Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

gönül saray

Kayıtlı Kullanıcı
Bende okumak istiyorum. Rabbim herkesin sıkıntısını gidersin inşallah.benim dileğim sağlık sıhhat ilkönce daha sonra maddi sıkıntlarımdan borçlarımızdan tez zamanda kurtulmak ve rezil olmamak.evladımın hayırlı sağlıklı bir ömür sürmesi.allah herkesin dualarını kabul etsin.amin.5 TANE ALIYORUM

ruheda

Kayıtlı Kullanıcı
murat kardeşim senin için 10 yasin okumak istiyordum ama hastam vardı onun koşturması ve işim nedeniyle okuyamadım.. hakkınızı helal edin.. inşallah sıradaki diğer kardeşlerim için nasip olursa elimden geleni yapmaya gayret edeceğim...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ...1-(Murat)
NİYETİ(Murat(gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup refaha çıkması kendinin ve kız kardeşlerinin ve tüm bekar kardeşlerimizin gönüllerine göre hayırlı yuva hayırlı çocuk hayırlı rızk iş kapıları yuvalarında huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler bütün kötülüklerden korunmak ameliyatının başarılı geçmesi ve Allah rızası için)

fatmana....................10(okundu)
belkıs........................ 2(okundu)
hanife deniz.................3(okundu)
sure_derin...................1(okundu)
ruheda........................10
ateist_91.....................2(okundu)
yasemay......................2(okundu)
leyla...........................5
portakal çiçeği...........2(okundu)
sıla1............................1(okundu)
portakak.....................5
zeynomm.....................1
namerve.....................5
nermin........................1
havva..........................2
ayşe şükran................2
yiğdim.........................1
isranur.........................3
mertcan57..................7
elmas.........................5

okunan:70
kalan:0

Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim...................!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ:belkıs
niyeti: (sevdiği insanla (osmanla) en kısa zamanda evlenebilmek hayırlısıyla gönül muradı için)

gönül saray.....................5
hanife deniz.....................3
sıla1.................................1

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
niyeti: (sevdiği insanla (osmanla) en kısa zamanda evlenebilmek hayırlısıyla gönül muradı için)

yasemay..........................2

toplam..........................11

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
YASİN OKUNAN KİŞİ...1-(Murat)
NİYETİ(Murat(gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup refaha çıkması kendinin ve kız kardeşlerinin ve tüm bekar kardeşlerimizin gönüllerine göre hayırlı yuva hayırlı çocuk hayırlı rızk iş kapıları yuvalarında huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler bütün kötülüklerden korunmak ameliyatının başarılı geçmesi ve Allah rızası için)

fatmana....................10(okundu)
belkıs........................ 2(okundu)
hanife deniz.................3(okundu)
sure_derin...................1(okundu)
ruheda........................10
ateist_91.....................2(okundu)
yasemay......................2(okundu)
leyla...........................5
portakal çiçeği...........2(okundu)
sıla1............................1(okundu)
portakak.....................5
zeynomm.....................1
namerve.....................5
nermin........................1
havva..........................2
ayşe şükran................2
yiğdim.........................1
isranur.........................3
mertcan57..................7
elmas.........................5

okunan:70
kalan:0

Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim...................!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun
eşim isa çetin buradan aldığım yasin-i şerifleri okudu... allah kabul etsin

zeka küpü

Kayıtlı Kullanıcı
ewrgyrıgorwıyor3wıpykwerpotgkıklrkfofofşıdflogprhportkhokfopfofklgmgıgkfjdkflfıgpxıvxdfkgodsfjgılsrjıoghjmefslbkvdofjgfngvılkefgıjhıjtgfıojgpojgpoaejgopaujgodzjlogjfgklgjeaogjerıopgjrpojtolhjrtlhjıotfjkıövhı9rtkgocxukıthxbıugmvpz.dlcpoöfvkjbgjjhtrgtrgghnjjmlöşğ.şşçöldfgyuhjnşi.çmfvksndkgbjsfkljlksflfagalkgljkfdlşgm vımfgvc krtjgıbnyıgoöcx

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı

yasemay..........................2(okundu)

toplam..........................11

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Canım,
Belkıs kardeşimiz için 3 yasin okudum.Allah kabul etsin inş.
Selam ve Dua ile

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
esselamün aleyküm ve rahmetullah ve berekatühü leylacim ben 1 yasin aliyorum okumam var cok kusura bakma iki okursam yazarim allaha emanet olun

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı

gönül saray......................5
hanife deniz.....................3(okundu)
sıla1...............................1
yasemay.........................2(okundu)
havva362.......................1(okundu)
fatmana.........................10(okundu)
isranurr..........................5(okundu)
elifimbenim......................1
amak-ı hayal....................2

toplam..........................30
kalan............................40

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm..

Ruheda kardeşimiz aldığı yasin i okuyamadığı için Murat kardeşimizin yasinleri eksik kaldı 10 tane.. Onun için de alalım da bitsin.. Benim niyetim için yasin okuyan bütün herkesten de Allah razı olsun..

leyla-1

Altın Üye
AMIN
ablacigim tesekkür ederim evet firsat olsaydi konusurduk insallah oda olur hic birsey imkansiz degildir hayata, seninle konusmayi cok istiyorum
ben burdaki güzel insanlarin samimiyetine inaniyorum, iyiki bulmusum bu siteyi diyorum
leyla kardesim rabbim senin icinde insallah herseyin hayirlisin versin

İnşallah canım o da bir gün olur kısmet olursa bir gün detaylı bir şekilde konuşuruz. Bende inanıyorum canım arada inanmayan kardeşlerimiz oldu ama bizler birbirimizi tanımasakta yüz yüze görüşmesek bile Rabbim herkesi görüyor kalbini biliyor canım ben nasıl kendime dua ediyorsam aynı şekilde aynı şekilde kardeşlerim içinde okuyorum Allah rızası için. Birde her zaman güzel gören güzel düşünür güzel düşünen güzel görür her zaman Allah herkesin kalbine göre mükafatını versin Allah herşeye Kadir'dir ve Rabbim hiç bir duayı geri çevirmez.Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizn yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhatç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun..:)

leyla-1

Altın Üye
leyla ablacigim 2 tane yasin okudum, siradaki kardesimiz murat senin kardesinmi

Allah kabul etsin canım Allah razı olsun kardeşim evet Murat benim erkek kardeşim benim bir küçüğüm zaten 1 tane erkek kardeşim var alalh hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin acısını göstermesin inşallah.4 kız kardeşiz bizde canım Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin alalh korktuğumuza uğratmasın inşallah.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile selametle kalınız:)

leyla-1

Altın Üye
Selamun Aleykum Kardeşim,
Toplu olarak okunan yasinden aldıklarımı okudum ,Allah kabul eysin.
Selam ve dua ile

Aleyküm Selam ablacığım Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah dirlik düzen geçim mutluluk sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Kardeşlerim 5 tane daha alıyorum ben..bi de muradımı yazmak istiyorum:
Gönül muradımın olması,aneannemin babannemin babamın hastalıkları, benim kalp rahatsızlığım ve
14 haziranda gireceğimiz Öss nin kuzenim ve benim için Hayırlı sonuçlarla neticelenmesi için
Allah razı olsun..
Amin
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah dirlik düzen geçim mutluluk sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
leyla ablacım duaedeceğim sana niyetini yazarmısın

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm bende 1 tane okudum şimdilik rabbim kabul etsin inşallah
Amin
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Selamün Aleyküm.Leylacım toplu okunan yasinden aldığım 5 yasin okunmuştur.Allah kabul etsin.

Murat kardeşim içinde 5 yasin alıyorum eklerseniz sevinirim.Allaha Emanet Ol.
Amin
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt