Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (4 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
SELAMÜN ALEYKÜM CANDAN DOSLARIM ALLAH(c.c)razı olsun okuyan okumayan bütün arkadaşlardan Rabbim okudugunuz duanın kat kat sevabını sizede versin..hepinizin yüreğine sağlık ALLAH(c.c.) rahmeti ve bereketi üzerinize olsun ALLAH razı olsun SELAM VE DUA İLE KALIN...​

ALAYKÜM SELAM KARDEŞİM RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI EKSİKSİZ KABUL EDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMESİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN. SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.:A:)

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
bende bu akşam iki tane okuyacagım
listeye yazabilirsiniz ALLAH kardeşimizin dilegini en kısa zamanda gerçekleştirir ihşaalah bizlerinde okudugumuz yasinleri kabul eder ihşallah AMİN.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ: gizemsevgi
DİLEĞİ: (Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarını hayırlısıyla kabul etmesi için)keltepe...........................3(okundu)
fatmana..........................2(okundu)
sıla 1..............................4(okundu)
cerennurum......................3
zozan..............................2(okundu)
ORKİDE............................1(okundu)
Hilal_nur...........................1
BÜLENT TUNALI..................2(okundu)
leyla belgin.........................5(okundu)+8
sevçiçek............................1
mehmet ercan.....................5(OKUNDU)
nevin2007...........................2
heartbroken........................2
nesrinakyazılı......................5(OKUNDU)+1
hakyol islam........................3
PULİM................................1(okundu)+2
PaTuLiM..............................5(OKUNDU)
elifimbenim...........................3
evrim84..............................1(okundu)
gulbanu..............................3
baltefsiri.............................1
gizemmsevgi........................4
TOPLAM.............................70
KALAN................................00
Allah okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun hayırlı dualarını gönül muradlarını kabul etsin Rabbim.
Rabbim dualarımızı kabul etsin..
Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı isteklerimizi dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Rabbim darda sıkıntıda çıkmazda olanları sıkıntılardan kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin hayırlısıyla Rabbim.Allah hayatımızdaki olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah..
Hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda, evsizlere ev,işsizlere iş, eşsizlere eş. çocuklara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim.Sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin Rabbim.
Allah'ım sana sığınıyoruz senden istiyoruz senin hazinende herşey bulunur hazinende bizleri mahrum etme bizleri affet Yarabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğun kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin peyagember Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ: NESLİHAN TUNCEL

DİLEĞİ( gönül muradının olması bu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
fatmana................2 okundu
keltepe..................3 okundu
sıla1......................3
nesrin....................5
gizemsevgi..............5
leyla belgin.............5
neslihantuncel........10
nevin2007...............2

toplam..................35
kalan....................35

ALLAH C.C NEFESİNİZE SAĞLIK NASİP ETSİN HEP BU ŞEKİLDE HAYIRLI İŞLERE NEFES HARCAMAMIZI NASİP ETSİN

SELAM VE DUA İLE

ALLAH OKUYAN OKUMAYAN KARDEŞLERİMİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH.

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.......................!!!!!!!!!!!!

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

leyla-1

Altın Üye
bende bu akşam iki tane okuyacagım
listeye yazabilirsiniz ALLAH kardeşimizin dilegini en kısa zamanda gerçekleştirir ihşaalah bizlerinde okudugumuz yasinleri kabul eder ihşallah AMİN.
AMİN AMİN AMİN
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM RABBİM HEPİMİZİN GÖNÜL MURADLARINI DUALARINI HAYIRLISIYLA KABUL ETSİN İNŞALLAH. ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK NASİP ETSİN.
ALLAH SIKINTILARIMIZI ORTANDAN KALDIRIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN RABBİM. HAYATIMIZDAKİ OLUMSUZLUKLARI ENGELLERİ OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN RABBİM.:A:(

HAK YOL İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM. Neslihan Tuncel kardeşim için 3 tane okuyacağım İnşaALLAH. Hayırlı akşamlar...

nesrinakyazili

Kayıtlı Kullanıcı

DİLEĞİ( gönül muradının olması bu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)fatmana................2 okundu
nesrin....................5 [okundu]
neslihantuncel........10
hakyol islam.............3

toplam..................38
kalan....................32

selam ve dua ile

sevçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günler kardeşim ben fazla internete giremiyorum kusura bakmayın açtıkca takipediyorum kardeşim gizem sevginin yasini şerif okunmuştur rabbim kabül eylesin sıradaki kardeşim için 2 yasin alıyorum okundu diye yazılırsa sevinirim selametle Allah razı olsun

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
Beb Ozlem_27. Bana Da Birkaç Yasin Okusaniz çok Sevinirim. Herkesin Dualari Kabul Olur Inşallah :(

leyla-1

Altın Üye
Beb Ozlem_27. Bana Da Birkaç Yasin Okusaniz çok Sevinirim. Herkesin Dualari Kabul Olur Inşallah :(

CANIM KARDEŞİM SANA BU HAFTA SONU İNŞALLAH OKUYACAĞIM SABIR ET KARDEŞİM İNANKİ ŞU ANDA BENDE HİÇ İYİ BİR DURUMDA DEĞİLİM YİNEDE ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BİRBİRİMİZE YARDIM EDİYORUZ ALLAH RIZASI İÇİN.ŞU ANDA 13 TANE YASİN OKKUMAM VAR NE ZAMAN BİTERSE SANADA OKUYACAĞIM İNŞALLAH.RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA BİZLERİ KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN RABBİM. ALLAH HAYATIMIZDAKİ ÇIKMAZLARI OLUMSUZLUKLARU ŞER OLAN ŞEYLERİ BİLE OLUMLUYA HAYIRLIAYA ÇEVİRSİNİ İNŞALLAH.RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP HAYIRLI GÖNÜL MURADLARIMIZI DUALARIMIZI EKSİKSİZ KABUL ETSİN İNŞALLAH RABBİM.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK NASİP ETSİN OKUDUĞUMUZ TÜM DUALARI KENDİ RIZASI İÇİN KABUL ETSİN İNŞALLAH.
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.:):A:(

leyla-1

Altın Üye
SELAMÜN ALEYKÜM. Neslihan Tuncel kardeşim için 3 tane okuyacağım İnşaALLAH. Hayırlı akşamlar...

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN RABBİM KABU ETSİN İNŞALLAH
RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA BİZLERİ KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN RABBİM. ALLAH HAYATIMIZDAKİ ÇIKMAZLARI OLUMSUZLUKLARU ŞER OLAN ŞEYLERİ BİLE OLUMLUYA HAYIRLIAYA ÇEVİRSİNİ İNŞALLAH.RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP HAYIRLI GÖNÜL MURADLARIMIZI DUALARIMIZI EKSİKSİZ KABUL ETSİN İNŞALLAH RABBİM.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK NASİP ETSİN OKUDUĞUMUZ TÜM DUALARI KENDİ RIZASI İÇİN KABUL ETSİN İNŞALLAH.

leyla-1

Altın Üye
hayırlı günler kardeşim ben fazla internete giremiyorum kusura bakmayın açtıkca takipediyorum kardeşim gizem sevginin yasini şerif okunmuştur rabbim kabül eylesin sıradaki kardeşim için 2 yasin alıyorum okundu diye yazılırsa sevinirim selametle Allah razı olsun

HAYIRLI GÜNLER KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN RABBİM HEPİMİİZN DUALARINI EKSİKSİZ KABUL ETSİN İNŞALLAH. RABBİM HEPİMİİZN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.

leyla-1

Altın Üye

DİLEĞİ( gönül muradının olması bu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
fatmana................2 okundu
neslihantuncel........10
HAK YOL İSLAM........3
sevçiçek.................2

toplam..................40
kalan....................30

ALLAH C.C NEFESİNİZE SAĞLIK NASİP ETSİN HEP BU ŞEKİLDE HAYIRLI İŞLERE NEFES HARCAMAMIZI NASİP ETSİN

SELAM VE DUA İLE

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ben neslihan tuncel kardeşimiz için 5 benim için 4 tanede kendim için almıştım önce neslihan kardeşimkini okuyorum 4 tanesini okudum bi tanesinide kaldı onuda okuyacam inşallah ama suan okuyacak durumda değilim.okuma durumum uzaya bilir bilginiz olsun dedim..selam ve dua ila kalın kardeşlerim

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm kardeşim ben neslihan tuncel kardeşimiz için 5 benim için 4 tanede kendim için almıştım önce neslihan kardeşimkini okuyorum 4 tanesini okudum bi tanesinide kaldı onuda okuyacam inşallah ama suan okuyacak durumda değilim.okuma durumum uzaya bilir bilginiz olsun dedim..selam ve dua ila kalın kardeşlerim

HAYIRLI GÜNLER KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN RABBİM HEPİMİZiN DUALARINI EKSİKSİZ KABUL ETSİN İNŞALLAH. RABBİM HEPİMİZiN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.TAMAM CANIM BENİMDE SENDE 3 YASİM KALDI BUGÜN ALLAH İZİNİYEL OKUYUP BİTİRİRİM İNŞALLAH RABBİM KABUL ETSİN DUALARIMIZI HAYIRLISIYLA KENDİ RIZASI İÇİN.

leyla-1

Altın Üye
DİLEĞİ: (Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarını hayırlısıyla kabul etmesi için)keltepe...........................3(okundu)
leyla belgin.........................10(okundu)+3
Allah okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun hayırlı dualarını gönül muradlarını kabul etsin Rabbim.
Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı isteklerimizi dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Rabbim darda sıkıntıda çıkmazda olanları sıkıntılardan kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin hayırlısıyla Rabbim.Allah hayatımızdaki olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah..
Hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda, evsizlere ev,işsizlere iş, eşsizlere eş. çocuklara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim.Sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin Rabbim.
Allah'ım sana sığınıyoruz senden istiyoruz senin hazinende herşey bulunur hazinende bizleri mahrum etme bizleri affet Yarabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğun kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin peyagember Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye

DİLEĞİ( gönül muradının olması bu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)fatmana................2 okundu
neslihantuncel........10
HAK YOL İSLAM........3
sevçiçek.................2

toplam..................40
kalan....................30

SELAM VE DUA İLE

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
beni de kardesliginize kabul alın

beni de kardesliginize kabul alın

AMİN...
Ne guzel dua ediyorsun Leyla-1 KARDESİM, ben aranıza yeni katıldım, kendime yeni bir konu actım, [bir sıkıntım var] , okuyup bana yardımcı olursan cok sevinirim,

Sıradaki kardesimiz icin 2 tane ben alıyorum.
Allah hepinizden razı olsun,
Beni de yasin listesi sıraya ekleyebilir misin , yuvam yıkılmak uzere:A

leyla-1

Altın Üye
AMİN...
Ne guzel dua ediyorsun Leyla-1 KARDESİM, ben aranıza yeni katıldım, kendime yeni bir konu actım, [bir sıkıntım var] , okuyup bana yardımcı olursan cok sevinirim,

Sıradaki kardesimiz icin 2 tane ben alıyorum.
Allah hepinizden razı olsun,
Beni de yasin listesi sıraya ekleyebilir misin , yuvam yıkılmak uzere:A

Allah razı olsun kardeşim inşallah sizin içinde elimden geldiğince dua etmeye çalışacağım Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun hayırlısıyla kendi rızası için dualarımıızı kabul etsin.Sizi de listeye eklerim bu liste bittikten sonra yeni listeye ekleme yapacağım umarım bir sakıncası yoktur zaten bu liste bitmeden kimseyi öne alamayız haksızlık olmasın diye ama ondan sonra yeni listede olacaksınız kardeşim.Herkes için bütün dualara yardım edemiyoruz ama elimizden geldiğince tüm namazlardaa dualarımızda okuduğumuz Kur'anlarda bütün din kardeşlerimiz için dua etmeye çalışıyoruz darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua eden kimse yok mu diyen din kardeşlerimizinde Rabbim yar ve yardımcısı olsun bütün gönül muradlarını dualarını hayırlsıyla kabul etsin bizlerinde inşallah. Bizler hepimiz din kardeşiyiz sırf Allah rızası için birbirimizi seviyoruz yardım ediyoruz ve Allah rızası için birbirimize dua ediyoruz Rabbim bütün dualarımızı hayırlısıyla eksiksiz kabul etsin inşallah.
ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN ALLAH YARDIM ETSİN HEPİMİZE.:(:A:(

leyla-1

Altın Üye
DİLEĞİ: (Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarını hayırlısıyla kabul etmesi için)
keltepe...........................3(okundu)
leyla belgin.........................13(okundu)

BU LİSTEDE OKUNA KARDEŞLERİMİZ OKUNDU DİYE BELİRTEBİLİRLER Mİ ACABA KARDEŞİMİZ ONA GÖRE DUASINI YAPSIN. ALLAH OKUYAN OKUMAYAN TÜM KARDEŞLERİMİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH DUALARIMIZI HAYIRLSIYLA KENDİ RIZASI İÇİN KABUL ETSİN İNŞALLAH.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt