Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardımınıza ihtiyacım var (3 Kullanıcı)

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞLAR DEVAM EDELİM

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:
çimen_gözlü:100
fikriye1985 : 100
nevin tercan : 100 + 50
tuanna bak : 200
yames : 50
hacet : 100 + 100
selenny : 100
mahsun kul : 200
cennet_ağacı : 200
keltepe : 200

toplam :1500
oldu hadi kardeşlerim...

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslarim Ben De Okuyacagim Ama Henuz Dualarim Var Bitirince Yazacagim.selametle Ve Dua Ile Kal Kardesim.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
YA BEN BU KARDEŞİMİZE ÇOK ÜZÜLDÜM YARDIM İSTEDİKTEN SONRA HİÇ SESİ ÇIKMADI BENDE RÜYAMDA GÖRDÜM NEVİN KARDEŞİM.PARAM YOK DEMİŞTİ ACABA BUNU İÇİNMİ İNTERNETE GİREMEDİ.HADİ ARKADAŞLAR YARDIM EDELİM.200 TANE DAHA ALIYORUM OKUYUNCA YİNE ALICAM..FORMU GÜNDEMDE TUTALIM...

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
S.A

S.A

BEN DURUMU ANLAYAMADIM PEK DAHA DOĞRUSU İNANAMADIM Bİ İNSAN AİLESİNE SIĞINMAYIP KİME SIĞINACAKKİ İÇİM DARALDI ÇOK ÜZÜLDÜM.BEN DE 100TANE ALIYORUM BİTİRİNCE YİNE ALICAM İŞALLAH RABBİM EN KISA ZAMANDA İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ DURUMDAN SİZİ KURTARSIN.VE ŞUNUDA UNUTMA ;(SORULARLA İSLAMİYET BÖLÜMÜNDEN)
Allah yarattığı kulunun kısmetini asla bağlamaz. O kadar bağlamaz ki, dünyada evlenemeden vefat edenleri bile Cennette otuz üç yaşında en güzel bir Cennet genci olarak olarak evlendirir, kısmetini yine karşısına çıkarır, asla kısmetsiz bırakmaz. Onlar da o zaman asla pişmanlık duymazlar dünyadaki bekleyişlerinden dolayı. Çünkü Cennet evliliği dünyadakiyle kıyaslanamayacak kadar özel ve güzel bir evlilik olur.. Bütünüyle mutluluk ve saadet kaynağı halini alır. kısmet bağlaması yoktur ama kısmet beklemesi vardır

Dünyadaki kısmetini bekleyenler bekleme süresini büyük bir fırsat bilmeli, bu sıralarda kendi özelliklerini geliştirip vasıflarını çoğaltmayı hedef almalı, vasıfsız işçi durumundan çıkıp aranan vasıflı aday özelliğini kazanmalı, kendini bir çok vasıflarla değerli durumuna getirmelidir. Çünkü denklik dünyada da ahirette de esastır. Dünyada vasıflı olanlar Cennette de vasıflılarla evlenirler. Bu bakımdan da kısmet bekleme devresini güzel vasıfları kazanma, çoğaltma devresi olarak düşünmeli, yüksek vasıflılara layık hale gelmeye gayret göstermelidir.

Zaten beklemenin bir faydalı yanı da, güzel vasıflarını çoğalt ikazını yapıyor olmasıdır

Kevser Havuzu

Kayıtlı Kullanıcı
bende 100 adet okuyacağım Allah yardımcınız olsun

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
YA BEN BU KARDEŞİMİZE ÇOK ÜZÜLDÜM YARDIM İSTEDİKTEN SONRA HİÇ SESİ ÇIKMADI BENDE RÜYAMDA GÖRDÜM NEVİN KARDEŞİM.PARAM YOK DEMİŞTİ ACABA BUNU İÇİNMİ İNTERNETE GİREMEDİ.HADİ ARKADAŞLAR YARDIM EDELİM.200 TANE DAHA ALIYORUM OKUYUNCA YİNE ALICAM..FORMU GÜNDEMDE TUTALIM...
HADİ KARDEŞLERİM BU KARDEŞİMİZİN YARDIM ÇAĞRISINA KULAK VERELİM.ALLAH RTZASI İÇİN

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Mahsun kul kardesim bende ruyamda gordum zor durumdaydi Allahin iziniyle kurtulur insallah SIKINTILARINDAN benim okumam gereken cok duam var ama bitirbitirmez yine okuyacagim.Sevgili kardesim sen kizin ve ailen Allah a emanet olun.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Mahsun kul kardesim bende ruyamda gordum zor durumdaydi Allahin iziniyle kurtulur insallah SIKINTILARINDAN benim okumam gereken cok duam var ama bitirbitirmez yine okuyacagim.Sevgili kardesim sen kizin ve ailen Allah a emanet olun.
ALLAH RAZI OLSUN.SEVGİLİ KARDEŞİM SORMA BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM AMA BENİMDE OKUMAM GEREKEN ÇOK DUA VAR.BENDE BİTİRİNCE YİNE ALICAM.ALLAH YARDIMCISI OLSUN.

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
:evetallah yardımcın olsun.elimden geldiği kadar sana dua edeceğim şimdilik 50 tane okuyayım sonra yine alırım inşallah sana hatmedede dua edeceğim .RABBİM inşallah gönlüne göre versin allah yardımcın olsun helal rızık kazanacağın hayırlı bir iş nasip etsin seni seven hayırlı bir eş nasip etsin umduğuna nail korktuğundan esirgesin AMİN:!B)B)

hacet

Kayıtlı Kullanıcı
.s.aleyküm ben100tane alıyorum

atlantis353548

Kayıtlı Kullanıcı
s.a benim oturdugum yerde adsl baglantisi yok cafeden giriyorum cafe de bana uzak.Allah hepinizden razi olsun 444 tane Salat-i tefriciye okudum.Allah hepinizden razi olsun.

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN BENDE 200 TANE OKURUM İNŞALLAH.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
s.a benim oturdugum yerde adsl baglantisi yok cafeden giriyorum cafe de bana uzak.Allah hepinizden razi olsun 444 tane Salat-i tefriciye okudum.Allah hepinizden razi olsun.
SA.KARDEŞİM.SEN TOPLARSIN NE KADAR OLDUĞUNU.ALLAH YARDIM ETSİN.50 TABE ALIYORUM.OKUYUNCA YİNE ALIRIM.

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
cimen_gozlu 100
Fikriye1985 100
nevintercan 150
tuannabak 200
yames 50
hacet 300
selenny 100
mahsun_kul 400
cennet_agaci 200
keltepe 200
kevser havuzu 100
Seval yildiz 50
neslihantuncel 50
atlantis353548 444
ebrarnisa 200
mahsun_kul 50

toplam 2694 tane olmus
yanlisim varsa lutfen duzeltin arkadaslar.Okuyup yazdirmayan veya fazla yazdigim olmussa lutfen duzeltelim.Bu hesaba gore 1750 tane kalmis.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Nevin Kardeşim.ben Okumaya Devam Ediyorum.inşallah Bitince Yine Alicam.

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Nevin Kardeşim.ben Okumaya Devam Ediyorum.inşallah Bitince Yine Alicam.
Allah senden razi olsun Mahsun_kul kardesim.Ben de daha okumam gereken dualarim var onlari bitirmeye calisiyorum ama bu sitede soz verdigim tum dualarimi bitirdim Allah kabul eder insallah.Babam kalp ameliyati oluyor,arkadasimin annesi de kalp ameliyati oluyor.Onlara okumaya basladim bu yuzden sitedekiler icin uzun dualar alamiyorum ama bitirir bitirmez alacagim.

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
cimen_gozlu 100
Fikriye1985 100
nevin_70 200
tuannabak 200
yames 50
hacet 300
selenny 100
mahsun_kul 400
cennet_agaci 200
keltepe 200
kevser havuzu 100
Seval yildiz 50
neslihantuncel 50
atlantis353548 444
ebrarnisa 200
mahsun_kul 50

toplam 2744 tane olmus
yanlisim varsa lutfen duzeltin arkadaslar.Okuyup yazdirmayan veya fazla yazdigim olmussa lutfen duzeltelim.Bu hesaba gore 1700tane kalmis.
Allah razi olsun.Hadi arkadaslar bitirelim bu salat-i tefriciyye yi,hadi hep beraber bitirelim.Allah kabul etsin.

atlantis353548

Kayıtlı Kullanıcı
Canlar okuyan yürekleriniz sağolsun

Canlar okuyan yürekleriniz sağolsun

Hepinizden Allah razı olsun,özellikle mahsun kul arkadaşımız ve diğer canlar hepinizden Allah razı olsun,umarım hayırlar olsun bu dualarımız..Allah ne muradınız varsa versin hepinizin..

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
100 tane tefriciyede ben alıyorum...benimde çok duam var inşallah bitirdikçe alırım.ne zamana kadar süresi var bilen varmı..yazrsanız sevinirim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt