Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üzgünüm (3 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamün Aleyküm Gülnisa Abla..burayi Yeni Gördüm..çok üzüldüm..bende Zamaninda çekip Gittim Ama önemli Olan Burdan Güzel Bilgiler öğreniyoruz Dostlarimiz Var..bende Başta Sizin Yaşadiklarinizi Yaşadim...dini Bir Sitede Ve Ağzindnan Dini Düşürmeyen Kişiler Bunu Yaparsa Başkasi Ne Yapmaz Dedim....sonra Bi Kaç Olay Daha...ama Artik Ben Bilgi Alacağim Yerleri Okuyorum Kişileri Gözümde Büyütmüyorum.....en Son Ben Yazmiştim Sizin Foruma Yapmak Isdedikleriniz Yazarmisiniza...tekrar Okuyayim Bi Dedim Bi Baktim Yok...rabbime Emanet Olun..hayirli Günler..güzel Bir Pazar Günü Diliyorum Size.......

a.s kardeşım
evet ıkı formum bırden
aynen katılıyorum su an karar aşamasındayım gıdebılırım de
cunku burda da hak yoksa bılemem artık
kı edılen o formda bırbırımıze edılen dua lar goz ardı mı edılmış:A

allah razı olsun

allaha emanet ol

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
_______selamün aleyküm kıymetli hocam
yeni gördüm formu ve çok üzüldüm...:(
şuanki kararınız ne aşamada bilemiyorum ama inşallah gitmezsiniz
degerli hocam rabbimize emanet olunuz :gulegule
selam ve dua ile_________

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamün Aleyküm Gülnisa ablacığım lütfen gitmeyin.Yalvarırım.Aynı şey benim başıma kaç kez geldi...Lütfen Günisa ablacığım seni burada sevenlerin hatrına gitmeyim.

Lütfen Gülnisa Ablacığım gitme

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
gülnisa hocam lütfen gitmeyin. siz bir öğretmen olarak bu kadar basıt olaylar karşısında hemen pes etmessınız . sız bızım bu site de önderımızsınız lütfen gitmeyın

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
s.a gülnisa bende üzüldüm şimdi,ama gitme lütfen önemli olan bizim seni bilmemiz bugüne kadar açmş oldğn konular ortada napalım hemen teslim olmak zor sen şidi güzel bi konu açta kendimize gelelim k.i bak allaha emanet ol canım sakın gitmeeeeeeeeeeeeee

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
cümleten s.a..

hocam siz ....karne döneminde kapı girişinde ilk sırada oturan ..... ile öğretmen masanızın hizasında,üçüncü sırada oturan...nın bizim bilmediğimiz bir sebepten dolayı...yıllık performans-proje ödevlerini karıştırsanız-veya kaybetseniz...dönem sonunda üçüncü sırada oturan öğrenci karnesine baktığında ,notunun düşük oldusunu görse-veya hiç görmese..
üzülüp ben bu hocanın sınıfına bir daha gelmeyeceğim dese..veya okula bir daha gelmeyeceğim dese...

sınıftaki arkadaşları üzülmezmi?

selametle...

leyla-1

Altın Üye
CANIM KARDEŞİM LÜTFEN CANINIZI SIKMAYIN BÜTÜN FORMLARA GİRME FIRSATIMIZ OLMADIĞI İÇİN HERŞEYDEN HABERİMİZ OLMUYOR AMA BIRAKIN HERKESİ KENDİ VİCDANIYLA ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE MÜKAFATINI VERSİN KÖTÜLÜK YAPANA İNSAN KÖTÜLÜKLE İNTİKAMLA KARŞILIK VERDİKTEN SONRA İNSANIN KÖTÜDEN NE FARKI KALIR Kİ!
SUSMAK EN İYİ ERDEMDİR BIRAKIN HERŞEYİ KENDİ HALİNE ÜZÜLMEKLE HİÇ BİRŞEY ELİNİZE GEÇMEZ KARDEŞİM BİLİYORSUNUZ BU DÜNYA BİRER İMTİHAN İNSANOĞLU YAŞARKEN NELERLE KARŞILAŞIYOR BİR FORUM OLAYINDAN BİLE NE DERSLER ALMAK GEREKİYOR.
İNSANLARA KARŞI YARGILAMAK ÖN YARGILI OLMAK ONLAR HAKKINDA BİR LAF SÖYLEMEK HADDİME DÜŞMEMİŞ ZATEN AMA BAKIYORSUNUZ İNSANLAR BİR ANDA KENDİLERİNE HAKİM OLAMAYIP BİRBİRİNİ KIRP İNCİTEBİLİYOR KÖTÜ LAFLAR SÖYLEYEBİLİYORLAR AMA NERDE HOŞGÖRÜ NERDE ADALET İNSAN BİRBİRLERİNİN FİKRİNİ KABUL ETMEYEBİLİRLER AMA HERKES BİRBİRİNE KARŞI SAYGILI OLMALI VE İYİ DAVRANMALILAR PEYGAMEBER EFENDİMİZDEN HİÇ DERS ALMIYORLAR MI ALAMLERE EN BÜYÜK PEYGAMBER OLARAK GÖNDERDİĞİ HALDE ALLAH SEN OLMASAYDIM BEN BU ALEMLERİ YARATMAZDIM OLDĞU HALDE PEYGAMBERİMİZİN HAYATINDA NE SIKINTILAR YAŞANMIŞ VE DÜŞMANLARINA KARŞI HİÇ BİR KÖTÜ BİRŞEYİ OLMAMIŞTIR HAYATI BİLE NASIL GEÇMİŞTİR AMA BİZDE ÖYLE Mİ İNSANLAR KENDİLERİNE TERS DÜŞTÜKLERİ BİRŞEY OLDUĞU ZAMAN HEMEN KARŞIDAKİ İNSANLARI KOLAYCA KIRIP ÜZÜYÜYOR HAKARET EDEBİLİYORLAR.
BİLMİYORUM AMA HER ZAMAN NE OLURSA OLSUN İNSAN YAPICI HOŞ GÖRÜLÜ OLMALI VE KARŞIDA Kİ İNSANLARIN DA BİR KALBİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEK GEREKİYOR.
İNSAN HER TÜRLÜ İBADETİ YAPIP KUR'ANI OKUYUP BİR ANLIK BİR HAREKETİYLE HERŞEY BİR ANDA YOK OLABİLİR ALLAH BİLİR HERŞEYİ YİNEDE.
CANIM KUSURA BAKMAYIN KONUYU BİRAZ DAĞITTIM AMA BAZEN FORMA GÖRDÜĞÜM OLAYLARDAN DOALAYI SIRASI GELDİĞİ İÇİN YAZMA İSTEĞİ DUYDUM HAKKINIZI HELAL EDEİN KARDEŞİM.
ALLAH KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARA FIRSAT VERMESİN İNŞALAH.
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

leyla-1

Altın Üye
CANIM KARDEŞİM LÜTFEN GİTMEYİN KİMSEYE FIRSAT VERMEYİN LÜTFENNNNNNNN....

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
a.s kardeşım
evet ıkı formum bırden
aynen katılıyorum su an karar aşamasındayım gıdebılırım de
cunku burda da hak yoksa bılemem artık
kı edılen o formda bırbırımıze edılen dua lar goz ardı mı edılmış:A

allah razı olsun

allaha emanet ol

s a kardeşim dünya var oldukça ortalığı bozacak karıştıracak kişiler olacaktır.bunların yüzünden kendini üzmene gerek yok sen bunlara karşı daha kuvvetli ve dirençli olacaksın selametle...................

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
_______selamün aleyküm kıymetli hocam
yeni gördüm formu ve çok üzüldüm...:(
şuanki kararınız ne aşamada bilemiyorum ama inşallah gitmezsiniz
degerli hocam rabbimize emanet olunuz :gulegule
selam ve dua ile_________

a.s allah razı olsun guzel kardeşım
ınan kı bu kadar sevıldığımı bılmıyordum

allaha emanet olun
selam ve duaıle

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
€bru;650992' Alıntı:
Es-Selamün Aleyküm Gülnisa ablacığım lütfen gitmeyin.Yalvarırım.Aynı şey benim başıma kaç kez geldi...Lütfen Günisa ablacığım seni burada sevenlerin hatrına gitmeyim.

Lütfen Gülnisa Ablacığım gitme

aleykumselam guzel kardeşım
allah razı olsun
allaha emanet ol
selam ve dua ıle

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
gülnisa hocam lütfen gitmeyin. siz bir öğretmen olarak bu kadar basıt olaylar karşısında hemen pes etmessınız . sız bızım bu site de önderımızsınız lütfen gitmeyın

selamunaleykum guzel kardeşım
doğru soyluyorsunuz
allaha emanet olun
selam ve dua ıle

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
s.a gülnisa bende üzüldüm şimdi,ama gitme lütfen önemli olan bizim seni bilmemiz bugüne kadar açmş oldğn konular ortada napalım hemen teslim olmak zor sen şidi güzel bi konu açta kendimize gelelim k.i bak allaha emanet ol canım sakın gitmeeeeeeeeeeeeee

aleykumselam kardeşım

benzer form acmam artık nasılsa sılınmıcek mı

allah razı olsun

allaha emanet olun
selam ve du aıle

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
cümleten s.a..

hocam siz ....karne döneminde kapı girişinde ilk sırada oturan ..... ile öğretmen masanızın hizasında,üçüncü sırada oturan...nın bizim bilmediğimiz bir sebepten dolayı...yıllık performans-proje ödevlerini karıştırsanız-veya kaybetseniz...dönem sonunda üçüncü sırada oturan öğrenci karnesine baktığında ,notunun düşük oldusunu görse-veya hiç görmese..
üzülüp ben bu hocanın sınıfına bir daha gelmeyeceğim dese..veya okula bir daha gelmeyeceğim dese...

sınıftaki arkadaşları üzülmezmi?

selametle...

a.s

evet kardeşım uzulur

allah razı olsun

allaha emanet olun
selam ve dua ıle

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
CANIM KARDEŞİM LÜTFEN CANINIZI SIKMAYIN BÜTÜN FORMLARA GİRME FIRSATIMIZ OLMADIĞI İÇİN HERŞEYDEN HABERİMİZ OLMUYOR AMA BIRAKIN HERKESİ KENDİ VİCDANIYLA ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE MÜKAFATINI VERSİN KÖTÜLÜK YAPANA İNSAN KÖTÜLÜKLE İNTİKAMLA KARŞILIK VERDİKTEN SONRA İNSANIN KÖTÜDEN NE FARKI KALIR Kİ!
SUSMAK EN İYİ ERDEMDİR BIRAKIN HERŞEYİ KENDİ HALİNE ÜZÜLMEKLE HİÇ BİRŞEY ELİNİZE GEÇMEZ KARDEŞİM BİLİYORSUNUZ BU DÜNYA BİRER İMTİHAN İNSANOĞLU YAŞARKEN NELERLE KARŞILAŞIYOR BİR FORUM OLAYINDAN BİLE NE DERSLER ALMAK GEREKİYOR.
İNSANLARA KARŞI YARGILAMAK ÖN YARGILI OLMAK ONLAR HAKKINDA BİR LAF SÖYLEMEK HADDİME DÜŞMEMİŞ ZATEN AMA BAKIYORSUNUZ İNSANLAR BİR ANDA KENDİLERİNE HAKİM OLAMAYIP BİRBİRİNİ KIRP İNCİTEBİLİYOR KÖTÜ LAFLAR SÖYLEYEBİLİYORLAR AMA NERDE HOŞGÖRÜ NERDE ADALET İNSAN BİRBİRLERİNİN FİKRİNİ KABUL ETMEYEBİLİRLER AMA HERKES BİRBİRİNE KARŞI SAYGILI OLMALI VE İYİ DAVRANMALILAR PEYGAMEBER EFENDİMİZDEN HİÇ DERS ALMIYORLAR MI ALAMLERE EN BÜYÜK PEYGAMBER OLARAK GÖNDERDİĞİ HALDE ALLAH SEN OLMASAYDIM BEN BU ALEMLERİ YARATMAZDIM OLDĞU HALDE PEYGAMBERİMİZİN HAYATINDA NE SIKINTILAR YAŞANMIŞ VE DÜŞMANLARINA KARŞI HİÇ BİR KÖTÜ BİRŞEYİ OLMAMIŞTIR HAYATI BİLE NASIL GEÇMİŞTİR AMA BİZDE ÖYLE Mİ İNSANLAR KENDİLERİNE TERS DÜŞTÜKLERİ BİRŞEY OLDUĞU ZAMAN HEMEN KARŞIDAKİ İNSANLARI KOLAYCA KIRIP ÜZÜYÜYOR HAKARET EDEBİLİYORLAR.
BİLMİYORUM AMA HER ZAMAN NE OLURSA OLSUN İNSAN YAPICI HOŞ GÖRÜLÜ OLMALI VE KARŞIDA Kİ İNSANLARIN DA BİR KALBİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEK GEREKİYOR.
İNSAN HER TÜRLÜ İBADETİ YAPIP KUR'ANI OKUYUP BİR ANLIK BİR HAREKETİYLE HERŞEY BİR ANDA YOK OLABİLİR ALLAH BİLİR HERŞEYİ YİNEDE.
CANIM KUSURA BAKMAYIN KONUYU BİRAZ DAĞITTIM AMA BAZEN FORMA GÖRDÜĞÜM OLAYLARDAN DOALAYI SIRASI GELDİĞİ İÇİN YAZMA İSTEĞİ DUYDUM HAKKINIZI HELAL EDEİN KARDEŞİM.
ALLAH KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARA FIRSAT VERMESİN İNŞALAH.
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

selamunaleykum guzel kardeşım

yazdıkların cok guzel
amın dıyorum
ve katılıyorum

allaha emanet ol
selam ve dua ıle

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
s a kardeşim dünya var oldukça ortalığı bozacak karıştıracak kişiler olacaktır.bunların yüzünden kendini üzmene gerek yok sen bunlara karşı daha kuvvetli ve dirençli olacaksın selametle...................

aleykumselam
allah razı olsun

allaha emanet olun
selam ve dua ıle

taharri

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Allah...
Bir de başlıkk mı siliniyor gerekli izah yapılmadan??
Şimdi neye güvenipte yazalım peki..
Daha dün girdik gözümüz korktu yani..
Üye ismi çizmeler, başlık silmeler...
Yazık zaman hederine..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Allah...
Bir de başlıkk mı siliniyor gerekli izah yapılmadan??
Şimdi neye güvenipte yazalım peki..
Daha dün girdik gözümüz korktu yani..
Üye ismi çizmeler, başlık silmeler...
Yazık zaman hederine..

s.a
bırı şıkayet edıyor
ne formunuz sılınıyor

allaha emanet ol
selam ve dua ıle

Aciz Yürek

Kayıtlı Kullanıcı
Sözlerim Gülnisa'ya

Sözlerim Gülnisa'ya

selamunaleykum

şu an cok uzgunum arkadaşlar

cunku anılarımızı paylaşır mısınız formum sılınmış

acız yurek sanırım bır şeyler yazmış ve sılınmış

ben bunu adaletlı bulmuyorum

cunku kendım hıçbır kaba sozcuk kullanmadım

bırı gelır formunuza bır şeyler yazar ve formunuz başka kışıler tarafından sılınır

bu haksızlık

ben eğer hoş olmayan şeyler yazsam bunu faturasını bana cıkarırsınız

sımdı ne mı anladım

cok basıt

bırı sızın formunuzu kaptmak ıstıyorsa cozum cok basıt
hemen kavga cıkarır ve kapatırır

pekı saygılı olan ve ıncıtmek ıstemeyene ne olur

tek kelıme

üzülür benım gıbı

acız yureğı bu başarısından dolayı kutluyorum

ve yonetımden benım bır hatam var mı dıye soruyorum

ayrıca da şunu ılave edeyım sanırım gıtme vaktı geldı

..................................................................................................

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt