Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (4 Kullanıcı)

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
5 yasini şerif okuyacağım.allah kabul etsin.selametle kalın.

aglayan karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
T
Amin
Allah razı olsun canım dün mesajını tam okuyamadım olur canım Peygambere Efendimiz(S.A.V.) içinde okuruz Allah kabul etsin.[/QUOT
kE]kutlu dogum haftası bitmeden okuyamayız ama dimi...yetiştirirmiyiz acaba o güller gülü aşkların en güzeline dogum günü hediyesi yollasak.şu listemizdekiler biraz beklese....olmazmı be ablacım.arkadaşlar ne dersiniz.hepiniz hakkınızı onun için biraz olsun erteleyemezmisiniz.....nolursunuz.dünyalık dualarımız biraz beklese.belki liste bize gelmeden ölecegiz.yada yasinlerimiz tamamlanmadan daha hersey olup bitecek,hersey ters gidecek...ama 0..ONA GÖNDERECEGİMİZ YASİNLERİ SALAVAT VE HEDİYELERİ ORADA BOŞ BIRAKIRMIKİ...ASLA..Kİ O CÖMERTLERİNDE CÖMERTİ.HADİ HEP BİRLİKTE HIZLI OKUYANLAR YASİN HECELİYORUM TAM DOGRU OKUYAMIYORUM DİYENLAR SALAVAT VE DUA OKUYALIM.O NU ORADA YANLIZ BIRAKMAYALIMKİ İŞTE BENİM ÜMMETİM DEYİP,SEVİNSİN.ANILDIGINI UNUTULMADIGINI BİLSİN...BİZKİ SEVGİLLER GÜNÜNDEN ANNELERE,DOGUM GÜNLERİNDEN................ABARTIP HRİSTİYANLAR GİBİ YILBAŞI KUTLAYANLARIMIZ BİLE VARKEN...Kİ O NUN ÜMMETİYİZ.ÜMMETİ MUHAMMAD,İZ.HAYDİN ARKADAŞLAR.BUNLAR YİNE BİZE DÖNECEK ŞEYLER..DÜŞÜNÜN,RABBİMİZDE BUNDAN NEKADAR RAZI OLUR.VALLA ARKADAŞLAR BEN COŞTUM SİZİDE BEKLİYORUM ALLAH RIZASI PEYGAMBER SEVİNCİ İÇİN....................SİZİ SEVİYORUM YAAA BİLİYODUM BANA KATILACAGINIZI .İŞTE GENÇLİK,İŞTE İMAN GÜCÜ VE ..........................:a01:

aglayan karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı çocuklara ve çaglar boyunca hayırlı nesillere sahip olmak için....
rabbim ikimizide sana teslim olanlar yap.bir kısım soyumuzdanda sana teslim olan bir ümmet çıkar.bize ibadet yerlerimizi göster.tevbemizi kabul et.süphesiz sen tevbeleri çok kabul eden ve çok merhamet edensin.rabbimiz içlerinden onlara ayetlerini okuyacak kitabı ve hikmeti ögretecek ve onları kötülüklerden temizleyecek hidayet önderleri gönder.şüphesiz sen aziz,sin.hakim,sin.
"bakara 128-129"

niyet listesinde biçok arkadaşımın hayırlı evlat ahibi olmak istedigini gördüm.rabbim kabul ederse bende o arkadaşlarım için okudum ve herkes içinde yazdım haddimi aşarak.hakkınızı helal edin rabbim birbirimize olan dualarımızı kabul eylesin....leyla-1 ablacım cevapların için allah razı olsun.hakkın çok bende.yaşını bilmedigim için ablacım diyorum.ilimce üstün olan saygıyı hakedendir bence.tek sen cevap yazıyosn bana .allah evli degilsen imanlı eş,evliysen islamla süslenmş yuva versn rabbim...sevgiyleee.....birdahaki duamı annesi hasta bi arkadaş vardı onun adına hastalık,bela ve musibetlere karşı olan ayeti yazacagm inşallah..amacım niyet listesindeki tüm isteklerimizi kur,an ayetlerine göre nasıl istemeliyiz,nasıl dua etmeliyiz...hepimiz için bunları yazmak istiyorum izniniz olursa kardeşlerim...slmlarla.........

IMEN

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam canım ALLAH razı olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulunduğumuz sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön vermek hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Canım kusura bakma yanlış yazmışım:(
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

sorun degıl ablacım maksat okuduklarımız bosa gıtmesın rabbım razı olsun sızden masallah hıc aksatmıyosunuz herseye ragmen dua ıle

leyla-1

Altın Üye
Bende bugün yarın 2 tane okurum inşallah.''allah'ım beni,eşimi,çocuklarımı ,ailelerimize ve ihtiyacı olan tüm kardeşlerimize hidayet ver,halimi,tavrımı,kalbimi sana emanet ediyorum,rabbim senden iffet,takva,hidayet ve gönül huzuru diliyorum,kızımın istedigi liseye gitmesi için sınavda başarılı olmasını diliyorum...amin...ihtiyacı olan herkesin ihtiyacının giderilmesi dilegiyle,sayfayı açandanda allah razı olsun,dualarımız kabul olsun inşallah......

Amin
Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
leyla ablacım bende 2 tane alıyorum bitirnce haber veririm..

Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
5 yasini şerif okuyacağım.allah kabul etsin.selametle kalın.

Amin
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve berekatühü kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
T
Amin
Allah razı olsun canım dün mesajını tam okuyamadım olur canım Peygambere Efendimiz(S.A.V.) içinde okuruz Allah kabul etsin.[/QUOT
kE]kutlu dogum haftası bitmeden okuyamayız ama dimi...yetiştirirmiyiz acaba o güller gülü aşkların en güzeline dogum günü hediyesi yollasak.şu listemizdekiler biraz beklese....olmazmı be ablacım.arkadaşlar ne dersiniz.hepiniz hakkınızı onun için biraz olsun erteleyemezmisiniz.....nolursunuz.dünyalık dualarımız biraz beklese.belki liste bize gelmeden ölecegiz.yada yasinlerimiz tamamlanmadan daha hersey olup bitecek,hersey ters gidecek...ama 0..ONA GÖNDERECEGİMİZ YASİNLERİ SALAVAT VE HEDİYELERİ ORADA BOŞ BIRAKIRMIKİ...ASLA..Kİ O CÖMERTLERİNDE CÖMERTİ.HADİ HEP BİRLİKTE HIZLI OKUYANLAR YASİN HECELİYORUM TAM DOGRU OKUYAMIYORUM DİYENLAR SALAVAT VE DUA OKUYALIM.O NU ORADA YANLIZ BIRAKMAYALIMKİ İŞTE BENİM ÜMMETİM DEYİP,SEVİNSİN.ANILDIGINI UNUTULMADIGINI BİLSİN...BİZKİ SEVGİLLER GÜNÜNDEN ANNELERE,DOGUM GÜNLERİNDEN................ABARTIP HRİSTİYANLAR GİBİ YILBAŞI KUTLAYANLARIMIZ BİLE VARKEN...Kİ O NUN ÜMMETİYİZ.ÜMMETİ MUHAMMAD,İZ.HAYDİN ARKADAŞLAR.BUNLAR YİNE BİZE DÖNECEK ŞEYLER..DÜŞÜNÜN,RABBİMİZDE BUNDAN NEKADAR RAZI OLUR.VALLA ARKADAŞLAR BEN COŞTUM SİZİDE BEKLİYORUM ALLAH RIZASI PEYGAMBER SEVİNCİ İÇİN....................SİZİ SEVİYORUM YAAA BİLİYODUM BANA KATILACAGINIZI .İŞTE GENÇLİK,İŞTE İMAN GÜCÜ VE ..........................:a01:

Selam Aleyküm canım Allah binlerce kez razı olsun hepinizden canım şimdi sadece listede ki dünya işeriyle uğraışıyıruz yada sadece bu dünyadaki isteklerimiz için dua ediyoruz ki olmuyoruz canım hiç ölmeycekmiş gibi dünya için çalış yarın ölecekmiş gibi ahiret için çalış umarım tam söyledim:( Dua ederken hem bu dünya ve hemde ahirette bu dünyada ve ahirette Allah'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin diye bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı için elimizden geldiği için Allah rızası için Kur'an okuyup dualar ediyoruz selavatlar tesbihler kelime tevhitler... çekmeye gayret ediyoruz Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun her konuda yardımlarınızı önerilerinizi bekliyoruz kardeşim Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)

leyla-1

Altın Üye
hayırlı çocuklara ve çaglar boyunca hayırlı nesillere sahip olmak için....
rabbim ikimizide sana teslim olanlar yap.bir kısım soyumuzdanda sana teslim olan bir ümmet çıkar.bize ibadet yerlerimizi göster.tevbemizi kabul et.süphesiz sen tevbeleri çok kabul eden ve çok merhamet edensin.rabbimiz içlerinden onlara ayetlerini okuyacak kitabı ve hikmeti ögretecek ve onları kötülüklerden temizleyecek hidayet önderleri gönder.şüphesiz sen aziz,sin.hakim,sin.
"bakara 128-129"

niyet listesinde biçok arkadaşımın hayırlı evlat ahibi olmak istedigini gördüm.rabbim kabul ederse bende o arkadaşlarım için okudum ve herkes içinde yazdım haddimi aşarak.hakkınızı helal edin rabbim birbirimize olan dualarımızı kabul eylesin....leyla-1 ablacım cevapların için allah razı olsun.hakkın çok bende.yaşını bilmedigim için ablacım diyorum.ilimce üstün olan saygıyı hakedendir bence.tek sen cevap yazıyosn bana .allah evli degilsen imanlı eş,evliysen islamla süslenmş yuva versn rabbim...sevgiyleee.....birdahaki duamı annesi hasta bi arkadaş vardı onun adına hastalık,bela ve musibetlere karşı olan ayeti yazacagm inşallah..amacım niyet listesindeki tüm isteklerimizi kur,an ayetlerine göre nasıl istemeliyiz,nasıl dua etmeliyiz...hepimiz için bunları yazmak istiyorum izniniz olursa kardeşlerim...slmlarla.........

Amin Amin Amin
Allah razı olsun kardeşim emeklerinize gönlünüze sağlık ben hoca değilim canım inşallah bizlerde öyle yüksek bir mertebe çıkmak layık olur inşallah.Bu dünyada ve ahirette Allah'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak tam itikatiyle dini görevlerimizi yapabilmek bilerek idrak ederek Allah'ın razı olduğu kullar olmak nasip etsin Rabbim inşallah.
Abla diyebilirsiniz kardeşim hiç önemli değil:) Evli değilim Alalh herkesin gönül muradını dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah. Engellerri ortadan kalırsın hayırlısıyla Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile selametle kalınız.

leyla-1

Altın Üye
eşim isa iki yane yasin-i şerif okudu...Allah kabul etsin...

Amin

leyla-1

Altın Üye
sorun degıl ablacım maksat okuduklarımız bosa gıtmesın rabbım razı olsun sızden masallah hıc aksatmıyosunuz herseye ragmen dua ıle

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN KİŞİ.ALLAH rızası için(bütün hastalar ve bütün kardeşlerimiz için)

NİYETİ((ALLAH Bütün hastalarımıza hayırlı şifa için ve ayrıca bütün kardeşlerimizin gönül muradı içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmaları yaşamlarına bir düzen vermesi dualarının gönül muradlarının kabulü için)

Bismillahirrahmanirrahim

leyla..................................3(okundu)
leyla(Gül'ün yerine)...............2(okundu)
fatmana..............................2(okundu)
hanifedeniz..........................3
elifimbenim...........................3
IMEN...................................3(okundu)
kelebek1984..........................10
serranur27..............................2
mine35...................................2
kardele...................................5
havva362..................................2

okunan:37
kalan:4

ALLAH kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerrim..........!!!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden ALLAH razı olsun

NOt-Listede adı olup niyetleri olmayan kardeşlerimiz 1. sayfaya bakıp niyetleri olmayanlar yazabilirler mi acaba?Niyetleri olmayanları sona bırakmak zorunda kalacağız ilerde bir problem olmasın lüften
Müsait olan kardeşlerim listeyi güncellermisiniz?Okunan kardeşlerimizin listesi ilk sayfada kardeşlerim ileriye dönük kimlerin okunduğunda görebilirsiniz..

leyla-1

Altın Üye
ALLAH kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerrim..........!!!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden ALLAH razı olsun

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
kalan 4 adedide ben okudum Rabbim kabul etsin inş bu okuma bitmiştir

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
leyla..................................3(okundu)
leyla(Gül'ün yerine)...............2(okundu)
fatmana..............................2(okundu)
hanifedeniz..........................3
elifimbenim...........................3
IMEN...................................3(okundu)
kelebek1984..........................10
serranur27..............................2
mine35...................................2
kardele...................................5
havva362..................................2
YASEMAY.................................4(OKUNDU)

okunan:41
kalan:0

)))ŞEYDA(((

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm kardeşlerim.sıradaki kardeşimiz için bir tane yasin okudum.rabim kabul etsin inşallah.hayırlı cumalarınız olsun.slm ve dua ile

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
-MyKaBuS(Rabbimden Hakkında Herşeyin Hayırlısını Vermesi, Hayırlı Rızıklar Vermesi, Hayırlı Bir Ömür Vermesi ve Hayırlısıyla Dualarımı Kabul Etmesini İçin)
şeyda ...............1

okunan 1
kalan 40

kelebek1984

Kayıtlı Kullanıcı
simdi MyKabus icin okumaya basliyacagim okudukca haber veririm....

Allaha emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt