Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua İsteyenler BURAYA !!! (1 Kullanıcı)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
dua1ky0.jpg

Dua isteyen gönüldaşlarım...

Hepiniz ayrı ayrı istediğiniz duaları burada bizimle paylaşabilirsiniz..

Hepimiz birbirimiz için o şekilde dua ederiz inşaAllah..

Bir kimse kardeşine gıyabında dua ettiği zaman, başında görevli bir melek:
‘Allah o kardeşin için istediğin şeyin aynısını sana da versin,’ diye dua eder”
[ Ebu Davud, Vitr, 29 (No: 1534)]

İbni-Ömer'den (r.a.) yapılan rivayetde Resûlüllah (S.A.V.) şöyle buyurmuştur:
"En çabuk kabul edilen duâ, müminin mümine duâsıdır"
[Tirmİzî Ebû Dâvud Buhârî, el-Edebül-Müfred ]

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleyküm ve rahmetullah arkadaşlar. Dua isteyen kardeşlerim buraya yazabilirsiniz.
Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleyküm Selam canım benim Allah razı olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin hayır kapılarımızı açmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdann emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam canım benim Allah razı olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin hayır kapılarımızı açmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdann emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler.

Amiinn amiinn ablacım.. Yüreğine bereket.. Rabbim razı olsun.. Rabbim hayırlısıyla dualarımızı kabul etsin inşaallah..
Tüm sıkıntı çeken, derdi olan, hasta olan kardeşlerimize yardım etsin.. Rabbim bizi Kendisine layık kul eylesin.. Efendimize layık ümmet eylesin. Dosdoğru yolundan bizleri ayırmasın.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim kardelele kardeşimizin ablasına ve tüm şifa bekleyen kardeşlerimize şifasını versin inşaallah..
Rabbim çektiğimiz hastalıkları günahlarımıza kefaret kılsın inşaallah..

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
Amin amin Rabbim kardelen kardeşimizin ablasına acil şifa versin inşallah. güzel dualarınıza da tşk.ler amin amin amin

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim kardelele kardeşimizin ablasına ve tüm şifa bekleyen kardeşlerimize şifasını versin inşaallah..
Rabbim çektiğimiz hastalıkları günahlarımıza kefaret kılsın inşaallah..

Allah razı olsun canım gönül dostlarım,
dualarınız sayesinde ablamın ağrıları daha hafifledi.şişkinlikte azda olsa azaldı.sıvı alımına geçilecekti.fakat geçilmedi.bekliyoruz.allah hepimizin yar ve yardımcımız olsun.dualarınıza yürekten amin amin amin diyorum.

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım hamd sanadır.Sen,göklerin,yerin ve onlarda bulunanların nurusun.Hamd sanadır.Sen;göklerin yerin ve onlarda bulunanların efendisisin.Hamd sanadır.Sen göklerin yerin ve onlarda bulunanların Rabbisin.Hamd sanadır göklerın yerin ve onlarda bulunanların mülkü sana aittir.Hamd sanadır.Sen göklerin ve yerin hükümdarısın.Hamd sanadır.Sen Hak'sın,va'din de haktır.Sözün hak ve sana dönüşte haktır.Cennet cehennem hak,enbiyaların da hak tır Muhammed (sav)hak ve kıyamet haktır.Allah ım Sana teslim oldum;sana tevekkül ettim,sana iman ettim ve tevbe edip sana döndüm.Senin düşmanını düşman edindim.Ve senin hükmüne başvurdum.Gizli ve aşikar,yaptığım ve yapacağım amellerimi bağışla öne geçiren ve geriye bırakan sensin.Senden başka ilah yok Sen,benim ilahımsın.Senden başka ilah yok.(alıntı)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun canım gönül dostlarım,
dualarınız sayesinde ablamın ağrıları daha hafifledi.şişkinlikte azda olsa azaldı.sıvı alımına geçilecekti.fakat geçilmedi.bekliyoruz.allah hepimizin yar ve yardımcımız olsun.dualarınıza yürekten amin amin amin diyorum.

Rabbim cümlemizden razı ve hoşnut olsun inşaallah kardeşim.
Rabbim yardımcınız olsun.. Şifa versin inşaallah..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım hamd sanadır.Sen,göklerin,yerin ve onlarda bulunanların nurusun.Hamd sanadır.Sen;göklerin yerin ve onlarda bulunanların efendisisin.Hamd sanadır.Sen göklerin yerin ve onlarda bulunanların Rabbisin.Hamd sanadır göklerın yerin ve onlarda bulunanların mülkü sana aittir.Hamd sanadır.Sen göklerin ve yerin hükümdarısın.Hamd sanadır.Sen Hak'sın,va'din de haktır.Sözün hak ve sana dönüşte haktır.Cennet cehennem hak,enbiyaların da hak tır Muhammed (sav)hak ve kıyamet haktır.Allah ım Sana teslim oldum;sana tevekkül ettim,sana iman ettim ve tevbe edip sana döndüm.Senin düşmanını düşman edindim.Ve senin hükmüne başvurdum.Gizli ve aşikar,yaptığım ve yapacağım amellerimi bağışla öne geçiren ve geriye bırakan sensin.Senden başka ilah yok Sen,benim ilahımsın.Senden başka ilah yok.(alıntı)

Allah celle celaluhu razı olsun..

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
bismillahirrahmanirrahim Rabbim sen Hayy sın sen Kayyum sun dönüş sanadır sana tevbe ediyorum.Rabbim sen beni yaratansın bana şah damarımdan daha yakınsın ne hissettiğimi benden iyi bilensin, pişmanım yarabbi ne olur beni bağışla.Beni mağfiretinle ört rahmetinle bağışla ve merhametinle yargıla.Rabbim ne olur içimi iman aşkıyla doldur namaza bu son başlayışım olsun bir daha bırakmayayım,bu benim için tertemiz,yepyeni bi başlangıç olsun.Rabbim ne olur eşimi bi an evvel özgürlügüne kavustur, bize oldugumuz yerden başka bi yerde yeni bi hayat kurmayı nasip et.helalinden rızık nasip et,evimize huzur ver birbirimize muhabbetimizi artır.Evladımızı hayırlı ana babaya itaatkar salih evlatlardan eyle.Rabbim sen kullarına bi annenin evladına ettiğinden daha fazla merhamet edersin ne olur Rabbim bize merhamet et bizi kavustur .Rabbim seni bütün noksan sıfatlardan tenzih ederim.Rabbim sana kayıtsız şartsız iman ettim sana sığındım sana güvendim tüm işlerimi sana havale ettim sen benim işlerimi hayırlısıyla bereketlendir ve sonuçlandır.Amin

G

Goldenrose

Konu için çok çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun.
Ben 14 yaşındayım ve kapanmak istiyorum. Fakat insanın nefsini ve şeytanı yenmesi o kadar kolay olmuyor işte. Bu konuda sizin de dualarınızı bekliyorum. Allah (c.c.) yar ve yardımcınız olsun. Allah'a emanet olun.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
bismillahirrahmanirrahim Rabbim sen Hayy sın sen Kayyum sun dönüş sanadır sana tevbe ediyorum.Rabbim sen beni yaratansın bana şah damarımdan daha yakınsın ne hissettiğimi benden iyi bilensin, pişmanım yarabbi ne olur beni bağışla.Beni mağfiretinle ört rahmetinle bağışla ve merhametinle yargıla.Rabbim ne olur içimi iman aşkıyla doldur namaza bu son başlayışım olsun bir daha bırakmayayım,bu benim için tertemiz,yepyeni bi başlangıç olsun.Rabbim ne olur eşimi bi an evvel özgürlügüne kavustur, bize oldugumuz yerden başka bi yerde yeni bi hayat kurmayı nasip et.helalinden rızık nasip et,evimize huzur ver birbirimize muhabbetimizi artır.Evladımızı hayırlı ana babaya itaatkar salih evlatlardan eyle.Rabbim sen kullarına bi annenin evladına ettiğinden daha fazla merhamet edersin ne olur Rabbim bize merhamet et bizi kavustur .Rabbim seni bütün noksan sıfatlardan tenzih ederim.Rabbim sana kayıtsız şartsız iman ettim sana sığındım sana güvendim tüm işlerimi sana havale ettim sen benim işlerimi hayırlısıyla bereketlendir ve sonuçlandır.Amin

Amin............................

Amiinn amiinn.. Allah celle celaluhu razı olsun. Ne güzel dualar bunlar böyle..
Rabbim hayırlı tüm dualarımızı kabul buyursun inşaallah..
Rabbim bizleri hayırda kullandığı kullarından eylesin..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ben 14 yaşındayım ve kapanmak istiyorum. Fakat insanın nefsini ve şeytanı yenmesi o kadar kolay olmuyor işte. Bu konuda sizin de dualarınızı bekliyorum. Allah (c.c.) yar ve yardımcınız olsun. Allah'a emanet olun.

Rica ederiz kardeşim.. Rabbim cümlemizden razı ve hoşnut olsun inşaallah..
Rabbim inşaallah en yakın zamanda demek istemiyorum aslında.. Gönlümden geçen hemen şu anda.. hayırlısıyla örtünüze kavuşmanızı nasip etsin inşaallah.. Dualarımızda olacaksın kardeşim.. Rabbim tüm kapanmak isteyip de kapanamayan kardeşlerimizin örtü nuruyla nurlanmalarını nasip etsin inşaallah. Hep birlikte dua edelim birbirimiz için.. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşaallah..

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı

canm benim adına çok sevindim kapanmak istiyo olman çok güzel.Rabbim inşallah kalbine ruhunada yerleştirsin bi an evvel istediğine kavuştursun.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleyküm ve rahmetullah..

Es selamu aleyküm ve rahmetullah..

Rabbim Cuma hürmetine, amellerimize ihlas, gönlümüze huzur,
hastalarımıza şifa nasip eylesin. Kendisine layık kul, Efendimiz (sallallahu aleyhi vessellem ) 'e layık ümmet eylesin. Bizleri hayırlara vesile eylesin. Ömrümüzün de ölümümüzün de hayırlısını nasip eylesin. Hayatımızın en hayırlı anında, şehadet şerbeti ile huzuruna alsın inşaallah..

Dualarınızda bizleri de unutmayın inşaallah..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt