Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

şenis

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm leyla kardeşim 1 tane yasin ben alim elifbenimmm kardeşimiz için allaha emanet olun

leyla-1

Altın Üye
selamun aleyküm leyla kardeşim 1 tane yasin ben alim elifbenimmm kardeşimiz için allaha emanet olun
ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI GÖNÜL MURADLARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.:)

leyla-1

Altın Üye
ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

şenis

Kayıtlı Kullanıcı
leyla kardeşim daha önceden almış olduğum 1 tane yasini okudum bilgin olsun canım lişsteye okundu diye yazarsan memnun olurum allaha emanet ol

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ( Elifbenimm)
DİLEĞİ(GÖNÜL MURADININ KABULU İÇİN)
leyla belgin.............5
şenis.....................1
okunan:6
kalan:64
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim...............!!!!!!!!!!!!!!!!!

RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

BEZGİN38

Kayıtlı Kullanıcı
Elhamdu lillahi rabbi’l-alemin, ve’l-akibetu lil-muttekin va’s-salatu ve’s-selamu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve ashabi ecmain

Ey Yuce Rabbimiz !
Sen butun mahlukatina merhametli bilhassa inanmis kullarina pek lutufkarsin, el actik kapina geldik sana dua ve niyazlarimizla yalvariyoruz, dualarimizi kabul ederek bizlere af kapindan bos cevirme Allah’im !
Biz yalniz sana kulluk eder ve yalniz senden yardim dileriz, bizleri ibadet ve ittaatin yolundan hic bir zaman ayirma Allah’im!
Hidayet uzere devamli kalmayi, muttaki kullarindan olmayi, dunya omrumuzu iffet ve serefimizle gecirmeyi cumlemize nasip eyle Allah’im !
Okunan Yasini serifleri dergahinda Kabul eyle. Okurken yaptığımız hataları bağışla, tam ve mükemmel okumuş gibi kabul buyur. Kur'an-ı Kerim'i kalblerimize nur eyle, Cennet yolumuzu aydınlat Allahım
Yasin şerif okuyan tüm kardeşlerimizin gönüllerindeki muratlarına hayırla birlikte kavuşmalarını iki cihanda senin nurunla pür nur olmalarını nasip eyle Allahım! Varsa butun sikintilarini sen gider ya Rabbi
Hasil olan sevabi evvelen sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin temiz ruhuna hediyye eyledik sen vasil eyle Ya Rabbi
Diger Peygamberlerin, sahabeyi kiram ile tabiinin ruhlarina, dini İslam’a ilimleriyle ve kiliclariyla hizmet eden alimlerle sehitlerin ruhlarina hediyye eyledik sen vasil eyle Ya Rabbi
Ahirete goc eylemis kemikleri curumus bir fatihaya muhtac olanlarin kabirlerini Kur’an’in nuru ile aydinlat, makamlarini cennet eyle Allah’im !
Hicbir golgenin olmadigi o dehsetli hesap gununde senin golgenin altinda bulunmayi nasip eyle Allah’im
Yasini şerife katilan ve katılmayan okuyan okumayan tüm arkadaslarla beraber cenette de komsu olmayi nasip eyle ya Rabbi
Elhamdu lillahi rabbi’l-alemin, ve’l-akibetu lil-muttekin va’s-salatu ve’s-selamu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve ashabi ecmain

Subhane Rabbike Rabbi’l-izzeti amma yesifun ve salamun ale’l-murselin ve’l-hamdu lillahi Rabbi’l-alemin
Butun olmuslerimizin ve Sevgili Peygamberimizin ruhu icin Allah’u Teala’nin rizasi icin. Elfatiha.

SELAMUN ALEYKÜM LEYLA KARDEŞİM.BEN DE ELİFİMBENİM KARDEŞİMİZ İÇİN 1 YASİN OKUYORUM.ALLAH KABUL ETSİN.
SANA SORUM VAR.YARIN BENDE FORMUMDA TOPLANAN YASİN VE TEFRİCİYELERİMİN DUASINI YAPACAM.BURAYA EKLEDİĞİM DUANI MI OKUYUM FARKLI BİRŞEY DEMEM GEREKİR Mİ?İLK DEFA KENDİM İÇİN BAŞKA MÜSLÜMANLARA OKUTTUM.BENİ AYDINLATIRSAN MUTLU OLURUM.
SELAMETLE KALIN

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
Leyla Kardeşim. Benim Yasinler Tamamlandi. Benim Için Bu Akşam Duasini Edebilir Misiniz Tabi Isterseniz Ve Uygunsa Sizin Için ? özellikle Sizin Yapmanizi Istiyorum. Içimden Duayi Sizin Yapmaniz Geliyo. Allaha Emanet Olun.

leyla-1

Altın Üye
Leyla Kardeşim. Benim Yasinler Tamamlandi. Benim Için Bu Akşam Duasini Edebilir Misiniz Tabi Isterseniz Ve Uygunsa Sizin Için ? özellikle Sizin Yapmanizi Istiyorum. Içimden Duayi Sizin Yapmaniz Geliyo. Allaha Emanet Olun.

Allah razı olsun kardeşim Allah'ın izniyle inşallah bugün akşam duasını yapacağım Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah egelleri olumsuzlukları ortadan kaldırsın.Sağol canım o senin kalbinin gönlünün güzelliği Allah hepinizden razı olsun.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun. Herşey gönlünüzce olsun.:)

leyla-1

Altın Üye
SELAMUN ALEYKÜM LEYLA KARDEŞİM.BEN DE ELİFİMBENİM KARDEŞİMİZ İÇİN 1 YASİN OKUYORUM.ALLAH KABUL ETSİN.
SANA SORUM VAR.YARIN BENDE FORMUMDA TOPLANAN YASİN VE TEFRİCİYELERİMİN DUASINI YAPACAM.BURAYA EKLEDİĞİM DUANI MI OKUYUM FARKLI BİRŞEY DEMEM GEREKİR Mİ?İLK DEFA KENDİM İÇİN BAŞKA MÜSLÜMANLARA OKUTTUM.BENİ AYDINLATIRSAN MUTLU OLURUM.
SELAMETLE KALIN

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun rabbim hepimizin dualarını gönül muradlarını kabul etsin hayırlısıyla engelleri olsumsuzlukları ortadan kaldırıp tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön versin rabbim.
Alalh bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin.Duasını istediği birini seçebilirsin ayrıca dua ederkende Allah'a yalvarıp dua edebilirsin Okunan Kuar'anlar Yasinler Tefriciyler yüzü gözü hürmetine peygamber Efendimizin yüzü gözü hürmetine mübarek günlerin yüzü gözü hürmetine Allah'ım Senin İsimlerin Esma-ü Hüsna Yüzü gözü hürmetine senin rızan için dualarımızı kabul eyle yaşamıma bir düzen bir yön ver diye dua edebilirsin kardeşim Allah kabul etsin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:)

leyla-1

Altın Üye
şenis.....................1
BEZGİN38...............1
okunan:7
kalan:63

leyla-1

Altın Üye

leyla-1

Altın Üye
şenis.....................1(okundu)
BEZGİN38...............1
okunan:7
kalan:63

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
BEZGİN38...............1
sıla1.......................1

okunan: 8
kalan:62

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar kardeşlerim ben de1 tane Yasin alayım
benim de dileğim karşıma hayırlı birinin çıkması ve onunla bir ömür mutlu olmak
ALLAH hepinizden razı olsun...

leyla-1

Altın Üye
hayırlı akşamlar kardeşlerim ben de1 tane Yasin alayım
benim de dileğim karşıma hayırlı birinin çıkması ve onunla bir ömür mutlu olmak
ALLAH hepinizden razı olsun...

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM RABBİM HEPİMİZİN GÖNÜL MURADLARINI DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA BIRAKMASIN İNŞALLAH.
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

leyla-1

Altın Üye
SELAMUN ALEYKUM KARDESLERIM BEN 2 ALIYORUM OKUYUNCA YINE ALIRIM ALLAHA EMANET OLUN

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI EKSİKSİZ KABUL ETSİN İNŞALLAH RABBİM HAYATIMIZDAKİ OLUMSUZLUKLARI ENGELLERİ ÇIKMAZLARI HAYIRSIZLARI OLUMLUYA HAYIRLIYA ÇEVİRİSN KENDİ RIZASI İÇİN.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ( Elifimbenim)
BEZGİN38...............1
sıla1.......................1
gülefşan..................1
elifimbenim...............2
okunan:11
kalan:59

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı Sabahlar.Selamun Aleyküm.Ben elifimbenim için 4 adet yasin almak istiyorum.Birde size sormak istedigim şey şu an listede okunmak için yer alamıyoruz heralde.bilgilendirirseniz sevinirim.21 hazirandan önce kızım adına okumak mümkün mü?Hiç bir din kardeşimizin hakkını yemek istemiyorum.Sadece bilgilenmek adına soruyorum.Allaha emanet olun.

BEZGİN38

Kayıtlı Kullanıcı
YASİNİMİ OKUDUM ALLAH KABUL ETSİN ELİFBENİMM KARDEŞİMİZİN DE GÖNLÜNÜN MURADINI VERSİN.

BEZGİN38...............1(okundu)
sıla 1.....................1
gülefşan.................1
elifimbenimm............2
namerve.................4

okunan:15
kalan:55

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt