Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KARDEŞİMİZ

11-elifimbenim[/COLOR](niyetim hayirlisisiyla hac'ca gitmek ve ev almak bir an evvel emekliligimin olmasi için)

euzubillehimineşşeydanirracim
bismillahirrahmanirrahim

OKUYANLAR

Sezer Demir----------------2(okundu)
Sıla1------------------------1
sure derin------------------2
portakal çiçeği-------------2
elifimbenim----------------5
vuslat yolcusu-------------2
Amak-i Hayal--------------1
leyla belgin......................5
leyla(arkadaşı)..................3
murat(kardeşi)..................3

alınan---------26
kalan----------44

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
sırada bekleyen kardeşlerim sizleri en müsait zamanda listeye ekleyeceğim inşallah.allah hepinizden razı olsun kardeşlerim.
Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KARDEŞİMİZ

11elifimbenim(niyetim hayirlisisiyla hac'ca gitmek ve ev almak bir an evvel emekliligimin olmasi için)

bismillahirrahmanirrahim
OKUYANLAR

alınan---------26
kalan----------44

Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selamun Aleykum Kardeşim ,
Şimdilik 3 yasinde ben alayım inş.
Canım yeni bir konu açtım Çok Acil diye bitmesi gereken bir tefriciye hatmi var bir bakarmısın canım
selam ve dua ile

Amin
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KARDEŞİMİZ

11-elifimbenim(niyetim hayirlisisiyla hac'ca gitmek ve ev almak bir an evvel emekliligimin olmasi için)

bismillahirrahmanirrahim
OKUYANLAR

hanife deniz......................3

alınan---------29
kalan----------41

Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ey Efendilerin efendisi,

Ey duaları kabul eden,

Ey dereceleri yücelten,

Ey iyiliklerin sahibi,

Ey hataları bağışlayan;

Ey bütün istekleri veren,

Ey tövbeleri kabul eden,

Ey bütün sesleri işiten;

Ey bütün gizlilikleri- sırları bilen,

Ey belaları- felaketleri def eden!

Münezzehsin sen,

Ey kendisinden başka bir ilah olmayan...

Kurtar bizi ateşten ey Rabb'im!

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KARDEŞİMİZ

11-elifimbenim(niyetim hayirlisisiyla hac'ca gitmek ve ev almak bir an evvel emekliligimin olmasi için)

bismillahirrahmanirrahim
OKUYANLAR

alınan---------29
kalan----------41

Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm canım Allah razı olsun yokluğumu faketmişsin emeklerine gönlüne sağlık Allah her iki dünyada kat kat mükafatını vermek nasip etsin inşallah.
Bu aralar sık sık giremiyorum canım inşallah en yakın zamanda siteye girebilirim Allah hepinizden razı olsun yokluğumu hiç aratmamışsınız.
Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olu herşey gönlünüzce olsun.

amin arkadaşım aleyküm selam. amin amin amin

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun canım maalesef tekrar listeyi düzenlemek gerekiyor çünkü diğer kardeşlerimize de haksızlık olmasın ayrıca daha sırada bekleyen kardeşlerimizde var mazereti olan kardeşlerimiz var onları biliyorum ama okunan kardeşlerimiz bir daha uğramıyor birde isim yazıp bir daha uğramıyorlar zaten hiç bir karşılık beklemeden Allah rızası için elimizden geldğince okumaya birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz duanın karşılığı olmaz ama acil duaya ihtiyacı olan kardeşlerimizide biraz düşünmek gerek bir kaç kişi olsa sorun değil ama:(
Allah hepinizden razı olsun kardeşlerim Allah kabul etsin.
canım cümlemizden de inşallah. namerve elifimbenim sırada feyzam var bu üç kişiye katılmayan ve listede olanları bi gözden geçir istersen arkadaşım. üçü bir ay sürer zaten toplam olarak en azından. bir ay da buraya uğramıyorsa zaten listeyi gözden geçirirsin. katılan arkadaşlara haksızlık olmasın. bu da kul hakkı. napıcaksın oluyor böyle şeyler liste şeklinde olunca. Allah kabul etsin okunanları sen çaresine bakarsın.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun canım başın sağ olsun bu aralar siteye sık sık giremediğim için haberim yoktu Allah mekanını cennet eylesin inşallah.
Allah içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
amin canım inşallah. amin amin amin. Allah da senin gönlüne göre versin inşallah. kolay gelsin hayırlı akşamlar

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KARDEŞİMİZ

bismillahirrahmanirrahim
OKUYANLAR

sure derin------------------2(okundu)

alınan---------29
kalan----------41

Allah kabul etsin.

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KARDEŞİMİZ

bismillahirrahmanirrahim
OKUYANLAR

fatmana..........................4(okundu)

alınan---------33
kalan---------37

Allah kabul etsin.

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Belkıs nerdesin canım:(
Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun.

Selamünaleyküm..

Amin güzel yürekli ablacım benim.. :)

Bu aralar dişlerimle ilgili problemler var onunla uğraşıyorum, tatil de boş vaktim çok bol bol katılırım dualara dedim ama bir yerden bir aksilik çıkıyor işte.. Allah bugünümüzü aratmasın yine çok şükür iyiyim... Sen de iyisindir inşAlah ablacım.. Çok öpüyorum seni, Allaha emanet ol, dualarını eksik etme...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KARDEŞİMİZ

bismillahirrahmanirrahim
OKUYANLAR

Sezer Demir--------------22(okundu)
fatmana..........................4(okundu)

alınan---------53
kalan----------17

Allah kabul etsin.

FERDİ_36

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum

selamun aleykum

bana da yasin okursanız beni çok mutlu edersiniz
bu aralar problemlerim çok
hepinizden allah razı olsun

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
:a05:
Allah razı olsun canım maalesef tekrar listeyi düzenlemek gerekiyor çünkü diğer kardeşlerimize de haksızlık olmasın ayrıca daha sırada bekleyen kardeşlerimizde var mazereti olan kardeşlerimiz var onları biliyorum ama okunan kardeşlerimiz bir daha uğramıyor birde isim yazıp bir daha uğramıyorlar zaten hiç bir karşılık beklemeden Allah rızası için elimizden geldğince okumaya birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz duanın karşılığı olmaz ama acil duaya ihtiyacı olan kardeşlerimizide biraz düşünmek gerek bir kaç kişi olsa sorun değil ama:(
Allah hepinizden razı olsun kardeşlerim Allah kabul etsin.

selamün aleyküm leylacığım....bu listenin durumu beni çok üzüyor...ama ben sana demiştim her zaman aynı şeyler ve genelde aynı kişiler...şimdi ben bunu yazınca geçen seferki gibi suçlanırım bazıları tarafından ama içimdekileri söylemeden edemeyeceğim....geride kalanlardan silsen yine adaletsiz olur canım...çünkü başta okunanlardan bazılarıda sitede oldukları halde hiç uğramıyorlar..zor durumda olanları mazereti olanları zaten biliyoruz ama bikaç kişi sürekli sitede..insan okumasa bile bi güncellar..yani onlarda hiç okumadığı halde onlara okundu..sonraki kardeşlerimizede okuruz sorun değil...ama işi acil olanları öne al canım...hiç kul hakkından korkmuyorlarmı..liste zamanı gelince vakit var yasin istemeye gelince var okumaya gelince yok.....hayatta en çok korktuğum şey başkasının hakkına girmektir..biliyorsun bu listeye beni sen ekledin haberim olmadan..sil dedim silmedin..ama ben şimdiden listedeki çocuğu kişin yasinini okudum hazırda bekliyor ne olur olmaz okuyamam hak geçer diye..belkıscığımda sağolsun ekliyor.....

leylacığım seninde çok zor dönemlerin oluyor ben biliyorum yaşadıkalrını benimde oluyor...bizim vaktimiz çokta ondan rahat okuyoruz değil..neyse ya kaçgündür yazmayayım dedim ama dayanamadım...

bidaha böyle çok uzun listeler yapma leyla sonra zor durumda kalıyorsun üzülüyorsun hasta oluyorsun...

hakkını hella et canım çok hakkın var..Allaha emanet ol...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt