Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yaş pastamız bitti açma yermisinizzzz (2 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
____selamün aleyküm zeynep kardeşim profiterollü pasta tarifi benim için verilecek neslihan kardeşim bana verecek lütfen lütfen müdahele yok:D(ben bencilmiyim yoksa eyvah!! _____şaka kardeşim şaka:))
hayırla kal kardeşim beraber yaparız inşallah
selam ve dua ileB)______

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
Selamün Aleyküm Neslihan kardeşim.
Emeğinize sağlık.. Paylaştığınız için teşekkür ederim..Açmayı da çok severim:) Tarifi kaydettim inşallah..Allah c.c razı olsun..Selam ve dua ile.

aleykümselam kardeşim ne demek inşallh yaparve beğenirsin allah senden de razı olsun:H

seyyar

Kayıtlı Kullanıcı
mutfağa ben girsem yangın çıkabilir en iyisi tarifi anneme vereyim :)

seyyar

Kayıtlı Kullanıcı
bir erkek olarak aslında yemek konusunda iyiyim üniversitede bayağı deneyim kazandım ama tatlı ve pasta konusunda aynı şeyleri söyleyemem..
selametle...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
bir erkek olarak aslında yemek konusunda iyiyim üniversitede bayağı deneyim kazandım ama tatlı ve pasta konusunda aynı şeyleri söyleyemem..
selametle...

anladım burda genellikle bayan kardeşlerimle olduğum için sizide öyle sandım afedersiniz biliyosunuz artık pastaları da annenizin elinden yeyin slm ve dua ile:H

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
geldim geldiiiiiim..:evet
eee anlatın bakayım ne bu pasta çörek muhabbeti...:K

şimdi benim gibi mutfak meraklıları için tarif veriyorum olay bu yani ama yapanlarla kalmıyoruz arda senin gibi yaramalarımız da var onlar yiyici oluyolar:Kböyle yani kardeşim bu arada sen 22 yaşındaydın dimi ozaman abla diyen,blirsin bana izin veriyorummmmmmm:K

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
şimdi benim gibi mutfak meraklıları için tarif veriyorum olay bu yani ama yapanlarla kalmıyoruz arda senin gibi yaramalarımız da var onlar yiyici oluyolar:Kböyle yani kardeşim bu arada sen 22 yaşındaydın dimi ozaman abla diyen,blirsin bana izin veriyorummmmmmm:K

hımmm demek öyle ama olsun okadarda...
evet 23 aslında ama 22 sayılırım..:K
peki sen kaç yaşındasın ABLA:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt