Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm canlarım hayırlı sabahlar ben 3 yasin alıyorum sıradakı kardeşimize allaha emanet olun

portakal cicegi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun canım inşallah müsait zamanda ara ara yazacağım inşallah bu dünya bir sınav allah hiç bir kimseye zaten taşıyamacağı yük vermez bizden öncekilerede vermediği gibi bizlerede vermez inşallah.
Yolda yürürken güller var dikenlerde ama öneml olan sabırla o yoldan geçebilmektir Allah hepimize sabır dayanma gücü nasip etsin Allah her iki dünyada sabrımızın mükafatını kat kat almak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin korktuğumuza uğratmasın Rabbim.
Allah bizleri affedip elellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

AMIN AMIN
yazilarini merakla bekliyorum, tabiki hayatimizda o güllerin icinde dikenleride olacak ama dilegim insallah en kisa zamanda güller olsun dikenleri olmasin :)

SARI KABUS

Yasaklı Kullanıcı
Bir Takım sorunlarım ve korkularım var, rica etsem benim içinde 7 tane yasin okur musunuz ?
Allah Hepinizden Razı Olsun...

leyla-1

Altın Üye
Selamûn Aleykûm kardeslerim kalan 3 yasini ben okudum ALLAH kabul etsin SIradaki kardesimizin Yasininede katkIlar bekliyorum ALLAH cûmlemizden RazI gelir insALLAH .

Amin
Aleyküm Selam Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah dirlik düzen geçim mutluluk sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ: nevin2007
NİYETİ (gönül muradının olması hayılısıyla bir ev sahibi olabilmek için)

Bismillahirrahmanirrahim

fatmana.............5 (okundu)
hanife deniZ......... 3(OKUNDU)
elifimbenim..........3
feyzam68km........2 (okundu)
amak-ı hayaL..... 1 (okundu)
semos...............1
iletişim...............5
IMEN..................2(okundu)
namerve.............1
Hatice................1
leylabelgin...........10(okundu)
leylabelgin(gül yerine).2(okundu)
)))ŞEYDA(((...........1(okundu)
sezer demir...........10(okundu)+3
yasemay...............2(okundu)
eftalyasun............3 (okundu)
can kırıkları............5(okundu)
ismailbasarir...........1
ufuktuncay............5(okundu)
semos...................1
havva362...............2
yigdim....................1

okunan: 70
kalan: 00
Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

NOT-BİRİNİCİ SAYFADA LİSTEDE OLUP NİYETLERİNİ YAZMAYAN KARDEŞLERİM NİYETLERİNİZİ YAZAR MISINIZ LÜTFEN

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ ESKİ LİSTE..(Bu liste bittikten sonra yeni listeye ekleme yapılacaktır

4-kayıp(gönül muradının olması babasına tez zamanda hayırlı şifalar içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda refaha çıkmaları için)

5-semos(sevdiği insanla en kısa zamanda hayırlısıyla evlenmek ve erkek kardeşlerinin hidayete ermesi için)

6-rumuzgüller(kardeşine hayırlı şiaflAr için yarıca gönül muradlarının olması içinde bulundukları sıkıntılardan tez zamanda kurtulmaları için)

7-yasemay(gönül muradının olması severek hayırlı bir evlilik yapmak huzurlu mutlu yuvam olması hayırlı çocuklarım olması engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması iki cihan mutluluğu,sağlıklı huzurlu bereketli,hayırlı bir hayat sürmek )

8-Allah rızası için(Bütün hastalar için ve ayrıca bütün kardeşlerimizin gönül muradı içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşammlarına bir düzen bir yön versin Rabbim inş.)

9-MyKaBuS(Rabbimden Hakkında Herşeyin Hayırlısını Vermesi, Hayırlı Rızıklar Vermesi, Hayırlı Bir Ömür Vermesi ve Hayırlısıyla Dualarımı Kabul Etmesini İçin)

10-leyla(gönül muradının hayırlısıyla olması içinde bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametine çıkması hayırlı şifalar için)

11-illaki_sevgi_73(günahlarının affı ve hac görevimi yerine getirmek için)

12-Kanayangül(hakkında hayırlı olan ve gönül muradının olması için)

13-mehtap0013(eşinin ahlakının düzelmesi Allah yoluna girmesi için.4 tane yavrumun
hatrına Allah rızası için)

leyla-1

Altın Üye
Listeye eklenecek kardeşlerim tekrar niyetlerinizi yazabilir misiniz?
Bu sefer katılmayan kardeşlerimizi geri silmek zorunda kalacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmasın diye

Sinha83(Doğacak olan evladının sağlıklı sıhhatli bir şekilde dünyaya getirmek. hayırlı bir iş sahibi olmak. eşiyle huzurlu ve mutlu yuvasında iki cihandada rabbim huzur nasip etmesi için)

Nurullah-1986(Gönül muradı duaların kabulu sevdiği ve kendisini sevene hemen kavuşabilmem için helali olması huzurlu mutlu yuavaları olması tüm sevenlerin kavuşması için)

Özlemcüneyt

nermin demir(Gönül muradının olması,Eşinin hayırlı bir iş sahibi olması için)

üzgün_42

bizmircity

potakal çiçeği(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak, tez zamanda sağlığına kavuşması....., Rabbine layik bir kul olabilmek için.,

aysesukran(Hayırlısı ile ayrılmış olduğu nişanlısı ile barışmak ve hayırlısı ile evlenmek. İş ve aile ile ilgili tüm sıkıntıların geçmesi için)

sure-derin(6 haziranda gireceği SBS sınavını kazanıp hayırlısıyla iyi bir liseye girmesi için başarılı olması için 8. sınıf bütün öğrenciler için yeğenlerim için)

hanife deniz(RABBİMİN Rızası, Tüm ümmetüMuhammedi evlatlarımızı ve bizleri hidayete erdirmesi,abdestinden namazından kurandan ayrılmayan kullarından etmesi ve tüm ölmüşlerimizin ruhları için)

sezer demir(nisanda ûmreye gidecek oglu Burak için)

SILA

HATİCE:kALP RAHATSIZLIGININ ORTADAN KALKMASI SAĞLIĞINA KAVUŞMASI ve sıhhati için ve islam yönünde Rabbimin onu doğru yola iletmesi ve namaz ve niyazla meşgul olması HİDAYETE ERMESİ İÇİN.

)))ŞEYDA(((nişanlısıyla sağlıklı sıhatli imanlı bir şekilde yuvasını kurmak.imanlı nesiller yetiştirmek.bunun içinde helalinden bir rızık kapısında işe girmesi için)

KiŞiSeLbİşEy(Alilesinin şuan içinde bulundukları zor zamandan kurtulmaları, kızkardeşinin hayırlısıyla okulunu biran evvel bitirmesi, çocuklarının eşinin sağlığı sıhhati, ağabeyinin ve erkek kardeşinin işlerinin tez zamanda düzelmesi ve tüm ölmüşlerimizin ruhları İçin)

havva362(kendisi ve kendi soyundan olan herkesin namazı dosdoğru ,sürekli ve intizamlı kılanlardan olmasi ve de genç yaşda hacca gitmeleri için....inanın bunu canu yürekten istiyorum... ve bunun için okunacak olan ilk on yasini şerifi ben alıyorum... bana yardım edin lütfen .. şu fani dünyada en çok istediğim bu ... ikincisi evlatlarının hayırlı olması üçüncüsü de sağlık(hm bedenen hem ruhen)yani hem maddi hem manevi sağlık... herkes için)

gül(gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için hayırlısıyla kadrosonu alması keninin ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı eş hayırlı çocukları olması yaşamına bir düzen bir yön versin Rabbim)

NUR__(Tez Zamanda hayırlısıyla eşine kavuşması için

66zehra

elifimbenim(kardeşinin kendisinin ve eslerinin hacca gitmesi.cocuklarının imanli allahtan korkan esler nasip etmesini.cocuklarinin iman ve ibadetli yolda gitmelerini,ev almayi.ve tüm müslüman kardeslerimi düsmanlarin elinden rabbimin korumasi.ve dinimizi tüm dünyaya yayilmasi için)

portatak(Gönül muradının olması,aneanne ve babanne babasının hastalıkları, kendisinin kalp rahatsızlığı ve hayırlı şifalar
14 haziranda gireceğimiz Öss nin kuzeni ve kendisinin ve tüm sınava girecekler için Hayırlı sonuçlarla neticelenmesi için)

muberra(Rabbimin razı olduğu bütün hayırlı isteklerinin kabul olmasını ve hayrılıysa sevdiği kişinin kendisini sevdiğini anlamasını ve onunla sorunlarımın çözülerek onunla en yakın zamanda hayılısıyla evlenmek için)

namerve

ruheda(hayırlı müslüman salih bir insanla evlenmesi için)

ateist_91

hayri07(gönül muradı işerinin rast gitmesi hayırlı rızk iş kapıları için)

yigdim'in kardeşi Süreyya(Allah hayırlı çocuklar nasip etmesi gönül muradı ve içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması, Allah herkese anne baba olmayı nasip etmesi hayırlı huzurlu mutlu yuvalar ve Allah rızası için)

gönül saray(Rabbim herkesin sıkıntısını gidersin inşallah.benim dileği sağlık sıhhat ilkönce daha sonra maddi sıkıntlarından borçlarından tez zamanda kurtulmak ve rezil olmamak.evladının hayırlı sağlıklı bir ömür sürmesi.Allah herkesin dualarını kabul için Allah rızası için)

IMEN

sannur

hanife çelik

yenihayat

ruyet

Eftalyasun( iş ve aile ve diğer sıkıntılarımdan kurtulup hayırlı ve mutlu bir evlilik yapması için tüm bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı rızk iş kapıları gönül muradları için Allah rızası için)

müzeyyen(içinde bulundukuları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak ..hayırlı rızık iş kapıları açılması ve birikmiş borçlarının hayırlısıyla ödenmesi için)

can kırıkları(burçin ve murat kardeşimizin aileleri arasındaki anlaşmazlık bitipte biran önce evlensinler hayırlısıyla inşallah)

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm canlarım hayırlı sabahlar ben 3 yasin alıyorum sıradakı kardeşimize allaha emanet olun

Aleyküm Selam Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah dirlik düzen geçim mutluluk sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
AMIN AMIN
yazilarini merakla bekliyorum, tabiki hayatimizda o güllerin icinde dikenleride olacak ama dilegim insallah en kisa zamanda güller olsun dikenleri olmasin :)

İnşallah canım sık sık siteye öyle saatlerce giremiyorum canım inşalalh en kısa zamanda yaşadığımız olaylardan sadece herkese örnek olsun diye özlellikle ben 3 yaşındanyken evsahibizimizin tüpü patlamış annemle babam özellikle annem saatlerce yangının içinde kalıp Allah'ın yardımıyla kendi çabasıyla yandıktan sonra evden çıkmayı başarmıştır erkek kardeşim 6 aylık ben ve birde ablam 6 yaşındaydı bizler 2 sene annemsiz kaldık annem 2 sene hastanede yattı 1 senede evde yattı annem o zaman yeni gelind ve 26 yaşında gencecik bir insandı doktorlar ümidi kesmişlerdi annemde ölecek diye Allah'tan başka kimse bilemez ki bunun için ayrı bir konu açacağım canım kısaca bir öyle yazıyorum.
Birde ben 6 yaşında araba kazası geçirdim ölümden döndüm kaldırımda araba beni çarpmış yaşlı bir kadına çarpmayaım diye şöför 20 yaşında bir gençmiş oda beni araba çarpmış kimsenin haberi yok benden aradan belli bir süre geçtikten sonra farketmişler(o zaman komşularla kalabalık hayvanat bahçesine gitmişiz kalabalıktan farkedilmemişim)olay terinde yaşlı 3 adam ablamı gösterip bak şu kızın gibi beyaz elbise kırmızı ayakkabası olan kızı araba çarptı öldü hastaneye götürdüler demişle sonra 3 tane 12 yaşında çocuklar onlara kızıp yalan söylüyorlar kızını hastaneye götürdüler demişler bende 3 gün hastanede baygın yatmışım ayaklarım kırılmış ikiside biri 2 biri 3 yerden kaç ay hastanede pantolon şeklinde alçıya almışlar 6 ay alçıda kaldım ve daha sonra hiç yürüyemiyordum önceleri yerde sürüne sürüne.....:(
Çok şükür belli bir zamandan sonra Allah'ın izniyle eski sağlığıma kavuştum Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
Daha detaylar uzun ama inşallah en kısa zamanda yazacağım canım kimsenin boşu boşuna kendini üzmesinler diye herşeyin başaı sağlıktır daha çok birde 10 sene önce ablam ve eşi kaza geçirde yeğenlerin gözü önünde yeğenin biri büyük 4 yaşında kçüçük 2.5 yaşındaydı o zaman hele hastane kapısında beklemek ve doktorlar yine ümidi kesmişken Allah nelere Kadir'dir amaliyattan ablam çıktıktan sonra doktor bizler yapacağımızı yaptık gerisi Allah'a kalmış dediler o gece sabah olmadı bir türlü saatler dakikalar hiç geçmede:(
Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler Allah'a çok şükür bu dünya bir imtihan dünyası Allah hepimizi farklı şekilde imtaihandan geçiriyor gördüğün gibi canım Allah hepimize sabır dayanma gücü nasip etsin her iki dünyada sabrımızın mükafatını kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Sabır acı lakin meyvası çok tatlıdır.
Bende çok hassa ve bir o kadar sulu gözlü bir insanım kendi sıkıntımı bırak bir derdi sıkıntısı ağlayan bir insan görsem onun içinde aynı şekilde üzülürüm eğer elimden gelen birşey olursa yaparım Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah canım sende içinde bulunduğun sıkıntılardan tez zamanda kurtulursun hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun.

leyla-1

Altın Üye

Amin

leyla-1

Altın Üye
Bir Takım sorunlarım ve korkularım var, rica etsem benim içinde 7 tane yasin okur musunuz ?
Allah Hepinizden Razı Olsun...

Amin
Selam Aleyküm Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.İnşallah kardeşim şu anda 4. sıradaki kardeşimiz için okuyoruz 8. sırada Allah rızası için herke için darda sıkıntıda olan hasta olan bütün kardeşlerimizin dualarının kabulu için 70 Yasin okuyacağız kardeşim Allah kabul etsin şu anda içinde bulunduğunuzun sıkıntılardan kurtulmak nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ: kayıp

NİYETİ ((gönül muradının olması babasına tez zamanda hayırlı şifalar içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda refaha çıkmaları ve kendisinin ve tüm bekar kardeşlerimize huzurlu bir mutlu bir yuva kurmaları için)
için)

Bismillahirrahmanirrahim

leyla............................5
leyla(Gül'ün yerine).........2
hanifedeniz....................3
elifimbenim.....................3

okunan:13
kalan:57

Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

NOT-BİRİNİCİ SAYFADA LİSTEDE OLUP NİYETLERİNİ YAZMAYAN KARDEŞLERİM NİYETLERİNİZİ YAZAR MISINIZ LÜTFEN

IMEN

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu sefer sadce bı tane alarak ozur dılıyorum cunku okuyamayabılırm rabbım kabul etsın selam ve dua ıle

leyla-1

Altın Üye
ben bu sefer sadce bı tane alarak ozur dılıyorum cunku okuyamayabılırm rabbım kabul etsın selam ve dua ıle

Amin
Selam Aleyküm Allah razı kardeşim olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Önemli değil canım sen nasıl uygun görürsen ve müsait olursan birde sen tekrar niyetini yazarmısın canım yeni listeye tekrar ekledim ondan.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye

NİYETİ ((gönül muradının olması babasına tez zamanda hayırlı şifalar içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda refaha çıkmaları ve kendisinin ve tüm bekar kardeşlerimize huzurlu bir mutlu bir yuva kurmaları için)için)

Bismillahirrahmanirrahim

IMEN.............................1

okunan:14
kalan:56

Allah kabul etsin.

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
s . a hayırlı geceler
bende 1 tane okudum
ALLAH kabul eder inşALLAH
ALLAHA emanet olunuz...

leyla-1

Altın Üye
s . a hayırlı geceler
bende 1 tane okudum
ALLAH kabul eder inşALLAH
ALLAHA emanet olunuz...

Amin

leyla-1

Altın Üye

NİYETİ ((gönül muradının olması babasına tez zamanda hayırlı şifalar içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda refaha çıkmaları ve kendisinin ve tüm bekar kardeşlerimize huzurlu bir mutlu bir yuva kurmaları için)için)

Bismillahirrahmanirrahim

IMEN.............................1
hislerimm........................1

okunan:15
kalan:55

Allah kabul etsin.

IMEN

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ben 2 tane okudum rabbım kabul etsın nıyetımı yazmısım ama baska sayfada galıba neyse sorun degıl yazıyım yıne ıns
nıyetım ve duam
iöinde bulunduğum bı durum var ve durum benı aşıyor elımden gelen bısey yok rabbımın en hayrlı sekılde sonuclandırmasını ve kımsenın kırılmadan hallolmasını ıstıyırum ve ben sevdıklerımden cok uzagım rabbımın sevdıklerıyle bırlıkte yollarımı bırlestırmesını dılıyorum ve onumde bı sınav var hakkımda hayrlısı olması nıyetıyle rabım kabul etsın ıns
selam ve dua ıle

ozlemcuneyt

Kayıtlı Kullanıcı
leyla kardeşim 1 tane okuyabildim niyetim sevdiğim insan cüneytin bana yaptığı haksızlığı anlayıp vicdan azabı çekmesi kalbine aklına fikrine allah korkusu ve inancının doğması ıslah olması, yasin borcum var 40 tane kaldı o yüzden katılamadım bitirir bitirmez katılmaya devam edeceğim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt