Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üsteki üyenin nesine nazar değmesin (3 Kullanıcı)

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
o güzel avatarına nazar değmesin:):)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Ablaaaaam ! Yasasin! Gelisine nazar degmesin !

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
:)ben gelıyorum arada ccanım sana denk getıremyorum nasılsın

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Iyiyim hamdolsun. Iyi deyim, iyi olayim. Sen nasilsin can ablam?

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
hamdolsun ıyım can kardesım rumeysa hareketlendıgı ıcın eskısı kadar zaman ayıramıyorum sıteye ama hep duamdasınız helekı sen..

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun ablacigim. :) Bu arada kitabimi yeni bir yayinevine gonderdim, editorun ilk izlenimleri guzel ama bakalim sonuc nasil olacak? :) Mayis geliyor... Anneler gunu yani benim dogum gunum 8 Mayis geliyor. Ondan ote SEVGILININ DOGUM GUNU geliyor :)

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
evet canım bızde kızımla hazırlanıyoruz SEVGILININ DOGUM GUNUNE:)Ama ınsallah senın dogum gunune de soylıcem kızııma ona onu ılk gununden anlatan gunluk gıbı bısey yazıyorum senıde anlatıcam buyuyp okudugunda dıcekkı oo hanım hanımcık yazar benım annemın yakın arkadası zamanında annemle sıetden tanısmıslar:)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Ah ablam ne guzel seyler soyluyorsun, Allah senden razi olsun. Insaalah gorusmek nasip olur. Insaallah saglikli byuru Rumeysa ve hayirli bir hanimefendi olur insaALLAH.

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
ınsALLAH canım insALLAH bı gun otururz sohbet ederız rumeysa buyumus olur berabaer EYUP SULTANDA sabah namazı kılarız RABBIM nasıp eder ınsALLAH sımdı kalkmama lazım hayırlı gecelr canım kardesım senı buyuten annenın ellerınden opuyorum selam ve dua ıle

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Amin insaallah :) Annem daha 37 yasinda ama olsun op bari :) Ruyanda beni gor insaallah, Rumeysa'nin gozlerinden senin hem ellerinden hem de yanaklarindan operim :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt