Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

UTANÇ MEZARLIĞI (2 Kullanıcı)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
RE: UTANÇ MEZARLIĞI

mtekik yazdı:
s.a. kardeşim,
Evet bu konuda yorum yapmak bile istemiyorum, ama düşündüğüm zaman bunlar benim senin onun kanlarını akıran, ocaklara ateş düşüren teröristlerin mezarı.
Üstelik o şehidler diyarbakırlıyı, urfalıyı, vanlıyı, siirtliyi v.s. gibi tüm türkiyeyi o terörüstlerden korumaya çalışan masum çocuklarımızın kanını döküyorlar,
O diyarbakırın bilkmem ne ilçesinin belediyeside onları ödüllendiriyor.
Arkadaşlar bu ülkede başbakanlık yapmış bir büyük zat olan Rahmetli Adnan MENDERES beyfendinin bile anıt mezarı taaaa Merhum Turgut ÖZAL zamanında yapılabildi.
Bu ülkenin ekmeğini yiyip, elektiriğini kullanıp (üstelik bizleden daha ucuza) , ve tüm imkanlarından faydalananlar, tutup bizden elde ettikleri gelirleri PKK terör ekibinin menfaatleri için harcıyor.
İşte Türkiye Cumhuriyeti Devletinin mahkemesinin, medyasının ve güvenlik güçlerinin yapması gereken bu tür olaylara izin vermemek ve bu işin sorumlularını en kısa zamanda cezalandırmaktır.
Bunlar bizim içimizi acıyıor, sol yanımızı acıtıyor. Artık tahammül sınırları zorlanıyor. Yeter artık demenin zamanıdır arkadaşlar, bunun içinde TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN güçlü olması gerekir, seçime yaklaştığımız şu günlerde bunları göz önünde bulundurarak hareket edelim inşaallah.
k.s.e.o.

ALLAH RAZI OLSUN ABİ YORUMLARIN İÇİN. A.E.O S.A

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
s.a.
Ülkemiz üzerinde oynanan oyunla ilgili bir alıntı yaopmak istiyorum arkadaşlar.

İstihbaratçı Orakoğlu’ndan şok iddialar: Bir parti lideri 6 ay önce bana hükümetin düşürüleceğini, kendisinin de başbakan olacağını söyledi

Emniyet İstihbarat Dairesi eski Başkanı Bülent Orakoğlu yeni kitabı "Ankara'da Gölge Oyunları"nda siyasette dönen gizli dolapları yazdı. Kitabını ve gündemi Bugün'e değerlendirirken, "28 Şubat sürecinin devam ettiğini son 27 Nisan e-muhtırası ile görüyoruz" diyen Orakoğlu, şunları söyledi: "E-muhtıra cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından yayınlandı. Ben bunun bir darbe planı olduğunu ancak üst kademenin bunu muhtıra ile sınırlandırıldığını düşünüyorum. Genç subaylar sendromu devam ediyor olabilir. Alt kademe baskı uygulamıyor, bu sadece psikolojik bir süreç olabilir."

KÜÇÜK BİR PARTİ LİDERİ

Kitabında hükümeti devirme planlarının yapıldığına da yer veren Orakoğlu, yaklaşık 6 ay önce bir yemek davetinde yaşanan olayı şöyle anlattı: "Küçük bir siyasi parti lideri beni aradı ve Armada’da yemeğe davet etti. Görüşmeye gelmeden önce birtakım kişilerden onay aldığını anlattı. O sırada BBP'deydim. 'Türkiye'de devlet kurumları ve siyaset yeniden dizayn ediliyor' dedi. Bir şekilde onlarla hareket etmemi önerdi. Kendisinin başbakan olacağını, beni de bir göreve getireceğini söyledi." Orakoğlu, bu olayda adı geçen ve onay alınan grubun asker olabileceğini vurguladı.

ÖZEL BİRİMLER KURULDU

Orakoğlu, kitabında hükümeti düşürmeyi amaçlayan örgütlerin birimler oluşturduğunu yazdı. "Birim" i devlet içersinde kurulmuş özel çalışma grubu olarak tanımlayan Orakoğlu, "Bunlardan birinin görevi, Danıştay saldırısı idi. Sauna Çetesi bir birimdi. Hrant Dink Cinayeti de bu birimlerden bir tanesi tarafından işlendi" dedi. "Türkiye, Türk- Kürt çatışmasına sürükleniyor. Siyasi amaç hükümeti düşürmek olsa da bu olaylar ön plana çıkarılıyor" diyen Orakoğlu, "Bu ülkede başbakansanız 'terör sebebiyle mi, yoksa ekonomik kaosla mı iktidardan uzaklaştırılacağım?' diye korkarsınız. Örneğin şimdi ne oldu da terör yine ortaya çıktı? Gösterilmek istenen hükümet ekonomiyi iyileştiriyor ama terörle baş edemiyor" diye konuştu.

k.s.e.o
S.A ABİCİM ALLAH(C.C) BUNLARIN ELİNE DÜŞÜRMESİN.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

deryam yazdı:
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(çok üzücü bişey diyecek bişe bulamıyorum ALLA HA havale emeğine saglık:(:(:(B)B)B)
SAĞOLASIN KARDEŞİM ALLAH(C.C) RAZI OLSUN. A.E.O

l@l

Kayıtlı Kullanıcı

:mad: bu yetkililer uyuyo mu, niye göz yumuyolar? :mad: başörtüsüyle uğraşacakları kadar bunlarla ilgilenseler...!!! ALLAH (c.c.) yar ve yardımcımız olsun amin inş. selametle sağolasın...B)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

l@l yazdı:
:mad: bu yetkililer uyuyo mu, niye göz yumuyolar? :mad: başörtüsüyle uğraşacakları kadar bunlarla ilgilenseler...!!! ALLAH (c.c.) yar ve yardımcımız olsun amin inş. selametle sağolasın...B)

S.A KARDEŞİM.AAA OLURMU BAŞÖRTÜSÜ ONLAR İÇİN TERÖRDEN DAHA TEHLİKELİ.İRTİCA SİMGESİ.İRTİCA FALİYETİ.GERİCİLİK.:mad::mad::mad:

l@l

Kayıtlı Kullanıcı

haklısın "meftun61" kardeş pardon...ONLARA GÖRE BAŞÖRTÜLÜ İNSANLAR DAHA TEHLİKELİ DİMİ YA...:mad: SELAMETLE...

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

l@l yazdı:
haklısın "meftun61" kardeş pardon...ONLARA GÖRE BAŞÖRTÜLÜ İNSANLAR DAHA TEHLİKELİ DİMİ YA...:mad: SELAMETLE...
S.A MALESEF MALESEF.RABBİM HAYIRLA ISLAH ETSİN.HAYIRLA ISLAH OLMAYANLARI ALLAHIM ŞERRİNLE ISLAH ET.AMİN.

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

:mad::mad::mad: rabbime havale ediyorum bunlarin topunu sizlerinde dediginiz gibi basortumuzle ugrasacaklarina analarin babalarin yureklerini daglayan aile ocaklarina ates dusuren bu teroristlerle ugrassinlar ,ama yookkkk biz ve bizim gibi olanlar daha çok daha tehlikeli ve ugrasmaya kisitlamaya deger kisilikleriz ... merak ediyorum acaba bizler kimleri vurduk hangi analarin yureklerini yaktikta kul ettik basortumuzle kime kursunlar s-yagdirdik bombalar patlattik???????? bu sorularin cevabini bana bir versinler lutfen benimle degil bu tereristlerle ugrassinlar ve daglanan yureklere birazda olsun su serpmis olurlar bu sayede emgine saglik kardesim allah,a emanet ol selemaetle...

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

huzunlu_gurbet yazdı:
:mad::mad::mad: rabbime havale ediyorum bunlarin topunu sizlerinde dediginiz gibi basortumuzle ugrasacaklarina analarin babalarin yureklerini daglayan aile ocaklarina ates dusuren bu teroristlerle ugrassinlar ,ama yookkkk biz ve bizim gibi olanlar daha çok daha tehlikeli ve ugrasmaya kisitlamaya deger kisilikleriz ... merak ediyorum acaba bizler kimleri vurduk hangi analarin yureklerini yaktikta kul ettik basortumuzle kime kursunlar s-yagdirdik bombalar patlattik???????? bu sorularin cevabini bana bir versinler lutfen benimle degil bu tereristlerle ugrassinlar ve daglanan yureklere birazda olsun su serpmis olurlar bu sayede emgine saglik kardesim allah,a emanet ol selemaetle...
S.A SAĞOLASIN KARDEŞİM ÇOK DOĞRU SÖYLÜYOSUNUZ. İNŞALLAH BUNLARI BİRİLERİ GÖRÜP HESABINI VERECEK. A.E.O S.A

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
l@l yazdı:
S.A MALESEF MALESEF.RABBİM HAYIRLA ISLAH ETSİN.HAYIRLA ISLAH OLMAYANLARI ALLAHIM ŞERRİNLE ISLAH ET.AMİN.
A.S BENCE KEŞKE TERÖR DİYE BİŞEY OLMASADA TEK BAŞAÖRTÜSÜYLE UĞRAŞSALAR BEN ONA RAZIYIM. HİÇ OLMAZSA YÜREKLER YANMAZ. BİDE DÜŞMANIMIZI BİLİRİZ. AMA ŞİMDİ PKK ADI ALTINDA KİMLERLER SAVAŞIYORUZ. GERÇİ BİLDİKLERİMİZEDE BİŞEY YAPAMIYORUZ ORASI AYRI Bİ KONU. ALLAH(C.C) İNŞALLAH HEPSİNİN KÖKÜNÜ KURUTUR EN KISA ZAMANDA. KİMSENİN Bİ DAHA YÜREKLERİ YANMAZ. A.E.O S.A

Kaan Erdem

Yönetici

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

ALLAH CC BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.

serkan25

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)SELAMÜN ALEYKÜMB)B)B)
KİM GÖRECEK KİMMM :mad: YAZIK DÜŞTÜGÜMÜZ DURUMLARA YAZIK ATALARIMIZ DİYECEKLER EY TÜRK İSTİKBALİNİN EVLATLARI OSMANLININ TORUNLARI DÖNÜN ARKANIZA BAKIN KENDİNİZE GELİN YOKSA BAŞINIZA GELEN BU MUSİBETLERİN OLAYLARIN BİR SEBEBİNİN OLMADIGINIMI ZANNEDİYORSUNUZ?; YAZIK ÇOK YAZIK...

RANAA

Kayıtlı Kullanıcı

nASIL BÖYLE BİRŞEY OLABİLİR ANLAMIŞ DEĞİLİM.BUNU YAPTIRAN BELEDİYE BAŞKANI ,BELEDİYE ÇALIŞANLARININ GÖRÜŞÜ ORTADADIR.NEDEN O İNSANLAR HALA ORTALARDA PEKİ.YAPILMAK İSTENEN NEDİR.KİŞİSEL MENFAATLER İÇİN ÜLKELER GELECEKLER YOK EDİLEBİLİNİR Mİ?BU İNSANLARDAKİ MANTIK ANLAYIŞ NEDİR?CEVAP ARANAN OKADAR ÇOK SORU VARKİ?ANCAK CEVAP VEREECK KİMSE YOK.KİŞİ KENDİ MENFAATİ İÇİN ÜLKEYİ YOK ETTİKTEN SONRA ELDE ETTİĞİ MENFAATİ NERDE HAYATA GEÇİRECEK PEKİ.MENFAAT SAGLAYACAK Bİ ÜLKE KALMADIKTAN SONRA NE OLACAK PEKİ?
SİNİRLENMEMEK ELDE DEĞİL.
PEKİ ORDAKİ HALKINDA MI HABERİ YOK BUNDAN.ORTALIKTA HERŞEYİ İLE TAMAM BİR MEZARLIK VAR FAKAT KİMSELERİN HABERİ YOK ÖYLE Mİ?ORDAKİ BİLEN İNSANLARIN NEDEN SESİ ÇIKMIYOR?
ALLAH IM BİZLERE SABIR VERSİN.BEN BİR ŞEHİT YAKINI OLARAK HEPSİNE LANET EDİYORUM.
"KİM BİR MÜSLÜMANA LANET EDERSE BİR CİNAYET İŞLEMİŞ OLANA EŞDEĞERDİR" FAKAT HİÇBİR MÜSLÜMAN ÜLKESİNE DİN KARDEŞLERİNE BUNU YAPMAZ.İNANCI BUNA MÜSADE ETMEZ.:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

valla kardeşim bende şimdi bu konuyu ele alcaktım ama bi türlü olmadı bilgisayar ağır olunca:pbu durum tamamıyla yöneticileri ilgilendiriyo bizi aşıyo gerçi aşmıyoda ama neyse çünkü yöneticileri de biz oraya getiriyoruz

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

:mad: i:mad: N:mad: A:mad: N:mad: A :mad: M:mad: I :mad:Y:mad: O:mad: R:mad: U:mad: M :mad: BU NEE!!!
DAHA DÜN BENIM KÖYÜMDE BINBA$I GÖMÜLDÜ!!!AKRABAMIZIN DAMADI IDI!!!YAA NASIL OLUR BU!!! HIC MI GÖREN DUYAN OLMAZ BUNLARI.:mad::mad::mad:

siz bide suna bakin
http://www.hpg-online.net/pg/hejmar/pg_ekim_06/sayfalar/sehit.htm

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

28b6jb.jpg

eeeee2je.jpg

eee4av.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt