Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

UTANÇ MEZARLIĞI (3 Kullanıcı)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

S.A BEN Bİ YORUM YAPMAK İSTEMEDİM ARKADAŞLAR SİZLERDEN BEKLİYORUM İNŞALLAH.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
RE: UTANÇ MEZARLIĞI

S.ALEYKÜM ABİ ELİNE SAĞLIK GÖRMEMİZE VESİLE OLDUN BU OLAYI..RABBİM RAZI OLSUN SENDEN..İNŞAALLAH TEZ ZAMANDA GEREKEN YAPILIR..MARİFETMİŞ GİBİ BİDE ANITLAŞTIRMIŞLAR ALLAH'IM SEN YARDIMCIMIZ OL..CENNET VATANIMIZ TÜRKİYE'Yİ BÖLMEYE ÇALIŞANLARI ZİR-Ü ZEBER ET İNŞAALLAH..

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB BOZKUS yazdı:
S.ALEYKÜM ABİ ELİNE SAĞLIK GÖRMEMİZE VESİLE OLDUN BU OLAYI..RABBİM RAZI OLSUN SENDEN..İNŞAALLAH TEZ ZAMANDA GEREKEN YAPILIR..MARİFETMİŞ GİBİ BİDE ANITLAŞTIRMIŞLAR ALLAH'IM SEN YARDIMCIMIZ OL..CENNET VATANIMIZ TÜRKİYE'Yİ BÖLMEYE ÇALIŞANLARI ZİR-Ü ZEBER ET İNŞAALLAH..
A.S AMİN KARDEŞİM AMİN.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

selamün aleyküm abi.. inşallah, amacına ulaşır bu paylaşımınız... bu ülkede senelerdir pkk'ya bir şey yapılamaması bazı kesimlerin, ki buna medya da dahildir, bu terör örgütü ile bazı işbirlikçi çevrelerin bir alakaları olduğunu gösteriyor. en azından bu görevi yerine getirmekle vazifeli olan müessesemizin (!) terör yerine, sözümona irticayı tehdit olarak görmesi, ve siyasete karışması da başka nasıl açıklanabilir bilmiyorum.. Allah yardımcımız olsun, selametle

menekse_87

Kayıtlı Kullanıcı

yaptıklarına bakın..onları toprak bile kabul etmezki...

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
selamün aleyküm abi.. inşallah, amacına ulaşır bu paylaşımınız... bu ülkede senelerdir pkk'ya bir şey yapılamaması bazı kesimlerin, ki buna medya da dahildir, bu terör örgütü ile bazı işbirlikçi çevrelerin bir alakaları olduğunu gösteriyor. en azından bu görevi yerine getirmekle vazifeli olan müessesemizin (!) terör yerine, sözümona irticayı tehdit olarak görmesi, ve siyasete karışması da başka nasıl açıklanabilir bilmiyorum.. Allah yardımcımız olsun, selametle
A.S KARDEŞİM ÇOK GÜZEL YORUMLAMIŞSIN AĞZINA SAĞLIK. A.E.O S.A

nursena72

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun haberdar ettiğin için kardeşim.Ben diyarbakırda olmama rağmen böyle bi haberi sizin sayenizde duydum.inşallah en kısa zamanda gerekenler yapılır.A.E.O

Sabrinnisa

Kayıtlı Kullanıcı

S.A Allah'a havale hepsi.!!!!

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

S.A BUNA NE YORUM YAPILIRKİ.MEDYA İRTİCA HAKKINDA MALZEME ARARKEN ACABA BU TÜR ŞEYLERE RASTLAMIYORMU.BUNLARI GÖRMÜYORMU.YADA AKLIMA ŞU GELİYOR VE BUNUN DAHA DOĞRU OLDUĞUNU KANITLIYORLAR GÖRÜYOR AMAGÖRMEMEZLİKTEN GELİYOR.RABBİM TERÖRE YARDIM EDENLERİ TERÖRLE BERABER KAHRU PERİŞAN ETSİN.:mad:

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

nursena72 yazdı:
Allah razı olsun haberdar ettiğin için kardeşim.Ben diyarbakırda olmama rağmen böyle bi haberi sizin sayenizde duydum.inşallah en kısa zamanda gerekenler yapılır.A.E.O
S.A SİZDENDE ALLAH RAZI OLSUN BANADA YENİ GELDİ.İNŞALLAH TEK TEMENNİMİZ GEREKENİN YAPILMASI AMA NERDEEEEE. A.E.O S.A

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
S.A BUNA NE YORUM YAPILIRKİ.MEDYA İRTİCA HAKKINDA MALZEME ARARKEN ACABA BU TÜR ŞEYLERE RASTLAMIYORMU.BUNLARI GÖRMÜYORMU.YADA AKLIMA ŞU GELİYOR VE BUNUN DAHA DOĞRU OLDUĞUNU KANITLIYORLAR GÖRÜYOR AMAGÖRMEMEZLİKTEN GELİYOR.RABBİM TERÖRE YARDIM EDENLERİ TERÖRLE BERABER KAHRU PERİŞAN ETSİN.:mad:
A.S AMİN KARDEŞİM İNŞALLAH SONLARI GELDİ BUNLARIN. MALİSEF BU MEDYA GÖRÜYO VE GÖRMEZLİKTEN GELİYO BENCEDE ÇÜNKÜ 15 YILDIR TERÖRLE MÜCADELE EDEN Bİ ÜLKEDE
DÜŞMANININ MEZARLIĞI OLUP OLMADIĞINI BİLMİCEK KADARMI KÖTÜ MEDYA. MALİSEF 10 YIL ÖNCEKİ Bİ KONUŞMAYI BULUP GETİRİYOLAR AMA KOSKOCA PKK MEZARLIĞINIMI BULAMIYOLAR SENCE SADECE GÜLMEK İSTİYORUM AMA GÜLEMİYORUM NEYSE KONUŞMUCAM FAZLA KENDİMİ TUTAMIYORUM YOKSA :mad::mad::mad::mad:UYARI ALACAM. A.E.O YORUMUN İÇİNDE ALLAH(C.C) RAZI OLSUN. A.E.O S.A

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
meftun61 yazdı:
A.S AMİN KARDEŞİM İNŞALLAH SONLARI GELDİ BUNLARIN. MALİSEF BU MEDYA GÖRÜYO VE GÖRMEZLİKTEN GELİYO BENCEDE ÇÜNKÜ 15 YILDIR TERÖRLE MÜCADELE EDEN Bİ ÜLKEDE
DÜŞMANININ MEZARLIĞI OLUP OLMADIĞINI BİLMİCEK KADARMI KÖTÜ MEDYA. MALİSEF 10 YIL ÖNCEKİ Bİ KONUŞMAYI BULUP GETİRİYOLAR AMA KOSKOCA PKK MEZARLIĞINIMI BULAMIYOLAR SENCE SADECE GÜLMEK İSTİYORUM AMA GÜLEMİYORUM NEYSE KONUŞMUCAM FAZLA KENDİMİ TUTAMIYORUM YOKSA :mad::mad::mad::mad:UYARI ALACAM. A.E.O YORUMUN İÇİNDE ALLAH(C.C) RAZI OLSUN. A.E.O S.A
A.S MURAT ABİM BİRAZ DAHA SABIR RABBİMİZ HALİMDİR.BİZDE AZ DAHA SABREDELİM.RABBİM NE YAPARSA EN İYİSİNİ YAPAR.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
allah rzı olsun abim eline emeğine sağlık inş amacına ulaşır bu forum ve yapılması gereken yapılır aeo

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

tsunami yazdı:
s.a
allah rzı olsun abim eline emeğine sağlık inş amacına ulaşır bu forum ve yapılması gereken yapılır aeo
A.S KARDEŞİM İNŞALLAH SAYENİZDE ULAŞAK. A.E.O S.A

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

s.a. kardeşim,
Evet bu konuda yorum yapmak bile istemiyorum, ama düşündüğüm zaman bunlar benim senin onun kanlarını akıran, ocaklara ateş düşüren teröristlerin mezarı.
Üstelik o şehidler diyarbakırlıyı, urfalıyı, vanlıyı, siirtliyi v.s. gibi tüm türkiyeyi o terörüstlerden korumaya çalışan masum çocuklarımızın kanını döküyorlar,
O diyarbakırın bilkmem ne ilçesinin belediyeside onları ödüllendiriyor.
Arkadaşlar bu ülkede başbakanlık yapmış bir büyük zat olan Rahmetli Adnan MENDERES beyfendinin bile anıt mezarı taaaa Merhum Turgut ÖZAL zamanında yapılabildi.
Bu ülkenin ekmeğini yiyip, elektiriğini kullanıp (üstelik bizleden daha ucuza) , ve tüm imkanlarından faydalananlar, tutup bizden elde ettikleri gelirleri PKK terör ekibinin menfaatleri için harcıyor.
İşte Türkiye Cumhuriyeti Devletinin mahkemesinin, medyasının ve güvenlik güçlerinin yapması gereken bu tür olaylara izin vermemek ve bu işin sorumlularını en kısa zamanda cezalandırmaktır.
Bunlar bizim içimizi acıyıor, sol yanımızı acıtıyor. Artık tahammül sınırları zorlanıyor. Yeter artık demenin zamanıdır arkadaşlar, bunun içinde TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN güçlü olması gerekir, seçime yaklaştığımız şu günlerde bunları göz önünde bulundurarak hareket edelim inşaallah.
k.s.e.o.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
s.a. kardeşim,
Evet bu konuda yorum yapmak bile istemiyorum, ama düşündüğüm zaman bunlar benim senin onun kanlarını akıran, ocaklara ateş düşüren teröristlerin mezarı.
Üstelik o şehidler diyarbakırlıyı, urfalıyı, vanlıyı, siirtliyi v.s. gibi tüm türkiyeyi o terörüstlerden korumaya çalışan masum çocuklarımızın kanını döküyorlar,
O diyarbakırın bilkmem ne ilçesinin belediyeside onları ödüllendiriyor.
Arkadaşlar bu ülkede başbakanlık yapmış bir büyük zat olan Rahmetli Adnan MENDERES beyfendinin bile anıt mezarı taaaa Merhum Turgut ÖZAL zamanında yapılabildi.
Bu ülkenin ekmeğini yiyip, elektiriğini kullanıp (üstelik bizleden daha ucuza) , ve tüm imkanlarından faydalananlar, tutup bizden elde ettikleri gelirleri PKK terör ekibinin menfaatleri için harcıyor.
İşte Türkiye Cumhuriyeti Devletinin mahkemesinin, medyasının ve güvenlik güçlerinin yapması gereken bu tür olaylara izin vermemek ve bu işin sorumlularını en kısa zamanda cezalandırmaktır.
Bunlar bizim içimizi acıyıor, sol yanımızı acıtıyor. Artık tahammül sınırları zorlanıyor. Yeter artık demenin zamanıdır arkadaşlar, bunun içinde TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN güçlü olması gerekir, seçime yaklaştığımız şu günlerde bunları göz önünde bulundurarak hareket edelim inşaallah.
k.s.e.o.

S.A ABİM ALLAH RASI OLSUN.

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

s.a.
Ülkemiz üzerinde oynanan oyunla ilgili bir alıntı yaopmak istiyorum arkadaşlar.

İstihbaratçı Orakoğlu’ndan şok iddialar: Bir parti lideri 6 ay önce bana hükümetin düşürüleceğini, kendisinin de başbakan olacağını söyledi

Emniyet İstihbarat Dairesi eski Başkanı Bülent Orakoğlu yeni kitabı "Ankara'da Gölge Oyunları"nda siyasette dönen gizli dolapları yazdı. Kitabını ve gündemi Bugün'e değerlendirirken, "28 Şubat sürecinin devam ettiğini son 27 Nisan e-muhtırası ile görüyoruz" diyen Orakoğlu, şunları söyledi: "E-muhtıra cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından yayınlandı. Ben bunun bir darbe planı olduğunu ancak üst kademenin bunu muhtıra ile sınırlandırıldığını düşünüyorum. Genç subaylar sendromu devam ediyor olabilir. Alt kademe baskı uygulamıyor, bu sadece psikolojik bir süreç olabilir."

KÜÇÜK BİR PARTİ LİDERİ

Kitabında hükümeti devirme planlarının yapıldığına da yer veren Orakoğlu, yaklaşık 6 ay önce bir yemek davetinde yaşanan olayı şöyle anlattı: "Küçük bir siyasi parti lideri beni aradı ve Armada’da yemeğe davet etti. Görüşmeye gelmeden önce birtakım kişilerden onay aldığını anlattı. O sırada BBP'deydim. 'Türkiye'de devlet kurumları ve siyaset yeniden dizayn ediliyor' dedi. Bir şekilde onlarla hareket etmemi önerdi. Kendisinin başbakan olacağını, beni de bir göreve getireceğini söyledi." Orakoğlu, bu olayda adı geçen ve onay alınan grubun asker olabileceğini vurguladı.

ÖZEL BİRİMLER KURULDU

Orakoğlu, kitabında hükümeti düşürmeyi amaçlayan örgütlerin birimler oluşturduğunu yazdı. "Birim" i devlet içersinde kurulmuş özel çalışma grubu olarak tanımlayan Orakoğlu, "Bunlardan birinin görevi, Danıştay saldırısı idi. Sauna Çetesi bir birimdi. Hrant Dink Cinayeti de bu birimlerden bir tanesi tarafından işlendi" dedi. "Türkiye, Türk- Kürt çatışmasına sürükleniyor. Siyasi amaç hükümeti düşürmek olsa da bu olaylar ön plana çıkarılıyor" diyen Orakoğlu, "Bu ülkede başbakansanız 'terör sebebiyle mi, yoksa ekonomik kaosla mı iktidardan uzaklaştırılacağım?' diye korkarsınız. Örneğin şimdi ne oldu da terör yine ortaya çıktı? Gösterilmek istenen hükümet ekonomiyi iyileştiriyor ama terörle baş edemiyor" diye konuştu.

k.s.e.o

deryam

Kayıtlı Kullanıcı

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(çok üzücü bişey diyecek bişe bulamıyorum ALLA HA havale emeğine saglık:(:(:(B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt