Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

kelebek1984

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kimse beni yanlis anlamasin arkadaslar ilgimi cekti. Dogru saydiysam listede 60 kisiyiz
ve buna ragmen cok yavas ilerliyoruz aslinda hepimiz 1 yasin okusak veya okuyamiyorsak bir yakinimiza okutsak imkanimiz varsa tabii, o kadar cabuk ilerleriz ki daha hos olur,
yanlis anlamayin lütfen hakkinizi helal edin... Alaha emanet olun................

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
MyKaBuS(Rabbimden Hakkında Herşeyin Hayırlısını Vermesi, Hayırlı Rızıklar Vermesi, Hayırlı Bir Ömür Vermesi ve Hayırlısıyla Dualarımı Kabul Etmesini İçin)
şeyda ...............1
kelebek1984........2

okunan 3
kalan 38

aglayan karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kimse beni yanlis anlamasin arkadaslar ilgimi cekti. Dogru saydiysam listede 60 kisiyiz
ve buna ragmen cok yavas ilerliyoruz aslinda hepimiz 1 yasin okusak veya okuyamiyorsak bir yakinimiza okutsak imkanimiz varsa tabii, o kadar cabuk ilerleriz ki daha hos olur,
yanlis anlamayin lütfen hakkinizi helal edin... Alaha emanet olun................
bbende saydım kardeşm haklısın.tam 60 kişiyiz niyet listesinde ama...elbette herkesin sebepleri,meşguliyeti vardır ama böylede nasıl ilerleyecegiz bende anlamadım.hemde listenin en sonundayız.aslında bu mukabele şeklinde yani birbirimiz için okumuyomuyuz.yada neden okuyamadıgımızı belirtsekde birbirimizin yerine okusak.benim etrafımda kuran bilen fazla yok buyüzden çok alamıyorm ama sıradaki arkadaş için 2 tane alacagm.

aglayan karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
listeyi oluşturan kardeşm şuan özel sebeplerden dolayı çok alamıcam evimde yenileme varama 2 tane alabilirim.hakkınızı helaledin....liste bukadar kalabalıkken 1 tane bile almamak...dogrusu üzücü.ne yapabiliriz ablacım

sinha83

Kayıtlı Kullanıcı
5tanede ben alıyorum dualarımızın kabul olması dileğiyle

>>pektas<<

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum arkadslar 2 tanede ben aliyorum insAllah... Allah kabul etsin... okuyan okuyamayan herkesten Allah razi olsun...

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
MyKaBuS(Rabbimden Hakkında Herşeyin Hayırlısını Vermesi, Hayırlı Rızıklar Vermesi, Hayırlı Bir Ömür Vermesi ve Hayırlısıyla Dualarımı Kabul Etmesini İçin)
şeyda ...............1
kelebek1984........2
ağlayan karanfil...2
sinha83.............5
pektas..............2

okunan 12
kalan 28

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
yukarısı yanlış olmuş

şeyda ...............1
kelebek1984........2
ağlayan karanfil...2
sinha83.............5
pektas..............2

okunan 12
kalan 29

leyla-1

Altın Üye
Okunan kişi(MyKaBuS)
Niyeti(Rabbimden Hakkında Herşeyin Hayırlısını Vermesi, Hayırlı Rızıklar Vermesi, Hayırlı Bir Ömür Vermesi ve Hayırlısıyla Dualarımı Kabul Etmesini İçin)

şeyda ...............1
kelebek1984........3(okundu)
ağlayan karanfil...........2
sinha83......................5
pektas.......................2
hanifedeniz..................3
elifimbenim...................3
leyla...........................3
leyla(Gül'ün yerine)........2

okunan 24
kalan 17

Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.........!!!!!!!!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.

leyla-1

Altın Üye
kalan 4 adedide ben okudum Rabbim kabul etsin inş bu okuma bitmiştir

Amin
Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
selamın aleyküm kardeşlerim.sıradaki kardeşimiz için bir tane yasin okudum.rabim kabul etsin inşallah.hayırlı cumalarınız olsun.slm ve dua ile

Amin
Aleyküm Selam kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
Aldıgım 10 tane okundu

Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye

Aleyküm Selam canım Allah razı olsun Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah. Yanlış anlamayız canım bazı kardeşlerimizin iş var siteye bir daha girmiyorlar bazı kardeşlerimiz şu anda burda yoklar neyse önemli değil canım Allah okuyandan da okumayandan da razı olsun bizler burda hep beraber Allah rızası için buradyız Rabbim herkesin gönlünü biliyor ne kadar çok birbirimiz için dua edersek Allah ona göre mükafatını veriyor şimdiye kadar ne kadar çok kardeşimiz geldi gitti kaç tane yeni liste yaptık tekrar yeniledik inşallah daha nice yeni listeler yapacağız Allah bizleri affedip ellerimizi dergahındna boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısındna başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)

leyla-1

Altın Üye
bbende saydım kardeşm haklısın.tam 60 kişiyiz niyet listesinde ama...elbette herkesin sebepleri,meşguliyeti vardır ama böylede nasıl ilerleyecegiz bende anlamadım.hemde listenin en sonundayız.aslında bu mukabele şeklinde yani birbirimiz için okumuyomuyuz.yada neden okuyamadıgımızı belirtsekde birbirimizin yerine okusak.benim etrafımda kuran bilen fazla yok buyüzden çok alamıyorm ama sıradaki arkadaş için 2 tane alacagm.

Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.Daha önceki mesajlarına cevap yazmıştım kardeşim yanlış değilse 445. sayfada olması gerekiyor her zaman her kardeşimizin mesajına cevap yazarım Allah'tan birşey olması geri sayfalarda bulabilirsiniz:)
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
listeyi oluşturan kardeşm şuan özel sebeplerden dolayı çok alamıcam evimde yenileme varama 2 tane alabilirim.hakkınızı helaledin....liste bukadar kalabalıkken 1 tane bile almamak...dogrusu üzücü.ne yapabiliriz ablacım

Allah razı olsun canım allah kabul etsin sıkıntıya düşmeyin kardeşim nasıl müsait olursanız öyle okuyabilirsiniz kendinizi sıkıntıya sokmayanı lüften.:(
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Alalh büyük Allah'ın izniyle bitiririz kardeşlerim Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Zaten listeyi yenileyeceğim listede niyeti olmayan kardeşlerimizi geriye bırakacağım bu sefer her defasında söyledim ama:(
Selam ve dua ile selametle kalınız.

leyla-1

Altın Üye
selamunaleykum arkadslar 2 tanede ben aliyorum insAllah... Allah kabul etsin... okuyan okuyamayan herkesten Allah razi olsun...

Amin
Aleyküm Selam kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt