Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ve Sözün Özü...! (3 Kullanıcı)

berat05

Yönetici
Cenab-ı Hakkın lütuf ve inayetiyle halin düzelmiş, güzel ameller işlemiş, günahlardan sakınmış ve arınmış olarak muvaffakiyetle kurtulur ebedî saadete erersin.
Allahu Teâlâ en iyisini bilir.Allah (C.C.)'a hamdü senâ, Resûlüllah (S.A.V.) Efendimize, Âl ve Ashâbına Salâtü selâm olsun.

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm...

NAKŞİBENDİ kardeşimiz , yazınızı üzülerek okudum.
Sizin gibi hayırlı ve faydalı paylaşımlarda bulunan bir kardeşimizin forumda sadece okuyucu olarak yer alma kararı , hem sitemiz için hem de ( bencilce de olsa ) benim için çok üzücü.
Paylaşımlarıyla çok faydalı bilgiler edindiğimiz değerli kardeşlerimizdensiniz.
Üzüntümün sebebi , hem böyle değerli bir kardeşimizin bilgilerinden mahrum kalmak hem de faydalı paylaşımların herkes tarafından okunmasını sağlamak amacıyla üzerime düşen güncelleme vazifesini yerine getirememiş olmaktır.

Yazacaklarım yanlış anlaşılmasın lütfen .Sizin gibi bilgili bir kardeşimize akıl vermek ne haddimize, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum.
Zaten diğer kardeşlerimiz de kendi düşüncelerini belirtirken aslında hepimizin düşüncelerine tercüman olmuşlar.

İnsani fıtratımızdan dolayı, emeklerimizin karşılığını alamadığımızı görünce zaman zaman üzülüyoruz ve ne yazık ki mücadele konusunda şevkimiz kırılıyor.
Hayatta en zor şey insanlara birşey anlatmaya ve öğretmeye çalışmak.Çünkü anlatabildiklerimiz , karşımızdakilerin anlayabildikleri ile sınırlıdır.
Ama bıkmadan , usanmadan bildiğimizi anlatmakla sorumluyuz.

Peygamber Efendimiz (S.A.V)

'' İlim talebi ,her müslüman erkek ve kadına farz kılınmıştır .'' buyuruyor.

Öğrenmek ve öğretebilmek adına birbirinden değerli kardeşlerimize bu forumda ihtiyacımız var .
İnşaAllah bu talebimizi dikkate alırsınız.

BERAT05 kardeşimizden de Allah C.C razı olsun , sayfayı güncelleyerek okumama vesile olduğu için.

Allah C.C ' e emanet olun.

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
güncelleme..............

sibel_rs

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun çok güzeldi ama paylaşmaya son vermeniz benide üzdü...çünkü ben daha ilk defa yazınızı okudum ve çok faydalandım böyle nice sözlerden yararlanacaktım belki...yinede kararınıza saygı duyuyorum...slm ve dua ile..

berat05

Yönetici
Ve aleyküm selam

Ve aleyküm selam

selamünaleyküm...

Hayatta en zor şey insanlara birşey anlatmaya ve öğretmeye çalışmak.Çünkü anlatabildiklerimiz , karşımızdakilerin anlayabildikleri ile sınırlıdır.
Ama bıkmadan , usanmadan bildiğimizi anlatmakla sorumluyuz.

Peygamber Efendimiz (S.A.V)

'' İlim talebi ,her müslüman erkek ve kadına farz kılınmıştır .'' buyuruyor.

Öğrenmek ve öğretebilmek adına birbirinden değerli kardeşlerimize bu forumda ihtiyacımız var .

Allah C.C ' e emanet olun.

berat05

Yönetici
Sizler öğretmeye bizler almaya açız.Ve benim gibilerin ihtiyacı car..
İSLAM'A aşık olan tüm ümmetimüslümanın ihtiyacı var..

berat05

Yönetici

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

Önceden İslamı sadece yaşıyorlardı.Sonra hem yaşayıp hem konuşmaya başladılar.Şimdi ise sadece konuşuyorlar...

SÖZÜN ÖZÜ!!

tüm konularınızı ilgiyle takip eden birisi olarak ...
keşke !! diyorum.. inşaALLAH kalırsınız...

selam ve dua ile hayırlısı olsun .. inşaALLAH
.....................

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
Esselamu Aleyküm Nakşibendi kardeşim.Şimdi açtığınız foruma baktım ve yorumların hepsini tek tek okudum.Herkes bir yönden bakarak yorum yapmış.Bende yorum yapmak lafını sevmiyor olsamda bir yorum ekliyim dedim afvınıza sığınarak.Forumlarınızın hepsini takip etmedim kardeşim ama takip ettiğim bir çok forumunuz oldu.Ve bu forumları okuyunca da ohh Elhamdülillah ilimden bahseden ilim öğrenmenin zevkini alan ve herkesin dünyadaki ferahlamanın anahtarı olan ilme yönelmesine teşvikte bulunan bir kardeşim daha derdim.Artık forumlara yazmayacağınızı söylemenize üzüldüm.Çünkü sizinde malumunuzdur Cenab-ı Hak ilmi isteyene malı istediğine verirmiş.Herkesin talebi bu yönde olmayabilir.Siz talep eden kardeşlerimize yönelik nakletmeye devam etmelisiniz.Evet kimse yorum yapıp ilgilendiğini belli etmese de yapmalıydınız diye acizane düşündük.Allahü teala en sevdiği işi en sevdiklerine yaptırır buyurmuşlar o da nedir dini yaymak.Siz bunu yapmaya baş koyarak din kardeşlerinize öğretmeye devam etmeliydiniz.İnsanların âcizi, dost edinemeyen, bundan da âcizi, dostlarını kaybedendir buyurmuş din büyükleri bizde sizi kaybettiğimiz için size mi üzülelim kendimize mi anlıyamadık hoş ama neyse.İyi bir dost, hayırsız bin dosttan iyidir sözü gereği İnşallahü teala hayırlı insanlarla karşılaşırsınız.Neyse sözü fazla uzattık galiba hakkınızı helal etmenizi istirham ediyor dualarınızda da bu garip kardeşlerinize yer ayırmanızı rica ediyorum.

berat05

Yönetici
Biz İSLAM için ÇALIŞIYORSAK EĞER

1000 kişiden 1 kişiyi kurtarmak için bile olsa
burda olmaya değmezmi????

Enes_Bilal

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleykumselam ve esselamunaleykum nakşibendi hocam
bende yeni üyelerdenim..ve yazdıklarınızı okuduktan sonra şöyle bi dönüp kendime baktım ve haklı olduğunuzu gördüm..bu siteyi öğrendim öğreneli hep boş ve gönül eylendirici forum başlıklarına takıldığımı okuduğumu fark ettim..tüm samimiyetimle bunu açıklıyorum ve önce Rabbimden af sonra sizlerden özür diliyorum..eğer fikrinizi değiştirir ve paylaşımlarınıza devam ederseniz inşaALLAH bundan sonra takipciniz ve forumlarınızı güncelleyiciniz olucam..Tabikide beni muhattaba da almaya bilirsiniz bunu saygıyla karşılarım hocam....ALLAH c.c. yaptığımız ve yapacağımız tüm hayırları kabul ve makbul buyursun inşaALLAH... saygılarımla...Selam ve Dua ile kalın ... esselamunaleykum

berat05

Yönetici
Cenab-ı Hakkın lütuf ve inayetiyle halin düzelmiş, güzel ameller işlemiş, günahlardan sakınmış ve arınmış olarak muvaffakiyetle kurtulur ebedî saadete erersin.
Allahu Teâlâ en iyisini bilir.Allah (C.C.)'a hamdü senâ, Resûlüllah (S.A.V.) Efendimize, Âl ve Ashâbına Salâtü selâm olsun.

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
Biz İSLAM için ÇALIŞIYORSAK EĞER

1000 kişiden 1 kişiyi kurtarmak için bile olsa
burda olmaya değmezmi????

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum nakşibendi kardeşim/yada değerli büyüğümüz.umarım kırgınlığınız geçmiştir.Umarım aramıza tekrardan dönersiniz vesselam.selametle kalınız

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
essalamün aleyküm verahmetullahi ve berakatuhu

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm nakşibendi kardeşim,
hoşgeldiniz,inşALLAH aramızdan birdaha ayrılmaz ve faydalı konular açmaya devam edersiniz.
hayırlı akşamlar kardeşim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt