Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üstteki üyeyi görünce aklınıza ne geliyor yorum yapın (2 Kullanıcı)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ne kadar masum, ne kadar gönlü güzel biri olduğu aklıma geliyor ;)

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
ilgimi çekmeye başladı gibi sanki :):a12:

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
behiye kardeşimin yerini almak isteyen biri :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Aaa Gul Berra kim ? :D (Isim degisikligi talebi haa :a12: )

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli kardeşim Fethullah güleni benimseyen kardeşlerimize herhangi bir söz demiyorum ,ama şunu da ifade etmeliyim ,kişi idarecisinin dini üzeredir.Mademki lideriniz o zattır ,biliniz ki hem mahmut efendi cemaati ,cubbeli ahmet hoca ,kadir mısıroğlu ve aklı başında her şuurlu müslüman ,Fethullah gülenin ortalığa yaydığı enformasyona ,tahribat ve tahrifata karşı durmak luzumunu hissetmişler ,ehli sünnet imamları ummeti bu hastalıktan kurtarma adına reddiyeler yazmışlardır..Ilımlı islam projesiyle musluman kanı içeen vampir amerika ve lanetlenmiş kavim israilin kabbala ve talmudunda din olarak addettiği kinin fiili olrak ortaya çıkışını sağlayan büyük ortadoğu ve israel projesini canlandırma projesine kukla olmuş,bunların elinden kuranı alamıyorsak bunları yenemeyiz diyerek binlerce sene ,tüm teknolojı ve kufr gücüne karşı bir filistinli çocuk edasıyla elindeki taşı imanıyla mavzer yapıp tanka ,ve israil vampirine dur diyebilen ehli kuranın elindeki kuranı bozma ,tahrif etme projesini kimi ılımlı ,kimini radikal diyerek ifrat ve tefrit çizgisinde batıla hizmet ettirmek suretiyle kah fethullah gulenen h-kah mustafa islamoğluna kah muhammed esede kah ,musa carullah bigiyeve yaptırmıştır,kaldı ki ne ki haddini aşar zıddına inkılab eder...
Bugun fethullah gulen kuzu postunu giymiş kurt edasıyla dolaşıyor...bir kazan süte katılan bir damla zehir misalı buyuk bir cemaat oluşturmuş,görünüşte bereket gibi dururken namaz kıldırp ibadet ettirirken batıl fikirlerini de narkozluyor bir yandan ,en buyuk duşmanlık olan ayetleri tahrif ediyor,ayetlere muhalefeti meşrulaştırıyor ve ümmeti de vebale sokuyor...

Bir lider gibi gorme durumu yok agabey. Yalnizca ben burda (Fransa'da) onun hareketinden insanlari gozlemliyorum da.. Dusunceler vardi beynimde, siz de tam ustune basinca, bilmek istedim. Kimsenin gunahina, sevabina girme gibi bir niyetim yok. Onu da cok iyi tanimiyorum. Yalnizca EFENDIMIZI anlattigi bir kitabi tesadufen okudum. Oyle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt