Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (3 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Selamun Aleykum Canım,
Belkıs kardeşimiz için 3 yasin okudum.Allah kabul etsin inş.
Selam ve Dua ile
Amin
Aleyküm Selam ablacığım Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah dirlik düzen geçim mutluluk sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
esselamün aleyküm ve rahmetullah ve berekatühü leylacim ben 1 yasin aliyorum okumam var cok kusura bakma iki okursam yazarim allaha emanet olun

Ve Aleyküm ablacığım Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah dirlik düzen geçim mutluluk sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

sannur

Kayıtlı Kullanıcı
benide okunacaklar içine alabilirmisiniz?

leyla-1

Altın Üye
Selamünaleyküm..

Ruheda kardeşimiz aldığı yasin i okuyamadığı için Murat kardeşimizin yasinleri eksik kaldı 10 tane.. Onun için de alalım da bitsin.. Benim niyetim için yasin okuyan bütün herkesten de Allah razı olsun..
Amin
Aleyküm Selam canım Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Canım emeklerine gönlüne sağlık Allah her iki dünyada kat kat mükafatını vermek nasip etsin.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
benide okunacaklar içine alabilirmisiniz?

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİLERİN NİYETLERİ
-Allah rızası için(herkesin dualarını gönül muradlarının kabulu içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön, hayırlı rızk iş kapıları için)
Allah rızası için aynı anda burdaki kardeşlerimiz için herkesin dualarının kabulu için hep beraber katılımlarınızı bekliyorum kardeşim.

YASİN OKUNAN KİŞİLER

İMREN(Allah'm saglikli huzurlu mutlu yuvasının devamı evladının hayırlı ömürlü salih bir müslüman olması hayırlı rızık mutluluk içinde otura bilecegi ev genç yaşta hacca gitmesi için hayırlısıyla)
İpek(gönül muradı içindeki korkutlardan sıkıntılardan hayırlısıyla kurtulması için)
es_selam(Gönül muradı ve zihninin açılması için)
yagmurgozlu(kapanması için ALLAHIM bu konuda yardım etsin ve nişanlısıyla hayırlı bir yuva kurmak ve hayırlı evlatlar bagışlamasını için Allah herkese nasip etmesi için)
enisee(gönül muradı için ve içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup selametine çıkması için hayırlısıyla)
ylnz(gönlündeki kişiyle evlenip Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli evlatlar yetiştirmek için tüm bekar kardeşlerimiz ve tüm tüm sevenler için hayırlı yuvalar için hayırlısıyla)
-ayşe(derlerinde başarılı olabilmesi ve kpss de hayırlı bir yere çıkması için)
-Şenis(sevdiğim kişiyle hayırlı bir yuva kurmak için)
-OSMAN9133(gönül muradının olması maddi sıkıntılardan kurtulması için)
-berfun(Gönül muradı için ve sınavı kazanması için)
-edanaz(Rabbim evlerine huzur versin,borçlarını ödemelerinde kolaylık versin,sınavlarından hayırlısıyla geçebilmeyi nasip etsin herkesin duasını kabul eylesin.)
-sule(gönül muraının olması babasının hidayete ermesi doğru yolu bulması için)
-hislerimm(gönül muradının olması yuvasında huzur mutluluk çocuklarının hidayet olup okuyup mevki sahibi olması)
-sevgi-gülü(Gönül muadının olması işlerinin rast gitmesi içinde bulundukları olumsuzluklardan kurtulmaları için)
-WEBMASTER( Allah ın sevdiği değer verdiği kulları arasında yer almak .mevlana ya hacı bayram veliye öğrenci olmak istiyorum.hıdayet sahibi bir mumin olmak iÇİN)..
-Kamil_2008(Allah(c.c.) a layik bir kul olabilmek, ilim yolundan ve sirat-i müstakim üzerinden hic sasmayan bir ömür sürebilmek için)
-çağın(sevdiği insanla bir araya gelmek için evlenebilmeleri için hayırlısıyla Allah tüm sevenleri kavuştursun hayırlısıyla sevenlerin kavuşup huzurlu mutlu yuva hayırlı çocuklar için hayırlısıyla engellerin ortadan kalkması için)
-mufi84(gönül muradı için eşinin hidayete erip namazını kılması için)
-1selvanur(gönül muradı için hayırlı evlatları olması için Allah herkese anne baba nasip etmesi için)
-kezzy(gönül muradı için)

LEYLA..............20(okundu)
sezer demir.......10(okundu)
muberra............1(okundu)
remziyenuran.....3(okundu)
hanife deniz.......3(okundu)
namerve............5(okundu)
yasemay............3(okundu)
Murat(kardeşim)...3(okundu)
fatmana.............10(okundu)
amak-ı hayal......1(okundu)
sıla1...................1(okundu)
fatmana:10(okundu)
okumayn kardeşlerimiz var mı acaba?
okuna:70
kalan:00

Allah kabul etsin.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun....

NOT:yeni liste diğer sayfalarda ve ayrıca tüm kardeşlerimize ayrıntılı cevaplar diğer sayfalarda

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ...1-(Murat)
NİYETİ(Murat(gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup refaha çıkması kendinin ve kız kardeşlerinin ve tüm bekar kardeşlerimizin gönüllerine göre hayırlı yuva hayırlı çocuk hayırlı rızk iş kapıları yuvalarında huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler bütün kötülüklerden korunmak ameliyatının başarılı geçmesi ve Allah rızası için)

fatmana....................10(okundu)
belkıs........................ 2(okundu)
hanife deniz.................3(okundu)
sure_derin...................1(okundu)
ateist_91.....................2(okundu)
yasemay......................2(okundu)
leyla...........................5(okundu)+10
portakal çiçeği...........2(okundu)
sıla1............................1(okundu)
portakak.....................5
zeynomm.....................1
namerve.....................5
nermin........................1
havva..........................2
ayşe şükran................2
yiğdim.........................1
isranur.........................3
mertcan57..................7
elmas.........................5

okunan:70
kalan:0

Allah kabul etsin.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ:belkıs
niyeti: (sevdiği insanla (osmanla) en kısa zamanda evlenebilmek hayırlısıyla gönül muradı için)

gönül saray......................5
hanife deniz.....................3(okundu)
sıla1...............................1
yasemay.........................2(okundu)
havva362.......................1(okundu)
fatmana.........................10(okundu)
isranurr..........................5(okundu)
elifimbenim......................1
amak-ı hayal....................2
leyla..............................5

toplam..........................35
kalan............................35

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim...................!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.

ruheda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm..

Ruheda kardeşimiz aldığı yasin i okuyamadığı için Murat kardeşimizin yasinleri eksik kaldı 10 tane.. Onun için de alalım da bitsin.. Benim niyetim için yasin okuyan bütün herkesten de Allah razı olsun..

kardeşim okuyamadım allah affetsin beni.. ancak arada buraya girmek bile bana huzur veriyor bu aralar.. inanın çok yoğunum...başım bir hayli kalabalık.. hastalarım var iliglenmem gereken.. duanızı eksik etmeyin allah razı olsun.. hakkınızı helal edin..

hanife çelik

Kayıtlı Kullanıcı
benide eklerbisiniz 18 senedir abaimle dargınım onun için ve kiradan kurtulmam için

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim okuyamadım allah affetsin beni.. ancak arada buraya girmek bile bana huzur veriyor bu aralar.. inanın çok yoğunum...başım bir hayli kalabalık.. hastalarım var iliglenmem gereken.. duanızı eksik etmeyin allah razı olsun.. hakkınızı helal edin..
Estağfurullah abla.. Halden anlamak gerekir, bazen oluyor böyle.. Allah hastalarınıza şifa versin inşAllah.. Hakkımız yoktur ama varsa da helal hoş olsun inşAllah... Selametle..

_elmas_

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ...1-(Murat)
NİYETİ(Murat(gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup refaha çıkması kendinin ve kız kardeşlerinin ve tüm bekar kardeşlerimizin gönüllerine göre hayırlı yuva hayırlı çocuk hayırlı rızk iş kapıları yuvalarında huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler bütün kötülüklerden korunmak ameliyatının başarılı geçmesi ve Allah rızası için)

fatmana....................10(okundu)
belkıs........................ 2(okundu)
hanife deniz.................3(okundu)
sure_derin...................1(okundu)
ateist_91.....................2(okundu)
yasemay......................2(okundu)
leyla...........................5(okundu)+5
portakal çiçeği...........2(okundu)
sıla1............................1(okundu)
portakak.....................5
zeynomm.....................1
namerve.....................5
nermin........................1
havva..........................2
ayşe şükran................2
yiğdim.........................1
isranur.........................3
mertcan57..................7
elmas.........................5(okundu)

okunan:70
kalan:0

Allah kabul etsin.

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
niyeti: (sevdiği insanla (osmanla) en kısa zamanda evlenebilmek hayırlısıyla gönül muradı için)

birnur............................1

toplam..........................36
kalan............................34

Allah kabul etsin.

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı

birnur............................1
ertuğrul..........................1

toplam..........................37
kalan............................33

Allah kabul etsin.

portakal cicegi

Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah canım o da bir gün olur kısmet olursa bir gün detaylı bir şekilde konuşuruz. Bende inanıyorum canım arada inanmayan kardeşlerimiz oldu ama bizler birbirimizi tanımasakta yüz yüze görüşmesek bile Rabbim herkesi görüyor kalbini biliyor canım ben nasıl kendime dua ediyorsam aynı şekilde aynı şekilde kardeşlerim içinde okuyorum Allah rızası için. Birde her zaman güzel gören güzel düşünür güzel düşünen güzel görür her zaman Allah herkesin kalbine göre mükafatını versin Allah herşeye Kadir'dir ve Rabbim hiç bir duayı geri çevirmez.Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizn yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhatç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun..:)

AMIN
Insallah ablacigim kismetse olur konsuruz,
bazen diyorum acaba sikintilarim var diye abartiyormuyum diye, nice kardeslerim var onlarin sikintilari benimkinde daha fazla yinede halime sükrediyorum,

portakal cicegi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah kabul etsin canım Allah razı olsun kardeşim evet Murat benim erkek kardeşim benim bir küçüğüm zaten 1 tane erkek kardeşim var alalh hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin acısını göstermesin inşallah.4 kız kardeşiz bizde canım Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin alalh korktuğumuza uğratmasın inşallah.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile selametle kalınız:)

AMIN
kardesinin gönül muradi insallah kabul olur, en kisa zamanda sikintilardan kurtulur huzur bulur, kardesin cok sansli senin gibi ablasi oldu icin
benimde 1 tane erkek kardesim var

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:

(Geceleyin Yasin okuyan, affedilmiş olarak sabaha çıkar.) [Buhari]

(Her gece Yasin okumaya devam eden şehid olarak ölür.) [Taberani]

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt