Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (3 Kullanıcı)

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Aleyküm Selam Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah dirlik düzen geçim mutluluk sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
amin allah razı olsun

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm abla inşallah iyisinizdir ben kardeşim için 5 tane okuyayım inşallah Allah'a emanet olun

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Selaymün Aleyküm,Leylacım ben nevin 2007 kardeşimiz için görümcem haticede aldığımız yasinleri okuduğumuzu yazmıştım heralde gözden kaçtı.Okundu diye yazarsanız sevinirim.Ben ve Hatice ikişer yasin alıyoruz,sıradaki kardeşimiz için.Allaha Emanet ol.

leyla-1

Altın Üye
Alıntı:
özlemcüneyt´isimli üyeden Alıntı
selamün aleyküm leyla kardeşim yasin suresini yeni gördüm katılacağım neden 70 tane ??

Aleyküm Selam canım Allah razı olsun sayıdan ziyada önemli olan niyettir zaten ama ben dini kitaptan öyle gördüğüm için 70 tane yazdım yinede dini kaynak
YASİN, TEBAREKE, AMME,
NAMAZ SÜRELERİ
HACET DUALARI
VE
32-54 FARZLI
NAMAZ HOCASI

Hazırlayan:
ARİF PAMUK
PAMUK YANINCILIK
KUR'AN-I KERİM'İN(114)
SÜRELERİNİN SIRLARI
Sayfa-90
YASİN SÜRESİ
Bu mübarek süreyi 70 defa okuyan her muradına nail olur.
Bizler burada hep beraber birbirimiz için dua ediyoruz rabbim kimin duasını kabul eder bilemeyiz Allah ol dedikten sonra yapılan bir duayı da boş çevirrmez herşeyden önce niyetler önemlidir.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.

leyla-1

Altın Üye
selamun aleykum ben 2 tane okudum rabbım kabul etsın nıyetımı yazmısım ama baska sayfada galıba neyse sorun degıl yazıyım yıne ıns
nıyetım ve duam
iöinde bulunduğum bı durum var ve durum benı aşıyor elımden gelen bısey yok rabbımın en hayrlı sekılde sonuclandırmasını ve kımsenın kırılmadan hallolmasını ıstıyırum ve ben sevdıklerımden cok uzagım rabbımın sevdıklerıyle bırlıkte yollarımı bırlestırmesını dılıyorum ve onumde bı sınav var hakkımda hayrlısı olması nıyetıyle rabım kabul etsın ıns
selam ve dua ıle

Amin
Aleyküm Selam Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah dirlik düzen geçim mutluluk sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
leyla kardeşim 1 tane okuyabildim niyetim sevdiğim insan cüneytin bana yaptığı haksızlığı anlayıp vicdan azabı çekmesi kalbine aklına fikrine allah korkusu ve inancının doğması ıslah olması, yasin borcum var 40 tane kaldı o yüzden katılamadım bitirir bitirmez katılmaya devam edeceğim

Amin
Selam Aleyküm canım Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm abla inşallah iyisinizdir ben kardeşim için 5 tane okuyayım inşallah Allah'a emanet olun

Aleyküm Selam Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Çok şükür biraz kardeşim yarın doktora gideceğim Allah hayırlı şifalar nasip etsin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Amin Selam Aleyküm Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıylaysesukran;962890' Alıntı:
1 yasin okudum. Allah kabul etsin .

Amin

leyla-1

Altın Üye
Selaymün Aleyküm,Leylacım ben nevin 2007 kardeşimiz için görümcem haticede aldığımız yasinleri okuduğumuzu yazmıştım heralde gözden kaçtı.Okundu diye yazarsanız sevinirim.Ben ve Hatice ikişer yasin alıyoruz,sıradaki kardeşimiz için.Allaha Emanet ol.

Amin
Aleyküm Selam Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Canım gözden kaçmıştır birde okundu diye bildiğimiz için.Canım birde niyetini yazarmısın?
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ: kayıp

NİYETİ ((gönül muradının olması babasına tez zamanda hayırlı şifalar içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda refaha çıkmaları ve kendisinin ve tüm bekar kardeşlerimize huzurlu bir mutlu bir yuva kurmaları için)için)
Bismillahirrahmanirrahim

leyla............................5
leyla(Gül'ün yerine).........2
hanifedeniz....................3
elifimbenim.....................3
IMEN.............................2(okundu)
hislerimm........................1
özlemcüneyt...................1
aysesukran......................1
can kırıkları......................5
naverme.........................2
hatice.............................2

okunan:27
kalan:43

Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

NOT-BİRİNİCİ SAYFADA LİSTEDE OLUP NİYETLERİNİ YAZMAYAN KARDEŞLERİM NİYETLERİNİZİ YAZAR MISINIZ LÜTFEN

dilayyy

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de varim beni de listeye alirmisiniz.
benim oglum da kas hastaligindan supheleniyorlar insallah yok tur.ogluma da dua edermisiniz.
bende yasin, tebbareke ,amme okucam ALLAH izin ederse okudugum zaman geri yazarim.
ALLAHA emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
Ben de varim beni de listeye alirmisiniz.
benim oglum da kas hastaligindan supheleniyorlar insallah yok tur.ogluma da dua edermisiniz.
bende yasin, tebbareke ,amme okucam ALLAH izin ederse okudugum zaman geri yazarim.
ALLAHA emanet olun.

Amin
Selam Aleyküm Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Senide ekleyeceğim kardeşim yarına inşallah bugün geç oldu şimdi çıkıyorum siteden Allah tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin canım dersi hastalığı veren Rabbim tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin inşallah.Burda sadece yasin okuyoruz canım herkesin niyetine göre 70 tane herkes okuyabildiği kadar okuyor Allah kabul etsin.

gnnr

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bende dahil olmak istiyorum sizlere inşallah bu mübarek sevaplardan bende nasiplenirim hastalığıma şifa olması için 1 yasin alıyorum

selametle

M

manav909

selamun aleykum kardeslerım benım kardesım uyusturu bagımlısı suan askerde gelıcek sene mayısta gelıcek kurtulması ıcın 1001 ayrı kısıye yasın okutuyoruz Allah rızası ıcın yardımlarınızı beklıyorum. bu konu dua kosesınde "kardeslerım Allah rızası ıcın su kardesınıze yardım edın " baslıgı altında acıldı yardımlarınızı beklıcem. konunun ne kadar hassas oldugunu ızlemek ıstersenız youtube ta "anti madde bagımlıları yazın ılk vıdeoyu ızleyın" veya facebookta grubuda var o grupta altta vıdeolar kısmında kı vıdeo yuda ızlıyebılırsınız. Yradımlarınızı beklıyorum...

dilayyy

Kayıtlı Kullanıcı
ben yasin,tebareke,amme okudum .Allah kabul etsin.

semos

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUNALEYKÜM ,
bende 2 tane alıyorum şimdilik.rabbim kabul etsin inşallah niyetlerinizi.selametle kalın inş.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt