Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Vayyy TÜRKİYEm vayyy (1 Kullanıcı)

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşlerim bir mail ile elime geçen yazı paylaşmak istedim...selametle kalınız...
Türkk Telekom, Arap'ın.

Telsim İngiliz'in.

Kuşadası Limanı İsrailli'nin.

İzmir Limanı Hong Konglu'nun.. .

Araç muayene işi Alman'ın.

Başak Sigorta Fransız'ın.

Adabank Kuveytli'nin.

İETT Garajı Dubaili'nin.

Avea Lübnanlı'nın.

Petkim? Ermeni'nin. (Kazak'a sattık, dediler. Kazağı bi çıkardık.. Ermeni...)

Rakı , Amerikalı'nın.

Finansbank Yunanlı'nın...

Oyakbank Hollandalı'nın.

Denizbank Belçikalı'nın.

Türkiye Finans Kuveytli'nin.

TEB Fransız'ın.

Cbank İsrailli'nin.

MNG Bank Lübnanlı'nın.

Alternatif Bank Yunanlı'nın.

Dışbank Hollandalı'nın.

Şekerbank Kazak'ın.

Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın.

Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un.

Beymen'in yarısı Amerikalı'nın.

Enerjisa'nın yarısı Avusturyalı'nı n.

Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın.

Eczacıbaşı İlaç, Çek'in.

İzocam, Fransız'ın.

TGRT(Fox) Amerikalı'nın.

Demirdöküm Alman'ın.

Döktaş Fransız'ın.

Süper FM Kanadalı'nın.

Hepsi Türktü.
Sadece 4.5 yıl önce.

Çok önemli....

ASIL DEĞERİ 9 (DOKUZ) TRiLYON DOLAR DiKKAT 9 MiLYAR VEYA 9
MiLYON DEĞiL 9 TRiLYON DOLAR... ABD SADECE 40 KIRK MiLYON DOLARA
KAPATACAK.YAZIKLAR OLSUN....KAPTIRANA, VERENE SUSUP SEYREDENE....ALTI ÜSTÜ
BİR MAİL GÖNDERMEKLE BU İŞ OLMAZ DİYE DÜŞÜNMEYİN LÜTFEN. VATANINI SEVEN HERKESE GÖNDERELİM, HEPİNİZİN BİLDİĞİ GİBİ ETİBANK ÖZELLESTİRİLECEK.. (VE ALICISI AMERIKA :) VE BOR İŞLETMELERİ ETIBANK BÜNYESİNDE. KONULAN FİYAT 40
MİLYON $. LÜTFEN BİR DAHA OKUYUN VE LÜTFEN HERKESE İLETİN... YAŞADIĞIN DÜNYAYI SORGULAYAMIYORSAN, BARİ ÜLKENİ SORGULA.....

Önemli! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ..

Borla çalışan araba üretildi, Türkiye kıskaçta. Arabayı bor madeniyle
çalıştıracak patentli 600 proje olduğu ortaya çıktı. Türkiye, dünya
rezervinin yüzde 70`ine sahip ve uluslararası teröristler Türkiye uyanmadan
bu kaynağı ele geçirmeyi planlıyor.

Bu maili çoklu yollayarak en azından bir
toplum bilinci oluşmasına yardım edebiliriz...ya da direkt silin..

TMMOB
ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI
İSTANBUL ŞUBESİ

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim..
peki bize ne kalmış...vatan elden gidiyor biz hala uyuyoruz...

msnemdeki bütün arkadaşlarıma gönderdim..
rabbim vatanımızı korusun art niyetli insanlardan inşaallah..

rabbim razı olsun kardeşim senden inşaallah..

hayırlı akşamlar..

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim..
peki bize ne kalmış...vatan elden gidiyor biz hala uyuyoruz...

msnemdeki bütün arkadaşlarıma gönderdim..
rabbim vatanımızı korusun art niyetli insanlardan inşaallah..

rabbim razı olsun kardeşim senden inşaallah..

hayırlı akşamlar..

ALLAH razı olsun evet ben de ilk okuduğum da aynı soruyu kendime sordum hakikaten vehim bir durum...ALLAH sonumuzu hayr eylesin...hayırlı akşamlar...

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
acı gerçek malesef allaha emanet olun

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim.
malesef gerçekler bunlar.tam bir yabancı istilası var.
hele bir fethiyeye gelide ingilizlerin almanların aldıkları yerleri bir görün.asıl suçlu bizleriz.parayı görünce neyimiz varsa satıyoruz.şu an yasak olmnasına ragmen bir yolu bulup adamlar yine mülk sahibi oluyorlar.
ALLAH sonumuzu hayr etsin.selametle.

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
...

...

VE ALEYKÜM SELAM. GERÇEKTENDE ÇOK DOĞRU BİR YAZI.:evet TÜRKİYE GÖZ GÖRE GÖRE TOPRAKLARINI KAYBEDİYOR. HAKİKAT ŞUDURKİ NEREYE ELİMİZİ ATSAK O YERİ KURDURAN YABANCI BİR DEVLET ÇIKIYOR.KISACASI GİT GİDE BENLİĞİMİZİ KAYBEDİYORUZ...
DEDİĞİNİZİ YAPTIM VE MSNMDEKİ BÜTÜN HERKESE YOLLADIM.UMARIM ONLARDA DUYARLILIĞINI GÖSTERİRİLER.ALLAH RAZI OLSUN BİZLERLE BU KONUYU PAYLAŞTIĞINIZDAN DOLAYI.İYİ AKŞAMLAR.ALLAHA EMANET OLUN. SELAMETLE...:H

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim.
malesef gerçekler bunlar.tam bir yabancı istilası var.
hele bir fethiyeye gelide ingilizlerin almanların aldıkları yerleri bir görün.asıl suçlu bizleriz.parayı görünce neyimiz varsa satıyoruz.şu an yasak olmnasına ragmen bir yolu bulup adamlar yine mülk sahibi oluyorlar.
ALLAH sonumuzu hayr etsin.selametle.

evet kardeşim bizler hep anlık düşündüğümüz için bunlar başımıza geliyor...sıcak parayı görünce hemen elimizdekileri çıkarıyoruz...Amin amin...selametle...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM. GERÇEKTENDE ÇOK DOĞRU BİR YAZI.:evet TÜRKİYE GÖZ GÖRE GÖRE TOPRAKLARINI KAYBEDİYOR. HAKİKAT ŞUDURKİ NEREYE ELİMİZİ ATSAK O YERİ KURDURAN YABANCI BİR DEVLET ÇIKIYOR.KISACASI GİT GİDE BENLİĞİMİZİ KAYBEDİYORUZ...

DEDİĞİNİZİ YAPTIM VE MSNMDEKİ BÜTÜN HERKESE YOLLADIM.UMARIM ONLARDA DUYARLILIĞINI GÖSTERİRİLER.ALLAH RAZI OLSUN BİZLERLE BU KONUYU PAYLAŞTIĞINIZDAN DOLAYI.İYİ AKŞAMLAR.ALLAHA EMANET OLUN. SELAMETLE...:H

ALLAH sizden razı olsun kardeşim İnşaallah en kısa sürede bunlardan kurtuluruz ki bu cennet vatanın bütün nimetlerini bizler kullanırız...başkalarına verip de yine bizim aleyhimizde kullanmalarından daha kötü bişey olabilir mi...selametle kalınız...hayırlı akşamlar...

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Im muslim kardeş siz anteptemisiniz acaba vede coğrafya öğretmenimisiniz
allaha emanet olun

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
zeynep.s´isimli üyeden Alıntı
VE ALEYKÜM SELAM. GERÇEKTENDE ÇOK DOĞRU BİR YAZI. TÜRKİYE GÖZ GÖRE GÖRE TOPRAKLARINI KAYBEDİYOR. HAKİKAT ŞUDURKİ NEREYE ELİMİZİ ATSAK O YERİ KURDURAN YABANCI BİR DEVLET ÇIKIYOR.KISACASI GİT GİDE BENLİĞİMİZİ KAYBEDİYORUZ...

DEDİĞİNİZİ YAPTIM VE MSNMDEKİ BÜTÜN HERKESE YOLLADIM.UMARIM ONLARDA DUYARLILIĞINI GÖSTERİRİLER.ALLAH RAZI OLSUN BİZLERLE BU KONUYU PAYLAŞTIĞINIZDAN DOLAYI.İYİ AKŞAMLAR.ALLAHA EMANET OLUN. SELAMETLE...

..(İM MÜSLİM)....ALLAH sizden razı olsun kardeşim İnşaallah en kısa sürede bunlardan kurtuluruz ki bu cennet vatanın bütün nimetlerini bizler kullanırız...başkalarına verip de yine bizim aleyhimizde kullanmalarından daha kötü bişey olabilir mi...selametle kalınız...hayırlı akşamlar...

ALLAHIN İZNİYLE .... AMİN , AMİN..... HAYIRLI AKŞAMLAR...:H

atadigital

Kayıtlı Kullanıcı
ıste bu gercek bır sey ve burada aranacak cevap atanın genclıge hıtabesınde saklı

halıkın kölesi

Kayıtlı Kullanıcı
bu iş maille olmaz bence mitingle çözülür türkiye çapında bir miting haydin arkadaşlar birlik olalım ben ölümüne varım.dinim ve vatanım için

atadigital

Kayıtlı Kullanıcı
ne diyor özetle atamız : Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden, mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî, bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerait, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler.Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr u zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!

Mustafa Kemal ATATÜRK

bak burada neler saklı anlatılmak ıstenen ve bugun olan

atadigital

Kayıtlı Kullanıcı
ben varım vatana can feda

ben varım vatana can feda

bu iş maille olmaz bence mitingle çözülür türkiye çapında bir miting haydin arkadaşlar birlik olalım ben ölümüne varım.dinim ve vatanım için
her zaman varım ben maılle olacak ıs degıl tabıkı bu halık kardes söz konusu vatan olunca gerısı tefarruattır demıs atamız

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
Neler Oluyor Arkadaşlar Biri Beni Aydinlata Bilirmi

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Neler Oluyor Arkadaşlar Biri Beni Aydinlata Bilirmi

kardeşim ben elime geçen bu yazıyı sizlerle paylaştım bazı arkadaşlarımız bu duruma sessiz kalmayalım miting yapalım fikrini ortaya attılar...onların takdiridir...selametle kalınız...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt