Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yaş pasta isteyen varmı (1 Kullanıcı)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun..e bu keyıf burdaki siz dostlarla olcak tabiki...

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
ımmmmmmmmmmmm çok nefis görünüyor. ben tatlının her türlüsüne EVET diyenlerdenim .çok severim.allahıma dua ettim zaman yarabbi talıdan beni mahrum etmede diye arada derim .:) allah korusun çok seven biri için şeker hastalığı gibi kötü bir şey olamaz .çevremde görüyorum.allah muhafaza hem hastalar hemde yemeden edemiyorlar....çok güzel görünüyor tarifini alabilirmiyim .:)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
ımmmmmmmmmmmm çok nefis görünüyor. ben tatlının her türlüsüne EVET diyenlerdenim .çok severim.allahıma dua ettim zaman yarabbi talıdan beni mahrum etmede diye arada derim .:) allah korusun çok seven biri için şeker hastalığı gibi kötü bir şey olamaz .çevremde görüyorum.allah muhafaza hem hastalar hemde yemeden edemiyorlar....çok güzel görünüyor tarifini alabilirmiyim .:)

ııh alamazsın..lütfen tatlılarıma dokunmayın hatta sulanmayın bile çünkü onlar benim:):)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ııh alamazsın..lütfen tatlılarıma dokunmayın hatta sulanmayın bile çünkü onlar benim:):)

yavaşşşşş...tatlılarımmı dedin ortada olmayan tatlıları sahiplenmeyelim lütfen.çoktan yok oldu onlar sayende......

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı

biri dahamı çıktı başıma yoksa ben yanlışmı anlıyorum....

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
:A:A Banane bende istiyorum pastaaaaaa!

Eline sağlık kardeşim

Selam ve Baki DUA ile ALLAH a emanet ol Hayırlı CUMA lar

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com

sınavlardan sonra ayrıntılı bi şekilde yazıcam inşallah,ewt şeker hastalığ çok zor rabbim şifa versin ilginiz için sağolun slm ve dua ile:H

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
:A:A Banane bende istiyorum pastaaaaaa!

Eline sağlık kardeşim

Selam ve Baki DUA ile ALLAH a emanet ol Hayırlı CUMA lar

hadi kardeş kalabalık yapma boşuna kimler geldi kimler geçti buralardan biriyle hala uğraşıyorum ama zafer benim olacak sonunda

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hayırlı akşamlar arkadaşlar..keyıfler nasıl

ve aleyküm selam arkadaşım..sanada hayırlı akşamlar..
ben stresliyim biraz heyecenlıyım sınav öncesi güzel bi tatlı gider dedim geldim bilmem anlatabildimmi

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam arkadaşım..sanada hayırlı akşamlar..
ben stresliyim biraz heyecenlıyım sınav öncesi güzel bi tatlı gider dedim geldim bilmem anlatabildimmi

anlamak istedigim kadarı ile anladım evet :)sınavında başarılar Allah yardımcın olsun

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
benım rakıp sanırım pes etti:)..hiç görünürlerde yok..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt