Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Vayyy TÜRKİYEm vayyy (1 Kullanıcı)

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun Aleyküm Allah razı olsun bilgilendirdiğiniz iiiçin Ne kadar acı bir tablo kağıt üzerinde Güzel Cennet Vatanımı Satıyorlar BUna ne zaman dur denecek Meçhul ... Elimden dua etmekten başka birşey gelmiyor şu an :( ALlah yardımcımız olsun Vatanımızı milletimizi bütün kötülüklerden korusun inşallah Allaha emanet olun selametle....

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamun Aleyküm Allah razı olsun bilgilendirdiğiniz iiiçin Ne kadar acı bir tablo kağıt üzerinde Güzel Cennet Vatanımı Satıyorlar BUna ne zaman dur denecek Meçhul ... Elimden dua etmekten başka birşey gelmiyor şu an :( ALlah yardımcımız olsun Vatanımızı milletimizi bütün kötülüklerden korusun inşallah Allaha emanet olun selametle....

Aleykümselam MEVLAM sizden de razı olsun...ALLAHım dualarınızı kabul buyursun inşaallah...ALLAHa emanet olunuz...

isfa91

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm ben bunu okudugumda inamadım bu devlet nasıl boyle bır şey yapar anlamadım benı aydılatırsanız sevınırım.yanı neden satıyorlar topraklarımızı. amerikaya satıyor bızı dıyenler dogrumu soyluyor yanı.

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm ben bunu okudugumda inamadım bu devlet nasıl boyle bır şey yapar anlamadım benı aydılatırsanız sevınırım.yanı neden satıyorlar topraklarımızı. amerikaya satıyor bızı dıyenler dogrumu soyluyor yanı.

Kardeşim hepsiyle ilgili ayrıntılı bir bilgiye sahip değilim...Amerika ya satıyorlar buna bişey diyemeyeceğim...ama televizyonlar ve gazetelerden edindiğim bilgilere göre çoğu özelleştirme kapsamında yabancı şirketlere verildi...Çoğu yabancı da zaten ülkemizden arazi satın alıyorlar...ve böylece oraların kullanım hakkı onların eline geçmiş oluyor...bildiklerim bunlar...bir de şunu söyleyeyim ki gazetede okumuştum...manavgat ırmağının her iki yakasından da arazileri israilliler satın almışlar ve onlarında amacı manavgat suyunu israile götürmek...hoş nasıl yapacaklarsa...yavaş yavaş ekonomi yabancıların eline geçiyor...Ya illaki devletimiz bu kadar düşüncesiz olamaz özelleştirme kapsamında bazı maddeler vardır ki koruma altına alan bu gibi şirketleri ama basına yansımıyordur bilemem...selametle kalınız...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt