleykum..

Ve aleykum selam ve rahmetullah kardeşim.. Allah celle celaluhu razı olsun.. Zulüm altında olan, işkencelere maruz bırakılan tüm Müslüman kardeşlerimiz her daim dualarımızda olacaktır inşaAllah..

Selamun aleyküm kardeslerim ben almanyada yasiyorum ben insallah hafiz olmayi cok istiyorum birtane hocam var türkiyede onun yanina gitmek istiyorum birtürlü firsat olmadi kardeslerim sizden istegim bana dua etmeniz olacak en kisa zamanda onun yanina gitmek istiyorum allah razi olsun simdiden selam ve dua ile vesselam

Ve aleykum selam ve rahmetullah kardeşim.. İnşaAllah Rabbim nasip eder de hafız olursunuz..
Rabbim inşaAllah hayırlı tüm dualarımızı kabul eylesin.. Dualarımızda olacaksınız inşaAllah..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
SABIR ile DUA mü'minin en güzel silahıdır..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleykum ve rahmetullah..
Dua İsteyen Tüm Kardeşlerimiz..
İstediğiniz Her Türlü Kişisel Dualarınızı Burada Paylaşabilirsiniz..
Bizler de üzerimize düşeni yapar, dualarımızda sizlere de yer veririz..
Hepimiz birbirimizin dualarında yer alırız..
Dualarda buluşmak duasıyla..

546520_349833661758547_1095273243_n.jpg

Rabbim..
Sen'den İstiyor Olmak Şereftir Bana..
Sen'den İstediğim Herşeyi Bana Versen Bile,
Sen'siz Kalmak En Talihsiz Fakirliktir..
Sen'den, Yalnız Sen'den İstiyor Olmayı,
Sen'den İstediğim Herşeyden Daha Değerli Bilirim..
Sen'den Sen'i İstiyorum..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Canım kardeşim,
annem Allah kısmet ederse amaliyat olacak .
Iki diz kapağına protez takılacak.
Günü 1 hafta içinde belli olacak inşallah.
Rabbim anneme ve tüm hastalara şifa versin inşaallah.
Dualarınızı bekliyorum.
Allah yar ve yardımcımız olsun.
Selametle kalın.

ozerserhat

Kayıtlı Kullanıcı
sıkıntı ve dertlerden kurtulmak için, huzur ve refaha ulaşmak için, belalardan kurtulmak için, allah rızası için dua istiyorum....

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Canım kardeşim,
annem Allah kısmet ederse amaliyat olacak .
Iki diz kapağına protez takılacak.
Günü 1 hafta içinde belli olacak inşallah.
Rabbim anneme ve tüm hastalara şifa versin inşaallah.
Dualarınızı bekliyorum.
Allah yar ve yardımcımız olsun.
Selametle kalın.

Rabbim şifasını versin inşaALLAH..
İkisine birden aynı anda mı takılacak?
İkisi birden zor olmaz mı?
Benim annemin de kalçasına protez takılalı 4 ay oldu..
Ameliyat başarılı geçti çok şükür. Fakat diğer bacağı, ameliyat olan bacağından daha fazla ağrıyor..
Çok acı çekiyor.. Doktorlar ameliyattan 6 ay geçtikten sonra diğer bacağa tekrar emar çekip
o bacağını da ameliyat edecekler.. Diğer bacağından ameliyat olması için, inşaAllah zaman bir an önce geçer diyorum..
Ameliyattan sonra acıları biter inşaAllah.. Aklım hep onda.. Dualarımız annelerimizle ve tüm hasta kardeşlerimizle olsun..
Nefes almak, sağlıklı olmak ne kadar büyük nimetler.. Diyorum ki sağlığımız yerindeyken, ibadetlere daha çok sarılmamız lazım.. Hastalık anında ve yaşlılıkta çok zor oluyor.. Rabbim herşeyin hayırlısını versin canım.. İnşaAllah teyzemizin ameliyatı başarılı bir şekilde geçer.. Günü belli olunca ve ameliyata girince, gününü ve saatini de buraya bildirisen sevinirim.. Her namazımızdan sonra birbirimizden dualarımızda unutmayalım :) Rabbim yardımcın/m/ız olsun..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
sıkıntı ve dertlerden kurtulmak için, huzur ve refaha ulaşmak için, belalardan kurtulmak için, allah rızası için dua istiyorum....

Rabbim her ne sıkıntınız, ne derdiniz varsa gidersin inşaAllah..
Sıkıntılarınızı günahlarınıza kefaret kılsın..
Dua eder, dua beklerim..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt