Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim (1 Kullanıcı)

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
bak bak nasılda bomba gibi geliyomuş sılacık bende roketatar gibi gelicem işte gör sende ğününü:)) biz böle düello ederken diger arkdşlr bizi solluyomuşmu olurmu olur valla kimin ne yapcagı hiç belli olmaz en iyisimi vakitleri iyi degerlendirmek ama katılmanıza çok sevindim bn yaa beni yalnız bırakmadınız ya tek tek hepinizdende rabbim memnun kalsın inşallah görüşürüz sılacım

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
serapcım unutma kablumbağa tavşanı geçermiş sende biz düello ederken sen geçip gitmede başka bişey istemem:)) ama sonuç ne olursa olsun devam etmek önemli artı biliyorsan birinci olana hediye var bakalım kim kazanıcak bu hediyeyi garanti bnm bu hediyede zatende
işte size teselli etmeye çalışıyorum sılayı .ebuzeri .tek dilegimi.serapı kendinizi pek yormayın ğüzel kardeşlerim ayın 1 de görüşürüz selam ve duayla kal kardeşim

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
serapcım unutma kablumbağa tavşanı geçermiş sende biz düello ederken sen geçip gitmede başka bişey istemem:)) ama sonuç ne olursa olsun devam etmek önemli artı biliyorsan birinci olana hediye var bakalım kim kazanıcak bu hediyeyi garanti bnm bu hediyede zatende
işte size teselli etmeye çalışıyorum sılayı .ebuzeri .tek dilegimi.serapı kendinizi pek yormayın ğüzel kardeşlerim ayın 1 de görüşürüz selam ve duayla kal kardeşim

turk ablacım yada abıcım (bilemedigimden söylüyorum)şimdi yarın baslıyor dımı yarış

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
ebuzer kardeşim yarışımız başladı sen daha ne duruyorsun dün başladık hemen bize yetişmeye bak daha yeni başladık gerçi yetişirsin
artı abla diyebilirsin kardeşim allah kolaylık versin hadi durma koş cabuk birinciye hadiye var unutma allaha emanetsin kardşim

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim nasıl gidiyo kaza namazlarınız valla sesiniz çıkmadına göre süratle birinci olma yolundasın galiba ama ne gezer bn kimseye vermemki 1 nciliği :)) yavaş yavaş kılın canlarım yormayın kendinizi artı tekdileğim isim sırasına DUDU ABLAMIZIDA EKLE oda dün başladı kazaları kılmaya ve bizle yarışmaya allaha emanetsiniz kardeşlerim TEK DİLEĞİM UNUTMA EKLE

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
ebuzer kardeşim yarışımız başladı sen daha ne duruyorsun dün başladık hemen bize yetişmeye bak daha yeni başladık gerçi yetişirsin
artı abla diyebilirsin kardeşim allah kolaylık versin hadi durma koş cabuk birinciye hadiye var unutma allaha emanetsin kardşim
ablacım ben 3 gundur kılıyorum bugun ayın bırı bugunmu baslıcam dıye sormusdum :)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
KATILIM LİSTEMİZ

1-turk8487
2-sıla1
3-ebuzer25
4-tek_dileğim
5-serap8191
6-Dudu Abla

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
ebuzer kardeşim valla beni ğüldürdün allahta seni güldürsün demek sıkı rakiplerin var öylemi
alemsin yaaa kimin ne yapcagı hiç belli deil valla bn agır gidiyom diyenden korkucaksın ben gibi sizi geçerim diyenlere kulak asma bence ama yinede pek inanma derim hani :))
selametle kal kardeşim

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
ebuzer kardeşim valla beni ğüldürdün allahta seni güldürsün demek sıkı rakiplerin var öylemi
alemsin yaaa kimin ne yapcagı hiç belli deil valla bn agır gidiyom diyenden korkucaksın ben gibi sizi geçerim diyenlere kulak asma bence ama yinede pek inanma derim hani :))
selametle kal kardeşim

:a01::a01::a01:

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
tek dileğim dudu ablayı eklemişsin allah razı olsun kardeşim çok saol
bn bize katılan oldukca söylerim sana sahmet sen eklersin oldumu kardeşim a.e.ol

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,arkadaşlar bende size katılıyorum.inşaallah sizin vesilenizle bende kazalarımı bitiririm.bugün başlıyorum.

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
yeşil yol h.g aramıza kardeşim valla çok sıkı rakiplerimiz var hemen başla derim allah kolaylık versin biz saten 31 agustoda başladık bize yetişmen çok kolay olucak artı birde ay sonunda 1 nci olana hediyemiz var daha önemlisi borçlarımı beraberce ödemek amaç birbirimize destek olma ve başarmak bizde başarıcaz allahın izniyle hadi bakalım allaha emanet ol kardeşim

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
az önce bir günlük kaza namazımı kıldım,birinciyi nasıl belirlicez,kusura bakmayın tüm msj ları okuyamadım.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
az önce bir günlük kaza namazımı kıldım,birinciyi nasıl belirlicez,kusura bakmayın tüm msj ları okuyamadım.

Selamun aleyküm kardeşim.. Öncelikle aramıza hoşgeldin.. Sayımızın artması çok güzel.. :)
En fazla kaza namazı kılan arkadaşımız 1. olacak.. Sanırım 1 ay sonra herkes kaç rekat kıldığını söyleyecek..
1.olana hediyemiz var :) Dua olabilir.. Arkadaşlar, hepimiz belirleyeceğiz onu zamanı gelince inşaallah..
Rabbim azim, güç , kuvvet versin inşaallah.. Rabbim kabul eylesin.. Dualarda buluşmak duasıyla inşaallah..

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı

evet en güzelide inşallah birincilik olur da dua alırım ablacım:)aslında herkes isterse hergün kıldığımız namazlarımızıda ekleyebiliriz birbirimizi görüp rakamaı arttırmak için.yada böyle güzel süpriz olur derse4niz bana uyar.ama ben yavaş gidiyorum 2 günde 4 günlük namaz bitirebildim daha.ama birazdanda kılacağım yine:)ona göre:)ALLAHA emanet ol ablacım

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı

hoşgeldiniz kardeşim.inşallah birbirimizi hayırlara vesile kılacağız bu güzel ailede namazlarımıza devam ederk.ALLAHA emanet olun

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
tek dileğim dudu ablayı eklemişsin allah razı olsun kardeşim çok saol
bn bize katılan oldukca söylerim sana sahmet sen eklersin oldumu kardeşim a.e.ol

Rica ederim abla ne demek..
Sayımız artsın inşaallah.. Eklemek büyük bir zevk:a12:
Rabbim senden, katılan tüm kardeşlerimizden razı olsun inşaallah..
Hayırlı geceler.. B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt