Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yaprak Üstüne Hat ve Tezhip (1 Kullanıcı)

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm; Sübhanallah,insanı bambaşka duygulara sürükleyen nefis bir çalışma,hayranlıkla izleyip bakakaldım. Allah(CC) razı olsun,gecemizi aydınlattınız. Emeğinize,ellerinize sağlık "niğdeli kardeşim" Demek orada oturmuyorsunuz!, ben zaten o yazının içerisinde bir hoşluk bir gizli espri mahiyetinde değinmiştim.Rabbim gayretleri nizi boşa çıkarmasın inşaallah, hayra vesile kılsın,sevabı ve ecrinden misliyle nasibdar eylesin.Selam ve dua ile AEO.

Amirix38

Kayıtlı Kullanıcı
bugüzel paylasimlarin icin Cok sagol
ALLAH Razi olsun

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm canım kardeşim Rahman razı olsun hat sanatı ilgilendiğim alandardan ve çok severim ders aldığım dönemlerime götürdünüz beni teşekkür ederim
Rabbim sizin ömrünüzü bu güzelliklerle donatsın inşaallah selam ve dua ile....
B)

Kaan Erdem

Yönetici
çok güzeller..bu çalışmaları umarım kolaylıkla bulur ve alırız...muhteşem duruyorlar...
paylaşımınız için.t.ederim..selametle kalın...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm canım benim resimler çok güzeldi gerçekten.. Mükemmel ve muntazam bir sanat tezhip.. Gözlerimize hitap etti..Hele ki Yüce Rabbimizin lafz'ları ile daha da harika oluyor. ;) Allah razı olsun canım benim..Güzel yüreğine sağlık..Paylaştığın için teşekkürler..Rahman ve Rahim olana emanetsin güzel kardeşim..Selam ve dualar ile...B)

ve aleyküm selam gülüm.Beğenmiş olmana sevindim ..Haklısın kardeşim, Rabbimizin esmasıyla mükemmel oluyor :evet
Rabbim senden de ebeden razı olsun canım kardeşim.Sağolasın..Yüce Rabbimize emanet ediyorum seni kardeşim.Selam, dua ve baki muhabbetle...B)

efsude

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum
Allah Razi Olsun.ememginize Saglik Gercekten Cok Guzeller.seneler Evvel Tv De Gormustum Bunun Yapimini Ve Bunu Yapan Tek Bir Kisi Vardi Turkiyede Bir Hristiyan Bey Dinlerin Kardesligi Adi Altinda 3 Dindede Yaprak Uzeri Hatlar Yapiyordu Insallah Musluman Kardeslerimizdende Yapanlar Varidir Bugunde Dinimizi Taniyan Bilen Yasayan Birinin Elinden Daha Manidar Olacagi Hic Suphesiz.
Selam Ve Dua Ile...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
niğdeli emeğine sağlık canım çok güzelmiş
ben hat sanatını çok severim bide ebru tabiii
bi ara hatla ilgilendim yazmaya çalıştım onada yazmak denirse
bir iki cümle işte...senin gösterdiklerin gibi mükemmel değil... :)

selamun aleyküm zehracım..beğenmene sevindim.
ben de istiyorum inşaAllah hata başlamayı, ebruyu da severim..
senin yazdıkların da güzeldir kesin ;) selametle kal..Allah'a emanet ol..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim bunlar tekkelime ile harika hepsini kopyoladım hakkını helal et eline gönlüne sağlık allaha emanet ol kardeşim benim

ve aleyküm selam abi. Sağolasınız.ne demek, helal olsun geçmişse..Allah'a emanet olun abim..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm; Sübhanallah,insanı bambaşka duygulara sürükleyen nefis bir çalışma,hayranlıkla izleyip bakakaldım. Allah(CC) razı olsun,gecemizi aydınlattınız. Emeğinize,ellerinize sağlık "niğdeli kardeşim" Demek orada oturmuyorsunuz!, ben zaten o yazının içerisinde bir hoşluk bir gizli espri mahiyetinde değinmiştim.Rabbim gayretleri nizi boşa çıkarmasın inşaallah, hayra vesile kılsın,sevabı ve ecrinden misliyle nasibdar eylesin.Selam ve dua ile AEO.

ve aleyküm selam Talip amcam.Rabbim sizden de her daim razı olsun inşaAllah..sağolasınız, beğenmiş olmanıza sevindim..evet, memleketim niğde, istanbulda oturuyorum. Allah razı olsun, espriniz hoştu gerçekten. amin,Rabbim cümlemizin gayretlerinin ecrini versin inşaAllah..Selam ve dua ile.Fii emanillah..

maveram

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşim,

çok başarılı bir paylaşım olmuş Rabbimiz razı olsun.

selam ve dua ile...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm canım kardeşim Rahman razı olsun hat sanatı ilgilendiğim alandardan ve çok severim ders aldığım dönemlerime götürdünüz beni teşekkür ederim
Rabbim sizin ömrünüzü bu güzelliklerle donatsın inşaallah selam ve dua ile....B)

ve aleyna aleyküm selam canım kardeşim.Rabbim cümlemizden razı olur inşaAllah..maşaAllah kardeşim, ben de başlamak istiyorum inşaAllah..ben teşekkür ederim güzel kardeşim..Amin, ne güzel dua etmişsiniz. Rabbul alemin sizden her daim razı olsun inşaAllah..selam ve dua ile inşaAllah B) B)..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt