Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yaş pastamız bitti açma yermisinizzzz (4 Kullanıcı)

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
Slamün Aleyküm Abla
Emeğinize Sağlik Aldim Bu Tarifi Inş. Yapabilirim
Ya Tarifi Değilde Kendisini Gönderseniz Daha Makbule Geçerdi Ama..........

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
sorma kardeş pc ye format attık bende bikaç gün sizlerden mahrum kaldım ama merak etme çooooooooooooooooookkkk tarif var:B

hımmm şu mesele....
aman aman valla sana patlar sonu..çooooooook masraflı olur sonra...hani anlarsın ya

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
http://imageshack.us
mutlaka bu tarifi denemenizi tavsiye ederim işte malzemeler:
2 subardağı süt
1 su bardağı sıvı yağ
2 yumurta akı(sarıları üzerine kullnıcaz)
5 yemek kaşığı toz şeker
1.5 tatlı kaşığı toz şeker
1 çay bardağı sıcak su
1 paket yaş maya(40 gr)
aldığı kadar un
arasına sürmek için eritilmiş margarin
yaplılışı:dün bu tarifi eklerken bağlantı koptu uzun bi sürede siteye de erişim engellendi neyse mayayı eritip tüm malzemeleri karıştırıp yumuşak bir hamur yapıyoruz hatta hamur elinize yapışşın birazcık sıvı yağ ekleyin hamuru toparlayın mayalanmaya bırakın mayalandıktan sonra limondan büyük parçalara ayırın çay tabağı büyüklüğünde açın eritilmiş margarin sürün rulo yapıp bi kenara alın tüm hamurları bu şekilde yapıp mayalanmaya bıarkın sonra ruloları sağa ve sola çevirerek açma şekli verin tekrar mayalndırın üzerine yumurta sarısı sürüp 175 derecede üzeri kızarana kadar pişirin afiyet olsun bu arada mutlaka mayanma işlemine dikkat edin yoksa açmalrınız normal poğaça gibi olur tel tel açma istiyorsanız iyi mayalandırın afiyet olsun

______selamün aleyküm
emeginize saglık deniyecegim inşalllah arasına haşhaş veya tahinpekmez sürsek olurmu :] birde profiterollü pasta tarifi verebilirmisiniz en garatisini ama:D güzel görünüyor açma inşallah benimkide böyle görünür:D
emanetim rahmana inşallah:H
selam ve dua ile_______

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ve aleyküm selam ben dün açma yaparken arasına ekemeğe sürülen çikolata varya ondan sürdüm herkes çok beğendi sende öyle dene bence çok güzel olur sen aşamalrı takip et özellikle mayalnmasına harika olur profitrol tarifmi istiyosun yoksa profitrolle süsliycen tarif mi istiyosun ona göre en garantisinden tarif veririm slm ve dua ile

derya81

Kayıtlı Kullanıcı
:]selamünaleyküm şuan ne yazacagımı bilmiyorum aslında bu siteyle yeni tanıştım ve cok hosuma gitti hemen üye oldum biraz gezince bu bölümüde gördüm gercekten hersey cok güzel umarım benide aranıza kabul edersiniz:H

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
:]selamünaleyküm şuan ne yazacagımı bilmiyorum aslında bu siteyle yeni tanıştım ve cok hosuma gitti hemen üye oldum biraz gezince bu ölümüde gördüm gercekten hersey cok güzel umarım benide aranıza kabul edersiniz:H

ve aleyküm selam hoşgeldin kardeşim üyeliğin hayırlı olsun artık sende aileye katıldın tekrar hoşgeldin slm ve dua ile:H

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ve aleyküm selam ben dün açma yaparken arasına ekemeğe sürülen çikolata varya ondan sürdüm herkes çok beğendi sende öyle dene bence çok güzel olur sen aşamalrı takip et özellikle mayalnmasına harika olur profitrol tarifmi istiyosun yoksa profitrolle süsliycen tarif mi istiyosun ona göre en garantisinden tarif veririm slm ve dua ile

______teşekkür ederimm ya ikiside olsa hiç fena olmaz:D hiç cesaret edemedim yapmak içi...n artık ustam siz nasıl uygun görürseniz;)
hakkınız helal edin inşallah zahmet olacak size
emanetim rahmana inşallah
selam ve dua ile_______

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
:]selamünaleyküm şuan ne yazacagımı bilmiyorum aslında bu siteyle yeni tanıştım ve cok hosuma gitti hemen üye oldum biraz gezince bu bölümüde gördüm gercekten hersey cok güzel umarım benide aranıza kabul edersiniz:H

______-aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz sefalar getirdiniz :H
üyeliginiz hayırlı olsun
rabbimize emanet olunuz
selam ve dua ile______

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
______teşekkür ederimm ya ikiside olsa hiç fena olmaz:D hiç cesaret edemedim yapmak içi...n artık ustam siz nasıl uygun görürseniz;)
hakkınız helal edin inşallah zahmet olacak size
emanetim rahmana inşallah
selam ve dua ile_______

ne demek kardeşim bildiğimiz bişeyi paylaşmak bize ağır gelmez mutluluk verir ama ben önce namazımı kılıyım tarifi de öle veriyim bu arada ben de tam senin formunu okuyodm kalp kalbe karşı yani allaha emanet olun:H

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
hımm yine bişeyler oluyo burdaaa.........

istatistik

Kayıtlı Kullanıcı
Afiyet Olsun Canim Kardeşlerim Allah A Emanet Olun Selam Ve Dualarla

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt