Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (1 Kullanıcı)

asimenekse

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE?

S.ALEYKÜM İSLAMİYET ADINA KURULU SİTELERİN ÇOĞUNDA HATALAR VAR FAYDALANILACAK SİTELERİN EN GÜZELİ BENCE TÜM EMEĞİ GEÇENLERE ALLAH C.C.MÜKAFATINI VERSİN AMİN

Hakan Ozdemir

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:
Yüce Allah'ın selam,rahmet ve bereketi üzerinize olsun.Ben de bu konuyu çok merak ediyorum doğrusu.Şahsen benim siteye üye olmamın amacı,İslamı en doğru şekilde öğrenebileceğim kaynaklar bulmak,bildiklerimi başkalarıyla paylaşmak ve tabii ki internete girdiğimde, tabiri cayizse geyik muhabbeti yaparak vakit israf edeceğime faydalı olan işler ve konularla ilgilenerek bize verilen zaman nimetini en güzel şekilde değerlendirebilmek.Bu arada gülümsemeyi de unutmamak gerek:D:D

Evet arkadaşlar,kardeşler,abiler,ablalar sizler ne amaçla bu güzel ve yoğun içerikli siteyi ziyaret ediyorsunuz ?
Degerli kardesim belki dusuncelerime tercumaan olmussun desem mubala etmis olmam.Beb imsakla ilgili bir konuyu arastirirken tesadufen (TESADUFEN MI YUCE MEVLAMIN IZNIYLE DESEK DAHA DOGRU OLUR CUNKU HIC BIRSEY TESADUFU DEGILDIR YUCE YARADAN iSTEMEDIKCE YAPRAK BILE KIPIRDAMAZ. bunu niye yazdim pek cok insan pek cok seyin tesadufu oldunu saniyorda iste o yuzden. ) bu siteyi buldum ve hemen uye oldum oysa uyelik konusunda oldukca temkinliyimdir ve tabiiki cok faydalandim ve faydalanmaktayim ALLAH (CC) bu siteyi kurandan,kullanandan,uye olandan,birbirinden guzel ve bilgilendirici,ibret verici resim ve bilgileriekleyenden,forum yazanlardan,forumlara cevap yazan yada yazmayandan razi olsun.Yanliz ben ancak gec saatlerde girebiliyoprum siteye ve elimden geldigince guncel forumlari takip ediyorum.Cunku isim geregi gunum oldukca yogun geciyor.

muberra

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm. Ben bilmediklerimi öğrenmek ve acizane kendi bildiklerimi paylaşmak için bu siteye üye oldum. Çok şey öğrendim,çok önemli şeylerin farkına vardım. Bu siteyi kuran ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun.S.A

green

Kayıtlı Kullanıcı

Hem bilgi edinmek hemde islami sohbet edebileceğim arkadaşlar edinmek için siteye üye oldum. Çevremde islami yaşantısı olan pek insan yok. Bende namaza yeni başladım birçok günahlardan elimi çektim Hamdolsun rabbimin hidayetiyle... Dualarınıza ihtiyacım var. Allah hepinizden razı olsun

ftres

Kayıtlı Kullanıcı

eksik kaldıgım herseyi dogru bi kaynaktan ögrenmek ve tamamlamak istedigim için bu siteye üye oldum Allah tum emegi gecenlerden ebeden razı olsun...

izyarem

Kayıtlı Kullanıcı

ben yeni üye oldum sayılır.aynı anda sizinle aynı görüşü paylaşan nefes alan birilerinin olması, aynı anda bir linki birden fazla insanın tıklaması ve amacın ulvi olması müthiş bir duygu.:eek:

lala

Kayıtlı Kullanıcı

çalıştığım yerin reklamını yapmak için

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

islami bilgilerimi geliştirmek ve ilerletmek...bunun için elimden geldiğince kitaplar okuyor, çevremle fikir alışverişi yapıyor ve internetten de bu amaçla faydalanıyorum.bu siteye yeni üye oldum, henüz 3 günlük bir üyeyim ve iyi ki üye olmuşum diyorum.çünkü bana kattığı çok şey oldu.ufkumu genişletti.;)

allahbirdir

Kayıtlı Kullanıcı

s.a abilaer ablalar kardeşlerim ve tüm diğerleri

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Aleyküm selam kardeşler Allah hepinizden razı olsun

ferruh_41

Kayıtlı Kullanıcı

Ben de islami sitelere bakarken rasladım,üye oldum işin aslı üye olurken belli bi amacım yoktu öylesine ,şimdide arada bir bakıyom ilgimi çeken şeyler olursa inceliyom,daha başka sitelerede üyeyim,geçen bayram mesela işime yaradı ekart gönderdim ,faydalı ,ha arkadaşta edinsem fena olmaz yani :)

mehmet50

Kayıtlı Kullanıcı
RE: uzatmayım

RE: uzatmayım

a.s. hiç uzatmaya gerek yok arkadaşımın tavsiyesi

hatice_68

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum arkadaslar bu site yi bir arkadasin sayesinde oldu allah razi olsun arkadastan. Cok guzelmis bu site edinmek istedigim butun bilgiler var ve bende butun arkadaslarima tavsiye ediyorum allaha emanetsiniz.

Damla-82

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün Aleyküm arkadaslar ben bu siteye yeni üye oldum ama inanin yurtdisinda yasayan bizler icin cok faydali Allah bu siteyi düzenleyen herkesten razi olsun. B)

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Allah sizlerden de razı olsun. B)B)

sedat altun

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:
Yüce Allah'ın selam,rahmet ve bereketi üzerinize olsun.Ben de bu konuyu çok merak ediyorum doğrusu.Şahsen benim siteye üye olmamın amacı,İslamı en doğru şekilde öğrenebileceğim kaynaklar bulmak,bildiklerimi başkalarıyla paylaşmak ve tabii ki internete girdiğimde, tabiri cayizse geyik muhabbeti yaparak vakit israf edeceğime faydalı olan işler ve konularla ilgilenerek bize verilen zaman nimetini en güzel şekilde değerlendirebilmek.Bu arada gülümsemeyi de unutmamak gerek:D:D

Evet arkadaşlar,kardeşler,abiler,ablalar sizler ne amaçla bu güzel ve yoğun içerikli siteyi ziyaret ediyorsunuz ?
GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR SORU SORMUŞSUN BEN BU SİTEYE RAMAZAN AYININ 2. GÜNÜ ÜYE OLDUM GERÇEKTEN BİLMEDİĞİM ÇOK ŞEYİ GÖRMEDİĞİM BİR ÇOK ŞEYİ BU SİTEDE GÖRDÜM VE ÖĞRENDİM SİTEYİ KURANDAN ALLAH RAZI OLSUN

affan

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm siteye huzur buluyorum bilmediklerimi öğreniyorum hani bir söz vardır ya bilmediklerimi ayaklarımın altına alsaydım başım göğe ererdi diye tamda hatırlamıyorum ama heralde böyleydi birde artık bizi dinimizden uzaklaştırmak icin elinden geleni yapıyorlar şahsen ben kendi adıma konuşuyum ne yaparsam yapayım yaptığım işlerden bi zevk alamıyorum icimde herzaman bi eksiklik var bunun nedenini de biliyorum dinimin istediği gibi yaşayamıyorum ama nefsime yenik düşmek beni sinirlendirende ya bundan sonra bilen kardeşlerimden öğrenmek bilmeyen kardeşlerime bildiğim kadarını öğretmek icin buradayım kardeşlerim hadi selamun aleyküm.......

fatmaerikci34

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞLERİM BEN EPEY OLDU BURAYA GELELİ BENDE GOOGLE DA Bİ KONU ARARKEN BURAYI BULDUM ALLAH BU SİTEYİ HAZIRLAYAN KARDEŞLERİMDEN RAZI OLSUN SELAM VE DUA İLE

fatmaerikci34

Kayıtlı Kullanıcı

selam ve dua ile

saidenur

Kayıtlı Kullanıcı

:):)selamin aleyküm kardeşlerim bu siteye girmemdeki amaç bildiklerimin yanlış olup olmadığını öğrenmek hiç bilmediklerimi öğrenmek internete girdiğimde faydalı zaman geçirmek öğrendiklerimi başkalarınada öğretmek için siteyi kuranlardan ALLAH razı olsunB)B)B)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt