Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (5 Kullanıcı)

nesrinakyazili

Kayıtlı Kullanıcı
Canim Benim Yasinleri Istediğin Gibi Okuyabilirsin Ama Istersen Onunla Olmak Için Dua Etme Sonuçta Olmazsa Hayal Kirikliğina Uğrarsin..şunu Iste Mevladan Eger Nasibimse Bana Sabir Verallah'im Yazacağin Günü Beklemem Için Sabir Ver Eger Nasibim Değilsede Sabir Verki Ben Hayirli Olan Için Sabredeyim
Lütfen üzme Kendini....
Benimde Başima Geldi Ve Sana şunu Söylemek Isterimki Hep Aklima Gelen Bir Söz Var Okudukça Beni Kendime Getiren
............sanatkari Unutup Sanat Eserine Aşik Olmak Ne Aci !!.........
Allah C.c Yar Ve Yardimcin Olsun
Selam Ve Dua Ile

leyla-1

Altın Üye
Arkadaşlar Gizem Sevgi Arkadaşimizda Okuyamayan Arkadaşlar Sizi Bekliyoruz Eger Okuyamiyosaniz Bize Verirmisiniz Yada Yeni Arkadaşa Gçelim Ben şuan Boştayim Yasin Almak Istiyorum

Selam aleyküm kardeşim ben bu hafta sonuna kadar aldığım Yasinleri okuyacağım Allah'ın izniyle sıradaki kardeşimizden alabilirsiniz.Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin duaların kabul etsin hayırlısıyla inşalah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
Canim Benim Yasinleri Istediğin Gibi Okuyabilirsin Ama Istersen Onunla Olmak Için Dua Etme Sonuçta Olmazsa Hayal Kirikliğina Uğrarsin..şunu Iste Mevladan Eger Nasibimse Bana Sabir Verallah'im Yazacağin Günü Beklemem Için Sabir Ver Eger Nasibim Değilsede Sabir Verki Ben Hayirli Olan Için Sabredeyim
Lütfen üzme Kendini....
Benimde Başima Geldi Ve Sana şunu Söylemek Isterimki Hep Aklima Gelen Bir Söz Var Okudukça Beni Kendime Getiren
............sanatkari Unutup Sanat Eserine Aşik Olmak Ne Aci !!.........
Allah C.c Yar Ve Yardimcin Olsun
Selam Ve Dua Ile

Allah razı olsun kardeşim gerçekten çok güzel belirtmişsin herşey kısmet Rabbim kimi kısmet etmişse hayırlı görmüşse kısmet olan odur insanın sabır etmekten dua etmekten başka yapabileceği birşey yoktur.Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
Ozlem_27. Haksizlik Olacağini Bende Biliyorum Ve Bunu Istemem Tabi Ama Bu Siteyi Yeni Farkedip üye Oldum. Acil Ihtiyacim Var Duaya. öncelik Tanirsaniz Sevinirim. LEYLA HANIM CEVAP VERİRİ MİSİNİZ BANA LÜTFEN :(

Canım kardeşim sana da yeni bir Yasin suresi açacağım hep beraber okuruz inşallah kusura bakma o kadar kardeşimizin hakkı var yine farkeden birşey olmayacak ayrı bir form açacağız Allah tez zamanda selametinize çıkarmak naip etsin allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Özlem kendine özel topic açmış zaten arkadaşlar..

Ordan isteyen ona da yardım edebilir bence..Allah kabul etsin.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
okunan kişi: NESLİHAN TUNCEL
dileği:gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)

fatmana................2 okundu
keltepe..................3 okundu
sıla1......................3
nesrin....................5
gizemsevgi..............5

toplam.................18

ALLAH C.C NEFESİNİZE SAĞLIK NASİP ETSİN HEP BU ŞEKİLDE HAYIRLI İŞLERE NEFES HARCAMAMIZI NASİP ETSİN

SELAM VE DUA İLE

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
ozlem_27. olsada olmasada genede benim için dua ederseniz sevinirim. zaten yeterince fazla sabrediyorum. dediklerinizin hepsini ben anlıyorum da gönlüme laf geçiremiyorum. ne olur genede okuyalım arkadaşlar. teşekkür ederim yardımlarınız için.

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
genede bana dualarınızla yardım ederseniz sevinirim :(

nesrinakyazili

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Bir Arkadaşimiz Var Dua Köşesine Eşi Evini Terketmiş Herkes 1 Yasin Alsa Bitiririz Hadi Dua Köşesinde Araştirip Yardim Edelim Ona çok Zor Mevlam Yardimcisi Olsun Bu Sinavda En Azinda Dualarimiz Sayesinde Inşallah Mevlam Sabir Verecektir

Selam Ve Dua Ile

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ: NESLİHAN TUNCEL

DİLEĞİ( gönül muradının olması bu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)

leyla belgin.............5

toplam..................23
kalan....................47

ALLAH C.C NEFESİNİZE SAĞLIK NASİP ETSİN HEP BU ŞEKİLDE HAYIRLI İŞLERE NEFES HARCAMAMIZI NASİP ETSİN

SELAM VE DUA İLE

ALLAH OKUYAN OKUMAYAN KARDEŞLERİMİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH.

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.......................!!!!!!!!!!!!Rabb im dualarımızı kabul etsin..Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı isteklerimizi dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Rabbim darda sıkıntıda çıkmazda olanları sıkıntılardan kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin hayırlısıyla Rabbim.Allah hayatımızdaki olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah..
Hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda, evsizlere ev,işsizlere iş, eşsizlere eş. çocuklara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim.Sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin Rabbim.
Allah'ım sana sığınıyoruz senden istiyoruz senin hazinende herşey bulunur hazinende bizleri mahrum etme bizleri affet Yarabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğun kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin peyagember Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

nesrinakyazili

Kayıtlı Kullanıcı
S.a
Leyla Kardeş Benim Senden Bir Ricam Olacak Beni Listeden çikarirmisin Ben Görüyorumda Duaya Ihtiyaci Olan çok Kişi Var Ben Boşuna Yer Doldurmiyim Kismetse Bittikten Sonra Inşallah Okuruz..kimsenin Hakkina Girmek Istemiyorum Benim Duam Acil Değil Mevlam Muhakkak Yardim Eder

Selam Ve Dua Ile

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. uzun zamandır siteye giremiyordum.Sıra bana gelmiş çok mutlu oldum.Allah razı olsun sizden.ama ben diğer arkadaşlara okuyamadım.Hakkınızı helal edin.:(
10 tanede ben alıyorum.

baltefsiri

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı gönül muradlarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin Rabbim.

amin amin amin ecmain inşaAllah. Allah razı olsun. Almış olduğum bir Yasini şerifi okudum. Cenabı Allah kabul eder İNŞAALLAH. Dualarınızda bizide eksik etmeyin. Allah'a emanet olun...

PaTuLiM

Kayıtlı Kullanıcı
selamun Aleyküm..
Sanırım okumak için aldıklarımızı sonradan okudum demek gerekiyormuş.Ben daha önce almış olduğum 5 yasin'i okudum. Allah kabul etsin inş. Amin...
Hayırlı günler...

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
ben ozlem_27. benim için okumayı unuttular mı leyla ablacım. çok kişi okumuyo :( sen bi daha rica eder misin benim için yasin okumalarını.

leyla-1

Altın Üye
ben ozlem_27. benim için okumayı unuttular mı leyla ablacım. çok kişi okumuyo :( sen bi daha rica eder misin benim için yasin okumalarını.

Selam Aleyküm kardeşim Alllah hepimizin dualarını kabul etsin ellerimizi dergahından boş çeviremesin inşallah.Canım sabır et biraz kardeşlerimiz müsait olduğunda okurlar inşallah bizim forum bile yavaş ilerleyiyor o kadar çok yardıma duaya muhtaç olan kardeşlerimiz var ki Allah hepimiizn yar ve yardımcısı olsun inşallah.Bende müsait olunca 5 tane alacağım canım. Rabbim darda sıkıntıda çıkmazda olanları sıkıntılarından umutsuzluktan kurtarıp tez zamanda selametlerimize çıkarmak nasip etsin inşallah.Hayatımızdaki olumsuzlukları engelleri olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
Allah bu dünya ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin inşallah.Rabbim hepimizin gönül muradlarını dualarını kabul estin hayırlısıyla inşallah.
Allah'ım sana sığınıyoruz senin rızan için istiyoruz bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı isteklerimizi dualarımızı eksiksiz kabul et hayırlısıyla inşallah Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:(:A

leyla-1

Altın Üye
S.A. uzun zamandır siteye giremiyordum.Sıra bana gelmiş çok mutlu oldum.Allah razı olsun sizden.ama ben diğer arkadaşlara okuyamadım.Hakkınızı helal edin.:(
10 tanede ben alıyorum.

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin inşallah hayırlısıyla inşallah.Ne hakkı kardeşim helal olsun benden yana biz hepimiz Allah rızası için birbirimize yardım edip dua ediyoruz Rabbim hepimiizn dualarını kabul etsin ellerimiiz dergahından boş çevirmesin inşallah.
Allah hepimiizn yar ve yardımcısı olsun Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:(

leyla-1

Altın Üye

neslihantuncel........10
toplam..................33
kalan....................37

SELAM VE DUA İLE

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.......................!!!!!!!!!!!!
Rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah..Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı isteklerimizi dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Rabbim darda sıkıntıda çıkmazda olanları sıkıntılardan kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin hayırlısıyla Rabbim.Allah hayatımızdaki olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah..
Hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda, evsizlere ev,işsizlere iş, eşsizlere eş. çocuklara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim.Sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin Rabbim.
Allah'ım sana sığınıyoruz senden istiyoruz senin hazinende herşey bulunur hazinende bizleri mahrum etme bizleri affet Yarabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğun kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin peyagember Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

leyla-1

Altın Üye

neslihantuncel........10
toplam..................33
kalan....................37

SELAM VE DUA İLE

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.......................!!!!!!!!!!!!

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt