Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
herkese günaydın. hayırlı günlerrrr.... :)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
aldığım yasını şerifeyı okudum
bır tane daha alıyorum
allah kabul etsın amın

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
Yasin Okunan Kişi= Allah rızası için,Tüm kardeşlerimiz için...

Herkesin gönül Muradının Kabulu IçiN,Şu anda darda, sıkıntıda, çıkmazda, çaresiz olup dua bekleyen, gönül muradlarının dualarının kabulu için, Allah herkese hayırlı rızk, iş, gönlüne göre eş, çocuk,sınavda başarı, sevenleri kavuşturmak nasip etsin Rabbim.

Olumsuzluklardan, sıkıntılardan, kurtulup refaha çıkmak, zulum altında bulunan insanlar için..

Leyla Belgin.............8(okundu)
OSMAN9133............7(OKUNDU)
özlem_27.................1(okundu)
akinkaradag.............5(okundu)+3
ALİCİİ.....................1
rojda44....................2 (okudu)
zeynep_ül Kübra.........2 (okudu) + 5
berfun......................2+3
MAZLUMkul............1
namerve................3 (okudu) + 5
ORKİDE...........1 (OKUNDU)
yılmazcan (annesi)...........10(okundu)
belkıs.........................1(okundu) + 1
gülnisa........................1 (okundu) +1
Gebzeli Beyza................5

Okunan:68
Kalan:2

Iştiraklerinizi Bekliyoruz Kardeşlerim...............!!!!!!!!!!!!!!!!!

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
Okunan:68
Kalan:2

Iştiraklerinizi Bekliyoruz Kardeşlerim...............!!!!!!!!!!!!!!!!!

OSMAN9133

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm
Hayırlı akşamlar 2 adet yasini şerif okudum Allah kabul etsin.
Allaha emanet olun

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.. Bitti galiba.. Ben de okudum bir aldığımı bu arada..

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı

Herkesin gönül Muradının Kabulu IçiN,Şu anda darda, sıkıntıda, çıkmazda, çaresiz olup dua bekleyen, gönül muradlarının dualarının kabulu için, Allah herkese hayırlı rızk, iş, gönlüne göre eş, çocuk,sınavda başarı, sevenleri kavuşturmak nasip etsin Rabbim.

Olumsuzluklardan, sıkıntılardan, kurtulup refaha çıkmak, zulum altında bulunan insanlar için..

Leyla Belgin.............8(okundu)
OSMAN9133............7(OKUNDU) + 2 (okundu)
MAZLUMkul............1
belkıs.........................1(okundu) + 1 (okundu)

toplam: 70

Allah kabul etsin dualarımızı kardeşlerim..

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
herkese günaydın. okuduğumuz yasini şerifleri ve niyetlerimizi yüce mevlam dergahında kabul eylesin inşallah amin amin amin. leylacım duasını gene sen mi yaparsın ?

leyla-1

Altın Üye

Leyla Belgin.............9(okundu)
MAZLUMkul............1

toplam: 71

RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

leyla-1

Altın Üye
herkese günaydın. okuduğumuz yasini şerifleri ve niyetlerimizi yüce mevlam dergahında kabul eylesin inşallah amin amin amin. leylacım duasını gene sen mi yaparsın ?

Selam Aleyküm Canım Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah Rabbim hiç kimseyi çıkmazda çaresiz darda sıkıntıda bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için Rabbim.
Özlemciğim eğer okunan Yasin'in duasını yapmak isteyen kardeşimiz varsa yapabilir duasınıda yazabilir eğer herkes okuduysa yarın yatsı namazından duasını yapalım Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla. Şu aralar canım sıkıntı içindeyim siteye de giremiyorum Allah içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön nasip etmek hayırlı bir çıkış hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukarı hayırsızları çıkmazları olumsuz düşünceleri olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için. Kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin Rabbim.
Allah herkese hayırlı rızk iş kapıları nasip etsin hepimizin yar ve yardımcısı olsun Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)

leyla-1

Altın Üye
Yasin Süresi Kardeşliğine Varmisiniz Kardeşlerim Yeni Liste?

Selamün Aleyküm Kardeşlerim 70 Yasin Süresi Kardeşliği için Yeni Liste bu liste yaptım liste bitene kadar listeye kimseyi ekleyemeyeceğiz liste tamamlandıktan sonra tekrar yeni liste yapacağız Allah'ın izniyle. Yeni listede bulunan kardeşlerimiz herkes niyetini yazsın niyetini yazmayan ve dualara ktılım olmayan kardeşlerimizi listenin sonuna almak zorunda kalacağız bu sefer diğre kardeşlerimize haksızlık olmasın onlarda bir an önce sıra gelsin kusura bakmayın bu sefer böyle.
Duamizi Dileklerimizi Rabbimin Ayetlerinin Hürmetine Isteyelim Yüzümüz Olmasada Günahkar Bir Dille Isteyelim, Içimizdeki Duasi Kabul Olan Kardeşimizin Hürmetine Belki Rabbim Kabul Eder Inşallah.
Bu Mubarek Sureyi 70 Defa Okuyan Her Muradina Nail Olur. Rabbim Hayirlisiyla Dualarimizi Kabul Eder Inşallah Bizleri Affedip Ellerimizi Dergahindan Boş çevirmeyip Dualarimizi Kabul Etsin Inşallah.selam Ve Dua Ile Allah'a Emanet Olun....
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ YENİ LİSTE..

1-esma-26
2-@ebruli
3-canan-25
4-meliha c.
5-gönül saray
6-melanıe
7-erşükad
8-im-muslim
9-sokrates-01
10-minik81(tekrar okutacakmısınız kardeşim?)
11-zozan83
12-s.s.s(tekrar okutacakmısınız kardeşim?)
13-nesrinakyazili
14-pulim
15-patulim
16-özlem_27(Gönül muradının olması hayırlısıyla sevdiği kişiyle evlenmesi engelelrin ortadan kalkması için hayırlısıyla)
17-mazlumkul(Gönül muradının olması eşiyle barışıp yuvasında huzur mutluluk için eşiyle ve ailesiyle prblemlerin ortan kalkması için)
18-elifceren
19-tskn emine
20-myummah
21-nurus
22-mufi84
23-ozden-ihl
24-paksu
25-tuffann
26-nisan
27-hasibe88(Kendisinin ve Yasemin kardeşimin gönül muradlarının olması için)
28-Ayşenur Amine Su(kendisi ve ailesi için hakkında hayırlısı ne ise Allahım onu versin inşallah,hayırlı şifa için ve gönül muradı)
29-muberrabenim
30-bir garip bencil
31-mert3568
32-muhammed77
33-cerennurum
34-hakanst
35-witch-35
36-BEZGİN38(adım sevil sevdiğim(hasan) insanla bir an önce yuva kurmamız önümüzdeki engellerin kalkması ve sıkıntılarımdan acılarımdan kurtulmASI İÇİN)
37-zemzemm(gönül muradının olması ve şuan içinde bulunduğumuz sıkıntılardan hayırlısıyla kutulup refaha çıkması için)
38-melike800(Yuvasının Hayirli Olmasi Yikilmamasi Eşinin Maneviyatinin Artmasi Için Allah Rizasi Için)
39-Şenis(sevdiğim kişiyle hayırlı bir yuva kurmak için)
40-namerve(.Anne ve Babamın ruhu için,Kızım mervenin SBS sınavlarında başarılı olabilmesi için)
Okutmak istemeyen kardeşlerimiz haber versinler.

Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun...

Allah razı olsun kardeşlerim.

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.

leyla-1

Altın Üye

Leyla Belgin.............9(okundu)
MAZLUMkul............1

toplam: 71

ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.

Alıntı:
ozlem_27´isimli üyeden Alıntı

Selam Aleyküm Canım Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah Rabbim hiç kimseyi çıkmazda çaresiz darda sıkıntıda bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için Rabbim.
Özlemciğim eğer okunan Yasin'in duasını yapmak isteyen kardeşimiz varsa yapabilir duasınıda yazabilir eğer herkes okuduysa yarın yatsı namazından duasını yapalım Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla. Şu aralar canım sıkıntı içindeyim siteye de giremiyorum Allah içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön nasip etmek hayırlı bir çıkış hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukarı hayırsızları çıkmazları olumsuz düşünceleri olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için. Kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin Rabbim.
Allah herkese hayırlı rızk iş kapıları nasip etsin hepimizin yar ve yardımcısı olsun Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
:)

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Kardeşim Saol. Hayrola Ne Sikintin Var ? Paylaşmak Istersen Burdayim Biliyosun Dimi :) Bu Akşam Duasini Yapalim Bence. Senin çok Hakkin Geçiyo Hakkini Helal Et Hep Sana Diyorum Duasini Yap Diye Ama Seniin Yapmanin Daha Iyi Olacağini Düşünüyorum. çünkü çok Iyi Kalpli Birisin. Allaha Emanet Ol. Inşallah Yüce Rabbim Tez Zamanda Seni Sikintilarindan Kurtarir. :( Ama Zaman Zaman Sikintilarimiz Oluyo. Bende Geçenlerde çok Sikintiliydim Biliyosun. Biçok şey Geldi üstüste Ve En Ağiri Da Babannemin Hasta Olmasiydi. Ama Sabrettim Ve Bekledim. şimdi O Zamana Göre Daha Rahatim. Yani Sikintilarim Var Halen özellikle Işimle Ilgili Malesef Hala Devam Eden Sikintilarim Var :( Ne Diyelim Allah Sikintilarimizdan Bizleri Kurtarsin.

leyla-1

Altın Üye
Amin Kardeşim Saol. Hayrola Ne Sikintin Var ? Paylaşmak Istersen Burdayim Biliyosun Dimi :) Bu Akşam Duasini Yapalim Bence. Senin çok Hakkin Geçiyo Hakkini Helal Et Hep Sana Diyorum Duasini Yap Diye Ama Seniin Yapmanin Daha Iyi Olacağini Düşünüyorum. çünkü çok Iyi Kalpli Birisin. Allaha Emanet Ol. Inşallah Yüce Rabbim Tez Zamanda Seni Sikintilarindan Kurtarir. :( Ama Zaman Zaman Sikintilarimiz Oluyo. Bende Geçenlerde çok Sikintiliydim Biliyosun. Biçok şey Geldi üstüste Ve En Ağiri Da Babannemin Hasta Olmasiydi. Ama Sabrettim Ve Bekledim. şimdi O Zamana Göre Daha Rahatim. Yani Sikintilarim Var Halen özellikle Işimle Ilgili Malesef Hala Devam Eden Sikintilarim Var :( Ne Diyelim Allah Sikintilarimizdan Bizleri Kurtarsin.

Amin Canım sağol ne hakkı hiç bir hakkım yok elimizden gelen birşey varsa ne mutlu bizlere Allah hepimizizin dualarını kabul etsin inşallah hayırlısıyla.O senin kalbinin gönlünün güzelliği canım duasını yine yaparım duasını yazabilirsem formada yazabilirim inşallah.Daha önce yazmıştım zaten oradan da okuyabilirisiniz canım.İnsanın arada bir o duygusal dönemleri var elinden gelen birşey olmadığı zamanlarda sadece şu anda sabır etmekten dua etmektan Rabbim'e güvenip inanıyorum çünkü Allah hiç bir zaman bizleri yalnız bırakmaz her zaman bir kapı açık bırakır Alah her iki iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rıazsı için.Alalh sabır dayanma gücü hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Allah.
Allah bizleri affedip ellerimizi degahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla. İçinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizliklerden engellerden kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön vermek nasip etsin Rabbim. Hayatımızdaki çıkmazları engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim keni rızası için.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı oluğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah erkese hayırlı rızk iç kapıları nasip etsin kimselerede fırsat vermesin Rabbim.
Alah hepimizi ve bütün çocuklarıda hidayet nasip edip doğru yoldan ayırmasın inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
bismillahirrahmanirrahim

Elhamdülillahi Rabbil Alemin. Vessalatü Vesselamü Ala Rasüline Muhammedin Ve Ala Alihi Ve Sahbihi Ecmain.
Ey Yerlerin Göklerin Sahibi; Kainati Ve Bütün Mevcudati Yoktan Var Eden, Istediğini Istediğine Veren, Istediği Zaman Yegane Almak Gücünün Sahibi Olan, Kimsesizleri Gözeten Rabbimiz. Suçlarimiz Ve Kabahatimiz Yüzünden Sana Karşi Mahcubuz. şu Anda ümitle Dolu Olacak Kapina Gledik, Rahmetine Siğindik, Yüce Divanina Durduk, Bütün Kötülükleri Bir Tarafa Biraktik, Huzuruna El Açarak Yalvariyoruz. Bizi Yüksek Huzurunda Boş çevirme Ya Rabbi.
Ey Adalet Kiliciyla Zalimin Zülmüne Kiran Ve Dünyada Mümin Münafik, Kafir, Fasik, Demeden Herkese Ilahi Adelet Ve Fazliyla Bol Rizik Veren, Ahirette Ise Müminlere Nimet Kapilarini Açan Ulu Allah'im.
şu Anda Okudumuş Olduğumuz Okuduğumuz Yasinlerden Kuran-i Kerimden Elde Edilen Sevabi Medine-i Münevvereyi Nurlandiran Ve Her An Milyonlarca Müslüman Tarafindan Ismi Hürmetle Anilan Peygamberler Sultani(sen Olmasaydin Ben Bu Alemleri Yaratmazdim) Sözünün Muhatabi En Büyük Insan Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa S.a.v. Temiz Ruhlarina Hediye Eyledik Vasil Eyle Yarabbi!!
Sevgili Peygamberimizi Bu Meclisimizden Haberdar Eyle Ya Rabbi.
Ya Ilahel Alemin. Hz. Adem'den Bu Zamana Kadar Gelmiş Geçmiş Bütün Peygamberlerin Evliyalarin, ülemalarin Islam Dinine Hizmet Eden, Hz. Kur-ani Elden Ele, Dilden Dile Kainata Ulaştiran Aziz üstad Efendimizin Ruhlarina Hediye Eyledik. Ruhlarina şad Eyle Ya Rabbi!!
Ya Ilahel Alemin. Din, Vatan,namus, Millet Ve şeref Için Hak Ve Hakikat Uğrunda Savaş Meydanlarinda Aslanlar Gibi Dövüşen Allah Allah Nidalariyla Gökleri çinlatan, Anne Babalarina Doyamadan Kanli Elbislerine Yüksek Huzuruna çikacak Olan şehitlerimizin Ruhlarina şad Eyle Ya Rabbi!
Ya Ilahel Alemin Kahraman Ordumuzu Karada, Havada, Denizde Mansur Ve Muzaffer Eyle Ya Rabbi!
Ya Ilahel Alemin Namazi Niyazi Unutan, Içkilerde Kumarlarla Evladini Etrafini Bunaltan Hatta çeşit çeşit Fenaliklara Dalan Müslüman Kardeşlerimizi Hidayete Erdirip Onlara Hayirli Yollara Sevk Eyle Ya Rabbi!
Ya Ilahel Alemin Yarin Mahşer Günü Arz-i Alanin Altinda Güneşin Bütün Sicakliği Ile Atrafi Kasip Kavurduğu Günde Iyi Amelden Başka, Malin Mülkün Soyun Sopun Hiçbir şeyin Fayda Vermediği Günde Bizler Sevgili Peygamberimizin Livaülhamd Isimli Sancağin Altinda Haşir Ve Cem Eyle Ya Rabbi!
Ya Ilahel Alemin Sana Açilan Diller Eller Hürmetie, Seni Zikreden Diller Hürmetine, Arz-i Ala Hürmetine, Yaratilmişlarin En Hayirlisi Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa S.a.v. Hürmetine Bizleri Huzurunda Boş çevirme Ya Rabbi.! Dualarimiz Ahseni Kabul Ile Makbul Eyle, Bizleri Hidayet Yolunda Sabit Ve Daim Eyle.
Ya Ilahel Alemin Acizlikten, Korkakliktan, Tembellikten, Cimrilikten, Sana Siğiniyorum Ya Rabbi! Giybet, Kibir, Hased Gibi Kötü Huylari Bizden Al, Bizleri Sevdiğin özelliklerle Donat Ya Rabbi! ölüm Azabindan Kabir Azabindan Bizleri Muhafaza Eyle Ya Rabbi!
Ya Rabbi Namaz Kilmayanlara Namaz Muhabbeti, Oruç Tutmayanlara Oruç Muhabbeti Ver Ya Rabbi! Ya Rabbi Işi Olmayanlara Iş, Eşi Olmayanlara Eş, Evi Olmayanlara Ev, çocuğu Olmayanlara Hayirli çocuk. Sevipte Kavuşamayanlara Hayirlisiyla Kavuşmak Nasip Et Yarabbim, Sinava Gireceklere Başari, Okuyanlara Siniflarini Geçmek Nasip Et Ya Rabbim! Huzursuz Yuvalarda Huzur Mutluluk Ver Ya Rabbim!
Ya Ilahel Alemin Okumuş Olduğumuz Kur-ani Kerimi Eksiksiz Ve Noksansiz Olarak Kabul Eyle. Bu Kur-ani Kerimin Okunmasina Sebep Okuyan Okumayan Tüm Kardeşlerimizin Gönül Muradlarini Dualarini Ne Niyetle Okutmuşlarsa Muradini Dünyevi Ve Uhrevi Muratlarina Vasil Eyle. Allah'i Hepimizin Niyetleri Ne Için Okunduysa Kabul Eyle Ya Rabbim Gelmiş Geçmişlerin Akrabayi Taallukatlarinin Ruhlarina şadeyle. Bakide Kalanlara Helalinden Bol Rizik Ve Hayirli ömürler Ver. Yarabbi Bu Sitede Bulunan Bulunmayan Tüm Kardeşlerimizimin Bütün Müslüman Olan Muhammed ümmeti Kardeşlerimizinde Bizlerinde Gönüllerinde Ne Muradlari Varsa Hayirli Muradlarini Vasil Eyle Engelleri Olumsuzluklari Olumluya Hayirliya çevir Yarabbi. Bizleri Cehennemden Azad Ederek Cennetinde Cemalinle Müşerref Eyle Ya Rabbi!
Ya Rabbi Biz Dua Etmesini Bilmiyoruz. Peygamber Efendimiz Senden Ne Istediyse Bizde Onlari Istiyoruz. Neyden Siğindiysa Bizde Onlardan Siğiniyoruz.
Ey Ad Kavimini Rüzgar, Semud Kavmini Deprem, Lut Kavminin ülkesini Kasirgalarla Alt üst Eden Ulu Allah'm. Bizi Onlar Gibi Azdirma, Az Verip Kapi Kapi Gezdirme. çok Verip Emir Ve Nehiylerine Karşi Getirme, Yataklara Yatirip Kapilara Baktirma Ya Rabbi!
Yapmiş Olduğumuz Acizane Fakat Halisane Duayi" Ahsen-i Kabul Ett " Anlaminda Buyurulan Ayeti Kerimenin Sirrina Mazhar Eyle Yarabbi. El Fatiha

Amin Amin Amin..

Allah Kabul Etsin Inşallah..

leyla-1

Altın Üye

ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.

leyla-1

Altın Üye
Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Yasin Süresi Kardeşliğine Varmisiniz Kardeşlerim Yeni Liste?

Selamün Aleyküm Kardeşlerim 70 Yasin Süresi Kardeşliği için Yeni Liste bu liste yaptım liste bitene kadar listeye kimseyi ekleyemeyeceğiz liste tamamlandıktan sonra tekrar yeni liste yapacağız Allah'ın izniyle. Yeni listede bulunan kardeşlerimiz herkes niyetini yazsın niyetini yazmayan ve dualara ktılım olmayan kardeşlerimizi listenin sonuna almak zorunda kalacağız bu sefer diğre kardeşlerimize haksızlık olmasın onlarda bir an önce sıra gelsin kusura bakmayın bu sefer böyle.
Duamizi Dileklerimizi Rabbimin Ayetlerinin Hürmetine Isteyelim Yüzümüz Olmasada Günahkar Bir Dille Isteyelim, Içimizdeki Duasi Kabul Olan Kardeşimizin Hürmetine Belki Rabbim Kabul Eder Inşallah.
Bu Mubarek Sureyi 70 Defa Okuyan Her Muradina Nail Olur. Rabbim Hayirlisiyla Dualarimizi Kabul Eder Inşallah Bizleri Affedip Ellerimizi Dergahindan Boş çevirmeyip Dualarimizi Kabul Etsin Inşallah.selam Ve Dua Ile Allah'a Emanet Olun....
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ YENİ LİSTE..

1-esma-26
2-@ebruli
3-canan-25
4-meliha c.
5-gönül saray
6-melanıe
7-erşükad
8-im-muslim
9-sokrates-01
10-minik81(tekrar okutacakmısınız kardeşim?)
11-zozan83
12-s.s.s(tekrar okutacakmısınız kardeşim?)
13-nesrinakyazili
14-pulim
15-patulim
16-özlem_27(Gönül muradının olması hayırlısıyla sevdiği kişiyle evlenmesi engelelrin ortadan kalkması için hayırlısıyla)
17-mazlumkul(Gönül muradının olması eşiyle barışıp yuvasında huzur mutluluk için eşiyle ve ailesiyle prblemlerin ortan kalkması için)
18-elifceren
19-tskn emine
20-myummah
21-nurus
22-mufi84
23-ozden-ihl
24-paksu
25-tuffann
26-nisan
27-hasibe88(Kendisinin ve Yasemin kardeşimin gönül muradlarının olması için)
28-Ayşenur Amine Su(kendisi ve ailesi için hakkında hayırlısı ne ise Allahım onu versin inşallah,hayırlı şifa için ve gönül muradı)
29-muberrabenim
30-bir garip bencil
31-mert3568
32-muhammed77
33-cerennurum
34-hakanst
35-witch-35
36-BEZGİN38(adım sevil sevdiğim(hasan) insanla bir an önce yuva kurmamız önümüzdeki engellerin kalkması ve sıkıntılarımdan acılarımdan kurtulmASI İÇİN)
37-zemzemm(gönül muradının olması ve şuan içinde bulunduğumuz sıkıntılardan hayırlısıyla kutulup refaha çıkması için)
38-melike800(Yuvasının Hayirli Olmasi Yikilmamasi Eşinin Maneviyatinin Artmasi Için Allah Rizasi Için)
39-Şenis(sevdiğim kişiyle hayırlı bir yuva kurmak için)
40-namerve(.Anne ve Babamın ruhu için,Kızım mervenin SBS sınavlarında başarılı olabilmesi için)
Okutmak istemeyen kardeşlerimiz haber versinler.

Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun...

Allah razı olsun kardeşlerim.

leyla-1

Altın Üye
Yeni listede bulunan kardeşlerim listede adı olanlar niyetini yazabilirler mi ona göre başlayacağız niyeti olmayan kardeşlerimiz için okuyamıyacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmaması için.Önce kimin niyeti yazılmışsa sıraya göre yeni yasin kardeşliğine başlayacağız.
Allah razı olsun kardeşlerim Allah kabul etsin.

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardesim beni de listeye eklermisin
benim niyetim hayirlisisiyla hac'ca gitmek ve ev almak bir an evvel emekliligimin olmasi alla'a emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt