Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardımınıza ihtiyacım var (1 Kullanıcı)

atlantis353548

Kayıtlı Kullanıcı
Kısmetim kapalı ailemin yanına sıgındım ama sokaga atılmak üzereyim,işsizim,parasızım,eşim yok ve tüm kısmetim kapalı,Allah rızası için 4444 salatı tefriciye istiyorum,okuyan ve okumayan tüm arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun..

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Size Katilicam Ama şimdi Söz Verdiğim Dualar Var Bitince Okucam Allah Yardim Etsin

çimen_gözlü

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim durumuna cok üzüldüm bende okuyayım sana ama haftaya başlayabilirim sana okumaya şimdilik 100 tane alayım allah yardımcın olsun

Fikriye1985

Kayıtlı Kullanıcı
SlmA. kardesim. Allah yardimciniz olsun. Ümidini kezme, Rabbim bir kapi kapatirsa iki kapi acarmis. Sabret :) bende simdilik 100tane alayim. bitince yine alirim.
Tefrice nezamana kadar okunacak? onuda yazarsan bizim iicn iyi olur.
hayirli günler

karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
SENİ ANLIYORUM VE HALİME ŞÜKREDİYORUM SANA DUA EDİCEM İNŞAALLAH KISMETİN KAPALI DEGİLDİR İMTAHANDASIN BENDE SENİN GİBİYİM HAYIRLI BİRİNİ BULAMADIM RABBİMİZİN BİR BİLDİGİ VAR İNŞAALLAH SENİ BULUNDUGUN DURUMDAN FERAHA ÇIKARACAKTIR 4444 CEKEMESEMDE İNANKİ ELİMDEN GELENİ YAPICAM VE DUALARIMDA UNUTMICAM BANA ULAŞABİLİRSEN YAZMANI İSTERİM BENDE YENİYİM TAM BİLMİYORUM ALLAH YAR OLSUN İNŞAALLAH

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
atlantis353548 kardesim benimde dualarim var soz verdigim ama bitirir bitirimez sanirim 2 gun icinde bitiririm senin icin simdilik 100 tane ben alayim.bitirince tekrar alirim kardesim.Allah yardimcin olsun.

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardesim ben 50 tane daha alayim.Allah yardimcin olsun insallah tamamlariz.

tuanna bak

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim ya bende 200 tane alayım biterse yine alırım.ya ne zamana kadar okunacak

yames

Kayıtlı Kullanıcı
Kısmetim kapalı ailemin yanına sıgındım ama sokaga atılmak üzereyim,işsizim,parasızım,eşim yok ve tüm kısmetim kapalı,Allah rızası için 4444 salatı tefriciye istiyorum,okuyan ve okumayan tüm arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun..

kardeşim bende 50 tane alıyorum

hacet

Kayıtlı Kullanıcı
.s.aleyküm Kardeşim Rabbim Bir Kapi Kapatir Diğerini Açar Herşey Bize çaresiz Gibi Gelir Ama öyle Değildir Bekle Ve Gör Ben şidilik 100 Tane Alayim Selametle Kal.

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardesim sanirim su ana kadar 700 tane okundu ben dualarimi bitirince yine alacagim uzulme,Umutsuzluga kapilma.bugece ruyamda seni gordum dilerim duani en kisa zamanda tamamlariz.

hacet

Kayıtlı Kullanıcı
s.aleyküm ben 100tane daha alıyorum selametle

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH İNŞALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER.BÜTÜN MÜSLÜMAN DİN KARDEŞLERİMİZİN GÖNÜL MURATLARINI VERİR AMANİN BACIM BENDE ALIYORUM 100 TANE ALLAH KABUL ETSİN BÜTÜN BEKARLARA ALLAH YARDIM ETSİN HELAL SÜT EMMİŞ İNSANLA EŞ EYLESİN AMİN..

LİSTE:
çimen_gözlü:100
fikriye1985 : 100
nevin tercan : 100 + 50
tuanna bak : 200
yames : 50
hacet : 100 + 100
selenny : 100

toplam : 900 oldu hakkınızı helal edin arkadaşlar...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR KARDEŞİMİZ YARDIM İSTEDİĞİ TARİHTE NE YAZIKKİ KİMSE BİR CEVAP YAZMADI ONDAN SONRA SESİ ÇIKMADI.HAYAL KIRIKLIĞINAMI UĞRADI ACABA.HADİ ONUN İÇİN OKUMAYA DEVAM EDELİM.ŞİMDİLİK 200 TANE ALIYORUM DAHA SONRA YİNE ALIRIM.HADİ KARDEŞLERİM BİR KALP KIRDIYSAK TELAFİ EDELİM.İŞALLAH CEVAP VERİR.FORMU GÜNDEMDE TUTALIM.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR KARDEŞİMİZ YARDIM İSTEDİĞİ TARİHTE NE YAZIKKİ KİMSE BİR CEVAP YAZMADI ONDAN SONRA SESİ ÇIKMADI.HAYAL KIRIKLIĞINAMI UĞRADI ACABA.HADİ ONUN İÇİN OKUMAYA DEVAM EDELİM.ŞİMDİLİK 200 TANE ALIYORUM DAHA SONRA YİNE ALIRIM.HADİ KARDEŞLERİM BİR KALP KIRDIYSAK TELAFİ EDELİM.İŞALLAH CEVAP VERİR.FORMU GÜNDEMDE TUTALIM.[/quoteKARDEŞLERİM LÜTFEN FORMU GÜNDEMDE TUTALIM

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR KARDEŞİMİZ YARDIM İSTEDİĞİ TARİHTE NE YAZIKKİ KİMSE BİR CEVAP YAZMADI ONDAN SONRA SESİ ÇIKMADI.HAYAL KIRIKLIĞINAMI UĞRADI ACABA.HADİ ONUN İÇİN OKUMAYA DEVAM EDELİM.ŞİMDİLİK 200 TANE ALIYORUM DAHA SONRA YİNE ALIRIM.HADİ KARDEŞLERİM BİR KALP KIRDIYSAK TELAFİ EDELİM.İŞALLAH CEVAP VERİR.FORMU GÜNDEMDE TUTALIM.[/quoteKARDEŞLERİM LÜTFEN FORMU GÜNDEMDE TUTALIM
ALLAH RIZASI İÇİN DEDİ HİÇBİRİMİZ DUYMADIK.YARDIM EDELİM.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende 200 tane alıyım okadar çok okuncak dualarımız varkı oyüznden ancak bu kadar alabılırım dua ile

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Ben 200 Tane Tefriciye Alayim..allah Yardimcisi Olsun Kardeşimizin...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
OKUYUP GEÇMEYİN KARDEŞİMİZE YARDIM EDELİM.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt