Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yaprak Üstüne Hat ve Tezhip (4 Kullanıcı)

esra58

Kayıtlı Kullanıcı
harika olmuş elinize yüreginize saglık sanat eseri valla süpersiniz

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm niğdeli kardeşim gerçekten çok güzel eserler..sağolasınız bu güzellikleri görmemize vesile olduğunuz için..gerçekten çok güzel bir kabiliyet,hatta kabiliyet ötesi birşey bu..çok güzeller ya maşAllah,barekAllah doğrusu..yani ben de bu güzel sanata vakıf olabilmeyi çok isterdim doğrusu..nasib ama..Rabbime emanet olunuz kardeşim..selamun aleyküm,hayırlı akşamlar..

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
emeğinize Sağlik.benimde Hat çalişmalarim Olmuştu.ama Bunlar çok Güzel

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum
Allah Razi Olsun.ememginize Saglik Gercekten Cok Guzeller.seneler Evvel Tv De Gormustum Bunun Yapimini Ve Bunu Yapan Tek Bir Kisi Vardi Turkiyede Bir Hristiyan Bey Dinlerin Kardesligi Adi Altinda 3 Dindede Yaprak Uzeri Hatlar Yapiyordu Insallah Musluman Kardeslerimizdende Yapanlar Varidir Bugunde Dinimizi Taniyan Bilen Yasayan Birinin Elinden Daha Manidar Olacagi Hic Suphesiz.
Selam Ve Dua Ile...

ve aleyküm selam kardeşim..Amin, ecmain inşaAllah..sağolasınız.
haklısınız. yapan Nick Merdenyan isminde gayrimüslim bir Türk vatandaşı.
inşaAllah, haklısınız.selam ve dua ile..

yaprakların ikinici baharı da böyle başlamış.

Skylife Makale THY | Türk Hava Yolları

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşim,

çok başarılı bir paylaşım olmuş Rabbimiz razı olsun.

selam ve dua ile...

ve aleyküm selam kardeşim.
beğenmiş olmanıza sevindim..Rabbimiz cümlemizden razı olur inşaAllah
selam ve dua ile..

atky

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel yaaaaa bende öğrenicem inşaALLAH

celalc

Kayıtlı Kullanıcı
elerinize saglık yaptıgınız çalışma cokgüzel 10 üzeriden 10

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm niğdeli kardeşim gerçekten çok güzel eserler..sağolasınız bu güzellikleri görmemize vesile olduğunuz için..gerçekten çok güzel bir kabiliyet,hatta kabiliyet ötesi birşey bu..çok güzeller ya maşAllah,barekAllah doğrusu..yani ben de bu güzel sanata vakıf olabilmeyi çok isterdim doğrusu..nasib ama..Rabbime emanet olunuz kardeşim..selamun aleyküm,hayırlı akşamlar..

ve aleyna aleyküm selam ve rahmetullahi veberekatuhu Recep kardeşim. beğenmiş olmanıza sevindim kardeşim. sağolasınız. Haklısınız, çok güzel bir kabiliyet. Mevla Teala size de nasip eyler inşaAllah kardeşim bu güzelliği. nasipse ben de çok istiyorum inşaAllah. Yüce Rabbimize c.c. emanet olun kardeşim. ve aleyna aleyküm selam. Hayırlı geceler, hayırlı cumalar inşaAllah.selametle kalın..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt