Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm kardesim beni de listeye eklermisin
benim niyetim hayirlisisiyla hac'ca gitmek ve ev almak bir an evvel emekliligimin olmasi alla'a emanet olun

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin.
İnşallah canım rabbim hepimizede nasip etsin Hacca gitmeyi inşallah.Ayrıca dini görevimizi de tam itikatiyle yapmak tez zamanda gerçek kapanmak nasip etsin Rabbim hepimize inşalalh bu dünyada ve ahirette Rabbim'in sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etmek hidayete ermek nasip etsin Allah.
Canım aldığın cüzü okuduğun zaman haberr verebilirmiisn ona göre duasını yapacağız.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)

leyla-1

Altın Üye
Yasin Süresi Kardeşliğine Varmisiniz Kardeşlerim Yeni Liste?

Selamün Aleyküm Kardeşlerim 70 Yasin Süresi Kardeşliği için Yeni Liste bu liste yaptım liste bitene kadar listeye kimseyi ekleyemeyeceğiz liste tamamlandıktan sonra tekrar yeni liste yapacağız Allah'ın izniyle. Yeni listede bulunan kardeşlerimiz herkes niyetini yazsın niyetini yazmayan ve dualara ktılım olmayan kardeşlerimizi listenin sonuna almak zorunda kalacağız bu sefer diğre kardeşlerimize haksızlık olmasın onlarda bir an önce sıra gelsin kusura bakmayın bu sefer böyle.
Duamizi Dileklerimizi Rabbimin Ayetlerinin Hürmetine Isteyelim Yüzümüz Olmasada Günahkar Bir Dille Isteyelim, Içimizdeki Duasi Kabul Olan Kardeşimizin Hürmetine Belki Rabbim Kabul Eder Inşallah.
Bu Mubarek Sureyi 70 Defa Okuyan Her Muradina Nail Olur. Rabbim Hayirlisiyla Dualarimizi Kabul Eder Inşallah Bizleri Affedip Ellerimizi Dergahindan Boş çevirmeyip Dualarimizi Kabul Etsin Inşallah.selam Ve Dua Ile Allah'a Emanet Olun....
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ YENİ LİSTE..

1-esma-26
2-@ebruli
3-canan-25
4-meliha c.
5-gönül saray
6-melanıe
7-erşükad
8-im-muslim
9-sokrates-01
10-minik81(tekrar okutacakmısınız kardeşim?)
11-zozan83
12-s.s.s(tekrar okutacakmısınız kardeşim?)
13-nesrinakyazili
14-pulim
15-patulim
16-özlem_27(Gönül muradının olması hayırlısıyla sevdiği kişiyle evlenmesi engelelrin ortadan kalkması için hayırlısıyla)
17-mazlumkul(Gönül muradının olması eşiyle barışıp yuvasında huzur mutluluk için eşiyle ve ailesiyle prblemlerin ortan kalkması için)
18-elifceren
19-tskn emine
20-myummah
21-nurus
22-mufi84
23-ozden-ihl
24-paksu
25-tuffann
26-nisan
27-hasibe88(Kendisinin ve Yasemin kardeşimin gönül muradlarının olması için)
28-Ayşenur Amine Su(kendisi ve ailesi için hakkında hayırlısı ne ise Allahım onu versin inşallah,hayırlı şifa için ve gönül muradı)
29-muberrabenim
30-bir garip bencil
31-mert3568
32-muhammed77
33-cerennurum
34-hakanst
35-witch-35
36-BEZGİN38(adım sevil sevdiğim(hasan) insanla bir an önce yuva kurmamız önümüzdeki engellerin kalkması ve sıkıntılarımdan acılarımdan kurtulmASI İÇİN)
37-zemzemm(gönül muradının olması ve şuan içinde bulunduğumuz sıkıntılardan hayırlısıyla kutulup refaha çıkması için)
38-melike800(Yuvasının Hayirli Olmasi Yikilmamasi Eşinin Maneviyatinin Artmasi Için Allah Rizasi Için)
39-Şenis(sevdiğim kişiyle hayırlı bir yuva kurmak için)
40-namerve(.Anne ve Babamın ruhu için,Kızım mervenin SBS sınavlarında başarılı olabilmesi için)
41-OSMAN9133
42-berfun(Gönül muradı için ve sınavı kaznaması için)
43-elifimbenim(niyetim hayirlisisiyla hac'ca gitmek ve ev almak bir an evvel emekliligimin olmasi için)
Okutmak istemeyen kardeşlerimiz haber versinler.

Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun...

Allah razı olsun kardeşlerim.

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

Yeni listede bulunan kardeşlerim listede adı olanlar niyetini yazabilirler mi ona göre başlayacağız niyeti olmayan kardeşlerimiz için okuyamıyacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmaması için.Önce kimin niyeti yazılmışsa sıraya göre yeni yasin kardeşliğine başlayacağız.
Allah razı olsun kardeşlerim Allah kabul etsin

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin.
İnşallah canım rabbim hepimizede nasip etsin Hacca gitmeyi inşallah.Ayrıca dini görevimizi de tam itikatiyle yapmak tez zamanda gerçek kapanmak nasip etsin Rabbim hepimize inşalalh bu dünyada ve ahirette Rabbim'in sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etmek hidayete ermek nasip etsin Allah.
Canım aldığın cüzü okuduğun zaman haberr verebilirmiisn ona göre duasını yapacağız.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)
ALLAHIN SELAMI ÜZERINE OLSUN CANIM INSALLAH DUALARIMIZI **YÜCE MEVLAM KATINDA KABUL EDER INSALLAH :evet BEN TAM ANLAMADIM HANGI CÜZ'DEN BAHSEDIYORSUN O KADAR COK KI LISTE YAPMAM GEREKIYOR SAG VE SAGLICAKLA KAL ALLAH'A EMANET OL

leyla-1

Altın Üye
ALLAHIN SELAMI ÜZERINE OLSUN CANIM INSALLAH DUALARIMIZI **YÜCE MEVLAM KATINDA KABUL EDER INSALLAH :evet BEN TAM ANLAMADIM HANGI CÜZ'DEN BAHSEDIYORSUN O KADAR COK KI LISTE YAPMAM GEREKIYOR SAG VE SAGLICAKLA KAL ALLAH'A EMANET OL

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM CÜZLERİ ALIPTA OKUYAMAYAN KARDEŞLERİM BİLDİRSİN BİZLER OKURUZ OKUYANLARDA BİLDİRSİN KAYDEDELİM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

Leyla-1....................1.cüz........(okundu)
Cevdet-71 ...............2.cüz...........okundu
Aminenur .................3.cüz
Hayriye Abla..............4.cüz(okundu)
Sseevvddaa .............5.cüz
Sseevvddaa .............6.cüz
Afra_nur ..................7.cüz.........OKUNDU
Keltepe.....................8.cüz........(okundu)
Elifim Benim.................9.cüz
Feyzaadali ................10.cüz
Aysunadak.................11 Cüz
Aysun Adak................12 Cüz
Zeynep.....................13.cüz
Zeynep.....................14.cüz
c. yolcusu.................15.cüz ........okundu
c.yolcusu...................16.cüz........ okundu
c.yolcusu....................17.cüz ......okundu
c.yolcusu....................18.cüz ..........okundu
c.yolcusu....................19.cüz........ okundu
akin karadağ................20.cüz..........OKUNDU
c.yolcusu....................21.cüz ...........okundu
c.yolcusu...................22.cüz .............okundu
sewwda66 .................23.cüz..............OKUNDU
OSMAN9133 ..............24.cüz..............OKUNDU
Hülya Abla..................25.cüz........(okundu)
Bedia Abla..................26.cüz.........okundu
Hayriye Abla................27cüz.........okundu
Leyla Belgin(arkadaşı)....28.cüz.........okundu
Fatmana .....................29.cüz...OKUNDU
Fatmana .....................30.cüz...OKUNDU

Rabbim hepinizden razı olsun selam ve dua ile kalın.

Selam Aleyküm kardeşimlerim Allah hepinizden razı olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırkmasın inşallah.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak dualaı kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin inşallah.
Cüzleri okuyan kardeşlerimiz okudukları zaman haber versinler allah kabul etsin Rabbim her iki dünyada da mükafatlarını kat kat vermek nasip etsin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
Yasin Okunan Kişi(Allah rızası için)(Tüm kardeşlerimiz için)
Dileği(Herkesin gönül Muradının Kabulu Için)
(Şu anda darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz olup dua bekleyen gönül muradlarının dualarının kabulu için Allah herkese hayırlı rızk, iş, gönlüne göre eş, çocuk,sınavda başarı, sevenleri kavuşturmak nasip etsin Rabbim. Olumsuzluklardan sıkıntılardan kurtulup refaha çıkmak, zulum altında bulunan insanlar için)
Leyla Belgin.............5
Okunan:5
Kalan:65
Iştiraklerinizi Bekliyoruz Kardeşlerim...............!!!!!!!!!!!!!!!!!

RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun yeni listeye okumaya başlamadan önce tüm kardeşlerimizin gönül muradının dualarını kabulu için allah rızası için 2 defa aynı şekilde Yasin okumak okutmak istiyorum hep beraber inşallah 3 aylarda geliyor Rabbim hepimizin dualarını gönül muradlarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.Rabbim hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kimselerede fırsat vermesin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
(Şu anda darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz olup dua bekleyen gönül muradlarının dualarının kabulu için Allah herkese hayırlı rızk, iş, gönlüne göre eş, çocuk,sınavda başarı, sevenleri kavuşturmak nasip etsin Rabbim. Olumsuzluklardan sıkıntılardan kurtulup refaha çıkmak, zulum altında bulunan insanlar için)

*belkıs....................1

Okunan:6
Kalan:64

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
1 tanede ben alıyorum. en kısa zamanda okur haber veririm.

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı

özlem_27.................1

Okunan:7
Kalan:63

leyla-1

Altın Üye

Leyla Belgin.............13

Okunan:15
Kalan:55

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.

s.a.

leyla kardeşim 5 tane alıyorum inş.listeye daha ekleme yapmıyorsun galiba. bende katılmak isterdim ama geç kalmışım.katılamasamda okumak istiyorum elimden geldiği kadar.yeni listede katılırım inş.Rabbim herkesin gönül versin inş.selam ve dua ile...

leyla-1

Altın Üye
leyla kardeşim 5 tane alıyorum inş.listeye daha ekleme yapmıyorsun galiba. bende katılmak isterdim ama geç kalmışım.katılamasamda okumak istiyorum elimden geldiği kadar.yeni listede katılırım inş.Rabbim herkesin gönül versin inş.selam ve dua ile...

Aleyküm Selam Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için Rabbim.
Rabbim bu dünyada ve ahirette Rabbim'in sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etmek hidayete ermek nasip etsin Allah.
Liste yapıyoruz 2 kere daha Allah rızası için Yasin okuduktan sonra yine Allah'ın ziniyle listeye devam edeceğiz kardeşim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

gulbanu...................5
Okunan:20
Kalan:50

leyla-1

Altın Üye

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm,leylacım.Bu aralar ev toplamakla meşkul oldugum için tahminim 10,15 gün siteye giremeyebilirim.Çünki pazar günü taşınıyorum.Ben 1 adet yasin alıyorum.Eklersen sevinirim.Fırsat buldukça inşallah yinede girmeye çalışırım.Regayip Kandilin Mubarek olsun.Cümlemizin duaları kabul olsun inşallah.

akinkaradag

Kayıtlı Kullanıcı
Yasin Okunan Kişi= Allah rızası için,Tüm kardeşlerimiz için...

Herkesin gönül Muradının Kabulu IçiN,Şu anda darda, sıkıntıda, çıkmazda, çaresiz olup dua bekleyen, gönül muradlarının dualarının kabulu için, Allah herkese hayırlı rızk, iş, gönlüne göre eş, çocuk,sınavda başarı, sevenleri kavuşturmak nasip etsin Rabbim.

Olumsuzluklardan, sıkıntılardan, kurtulup refaha çıkmak, zulum altında bulunan insanlar için..

Leyla Belgin.............8(okundu)
OSMAN9133............7(OKUNDU)
özlem_27.................1(okundu)
akinkaradag.............5(okundu)+3(okundu)
ALİCİİ.....................1
rojda44....................2 (okudu)
zeynep_ül Kübra.........2 (okudu) + 5
berfun......................2+3
MAZLUMkul............1
namerve................3 (okudu) + 5
ORKİDE...........1 (OKUNDU)
yılmazcan (annesi)...........10(okundu)
belkıs.........................1(okundu) + 1
gülnisa........................1 (okundu) +1
Gebzeli Beyza................5

ben almış olduğum 3 yasini okudum sitede bir sorun vardı herhalde 2-3 gündür siteye giremedim.o yüzden geç oldu Allah kabul etsin

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. almış olduğum 5 tane yasini okudum Allah kabul ettin selam ve dua ile

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı

*belkıs....................1(okundu)
gulbanu...................5(okundu)
namerve..................1

Okunan:21
Kalan:49

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt