Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

UTANÇ MEZARLIĞI (1 Kullanıcı)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: UTANÇ MEZARLIĞI

Selamun aleykum kardeşim..
Ben bu resmi bir yıl olmuştur göreli ama o günden bu güne değişen bişey yok malesef..
Nasıl bir vijdan o anıta benzer mezarların o şekilde yapılmasına müsade edebilir ses çıkarmaz anlayamıyorum.. Vatan hainliği gibi bişey bu çünkü.. Vatan hainlerinin mezarları böyle olabiliyorsa memleketimizde, bunun adına başka bişey koyamıyorum..
Allah c.c. yardımcımız olsun.. Kimin dost kimin düşman olduğu belli değil, oynanan oyunlar baş döndürüyor..:(
Rabbim ıslah etsin..
Selametle kal kardeşim Allah c.c. razı olsunB)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

serkan25 yazdı:
B)B)B)SELAMÜN ALEYKÜMB)B)B)
KİM GÖRECEK KİMMM :mad: YAZIK DÜŞTÜGÜMÜZ DURUMLARA YAZIK ATALARIMIZ DİYECEKLER EY TÜRK İSTİKBALİNİN EVLATLARI OSMANLININ TORUNLARI DÖNÜN ARKANIZA BAKIN KENDİNİZE GELİN YOKSA BAŞINIZA GELEN BU MUSİBETLERİN OLAYLARIN BİR SEBEBİNİN OLMADIGINIMI ZANNEDİYORSUNUZ?; YAZIK ÇOK YAZIK...
ALEYKÜM SELAM SERKANCIM YAZIKKİ HEMDE NE YAZIK MALİSEF HALA BİRİLERİ BİŞEY YAPMIYO YADA YAPAMIYO AMA BUNLARIN HEPSİNİN HESABI SORULACAK ALLAH(C.C) İZNİ İLE.:mad::mad::mad::mad:

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
Selamun aleykum kardeşim..
Ben bu resmi bir yıl olmuştur göreli ama o günden bu güne değişen bişey yok malesef..
Nasıl bir vijdan o anıta benzer mezarların o şekilde yapılmasına müsade edebilir ses çıkarmaz anlayamıyorum.. Vatan hainliği gibi bişey bu çünkü.. Vatan hainlerinin mezarları böyle olabiliyorsa memleketimizde, bunun adına başka bişey koyamıyorum..
Allah c.c. yardımcımız olsun.. Kimin dost kimin düşman olduğu belli değil, oynanan oyunlar baş döndürüyor..:(
Rabbim ıslah etsin..
Selametle kal kardeşim Allah c.c. razı olsunB)
ALEYKÜM SELAM BANADA YENİ GELDİ VE SİZ KARDEŞLERİMLE PAYLAŞMAK İSTEDİM VE SİNİRİM 1000 KAT DAHA ARTTI 1 YIL OLMUŞ AMA HALA BİŞEY YAPILMAMIŞ ÇOK YAZIK. LANET OKUMAMAK ELDE DEĞİL AMA RABBİME HAVALE ETMEKTEN VE DUA ETMEKTEN BAŞKA YAPACAK NE VAR ONUDA BİLMİYORUM. ALLAH SABIR VERSİN BU BAŞ BELALARINI İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA BAŞIMIZDAN KALDIRIR. SELAMETLE KALIN ALLAH(C.C)A EMANET OLUN. ALLAH(C.C) SİZDENDE RAZI OLSUN. SELAMUN ALEYKÜM

Deniz kizi

Kayıtlı Kullanıcı

GÜZEL KARDESIM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN AGZINA SAGLIK ÖYLE GÜZEL YAZMISSINKI ALLAH SENDEN RAZI OLSUN UMARIM HEP BIRLIKTE AMACIMIZA ULASIRIZ
B)B)B)B)B)B)

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

:mad::mad:::mad: MEVLA BUNLARI VE BUNLARA YARDIM YATAKLIK YAPANLARI KAHREYLESİN AMİN :mad::mad::mad:

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

Deniz kizi yazdı:
GÜZEL KARDESIM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN AGZINA SAGLIK ÖYLE GÜZEL YAZMISSINKI ALLAH SENDEN RAZI OLSUN UMARIM HEP BIRLIKTE AMACIMIZA ULASIRIZ
B)B)B)B)B)B)
ALLAH(C.C) SİZDENDE RAZI OLSUN KARDEŞİM. İNŞALLAH DİLEKLERİMİZ HEP AYNI KÖKÜNÜ KURUTMAK BUNLARIN. ALLAH'A (C.C) EMANET OLUN.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

umeyye yazdı:
:mad::mad:::mad: MEVLA BUNLARI VE BUNLARA YARDIM YATAKLIK YAPANLARI KAHREYLESİN AMİN :mad::mad::mad:
AMİN İNŞALLAH RABBİM BİRANDA HEPSİNİ BİRDEN ORTADAN KALDIRIR.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt