Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (12 Kullanıcı)

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Yasin Okunan Kişi( Elifbenimm)
Dileği(gönül Muradinin Kabulu Için)

Leyla Belgin.............5
şenis.....................1(okundu)
Bezgin38...............1(okundu)
Sıla 1.....................1
Gülefşan.................1(okundu)
Elifimbenimm............2
Namerve.................4
MAZLUMkul...............6+2
ORKİDE.................1

Okunan:24
Kalan:46
Iştiraklerinizi Bekliyoruz Kardeşlerim...............!!!!!!!!!!!!!!!!!

RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

Ayşenur Amine Su

Kayıtlı Kullanıcı
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ ESKİ LİSTE..
1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.laves...OKUNDU
3.Leyle Belgin...OKUNDU
4.Sıla1....OKUNDU
5.nevin2007...OKUNDU
6.keltepe....OKUNDU
7.Cerennurum..OKUNDU
8.Fatmana...OKUNDU
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)OKUNDU
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)(okundu)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)okundu
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)(okundu)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)(okundu)
15.Mehmet Ercan....(Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........(gönül muradı dualarının kabulu için)(okundu)
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye(okundu)
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması(okundu).
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..ALLAH KABUL ETSİN(okundu)
20.Elifbenimm(Gönül muradınının olması için)
21.Allah rızası için(Tüm kardeşlerimiz için)(Şu anda darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz olup dua bekleyen gönül muradlarının dualarının kabulu için Allah herkese hayırlı rızk, iş, gönlüne göre eş, çocuk,sınavda başarı, sevenleri kavuşturmak nasip etsin Rabbim. Olumsuzluklardan sıkıntılardan kurtulup refaha çıkmak, zulum altında bulunan insanlar için)
Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..[

Allah razı olsun kardeşlerim.
Eski liste bittikten sonra sırada bekleyen kardeşlerimize yeni liste okunmaya başlayacak inşallah

leylacığım uzun zamandır Ankarada tedavideydim , evime geldim, ama şuan Yasin-i Şerif okuyamıyorum, iyileşince alacağım inşallah, ne olur benim içinde dualarınızı esirgemeyin

leyla-1

Altın Üye
leylacığım uzun zamandır Ankarada tedavideydim , evime geldim, ama şuan Yasin-i Şerif okuyamıyorum, iyileşince alacağım inşallah, ne olur benim içinde dualarınızı esirgemeyin

Hoşgeldin canım Allah razı olsun rabbim hepimizindualarını eksiksiz kabul etsin hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın Rabbim inşallah.Sen iyileşmene bak kardeşim dualarımız seinle ilk sayfada listede senin adında vardı kardeşim nieyetine bakarmısın eksik birşey varsa yazabilirsin canım. rabbim tüm hastlara sanada hayırlı şifalar versin hiç görmemişe döndersin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emenat olun herşey gönlünüzce olsun dualarımdasınız.:)

leyla-1

Altın Üye
İnşaallah inşaaallah dualrına amin diyorum
Rabbim ettiğin dualrarın ecrini kat kat sana da versin
Allah razı olsun Leyla kardeşim,
Elifimbenim kardeşim için 2 yasin daha alıyorum inşaallah

SELAM VE DUA İLE
RAHMAN YARDIMCINIZ OLSUN
Amin
Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırkamasın her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için.
Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin Rabbim.
Hayatımızdaki olumsuzlulardan engelelrden sıkııntılardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin sonunua hayırlara vesile etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:)

leyla-1

Altın Üye

Leyla Belgin.............5(okundu)+3
ORKİDE.................1

Okunan:27
Kalan:43

leyla-1

Altın Üye

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Leyla Kardeşim. Nasilsin ? :)

leyla-1

Altın Üye
şükür Canim . Iyi Diyelim Iyi Olalim :)

İnşallah canım her iki dünyada da umduduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Alalh hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşalalh hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin Rabbim inşallah hayırlısıyla.:)

leyla-1

Altın Üye

Leyla Belgin.............5(okundu)+6
ORKİDE.................1

Okunan:30
Kalan:40

leyla-1

Altın Üye

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle Selamün Aleyküm Bu Listeye Bendee çokk Girmek Isterim Allah Gönlünüzden Geçen Dualarimizi Kabul Eder Inşallah Allah össdeki Kardeşlerimize Yardim Etsin Inşallah

leyla-1

Altın Üye
öncelikle Selamün Aleyküm Bu Listeye Bendee çokk Girmek Isterim Allah Gönlünüzden Geçen Dualarimizi Kabul Eder Inşallah Allah össdeki Kardeşlerimize Yardim Etsin Inşallah
Amin
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Okumak için mi yoksa gönül muradınız olması için mi onu söylermisiniz kardeşim eğer bir dileğiniz varsa yazarsanız sizde yeni okunacak listeye ekleriz.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)

orkide

Kayıtlı Kullanıcı

Leyla Belgin.............5(okundu)+6
ORKİDE.................1

Okunan:30
Kalan:40

esmeray2005

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm ben 1 kere okuyabildim.Allah kabul eylesin inşallah.Daha da vaktim oldukça nasibse okuyacağım.

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
sevçiçek için aldığım 3 yasini okudum allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
Selamünaleyküm ben 1 kere okuyabildim.Allah kabul eylesin inşallah.Daha da vaktim oldukça nasibse okuyacağım.

Aleyküm Selam hoşgelniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallahAllah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için.
Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin Rabbim.
Hayatımızdaki olumsuzlulardan engelelrden sıkııntılardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin sonunua hayırlara vesile etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)

leyla-1

Altın Üye
sevçiçek için aldığım 3 yasini okudum allah kabul etsin

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için.
Hayatımızdaki olumsuzlulardan engellerden sıkııntılardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin sonunua hayırlara vesile etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt