Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üç Boyutlu Kur'an-ı Kerim İNDİR (1 Kullanıcı)

mesreb

Kayıtlı Kullanıcı
BEN HENÜZ İNDİRMEDİM AMA HERALDE İYİDİR VE BENDE BU ÇABAYI ALLAH İÇİN OLDUGUNA İNANDIGIM İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
ALLAH c.c SENDEN RAZI OLSUN

gölge23

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm benim adım erhan genç bismil ilçesinde bir köyde imamım bana yardımcı olurmusunuz kuranı kerimi bilgisayarıma indirmek istiyorum ama bürtürlü muafak olamadım bana yardım ederseniz allah razı olsun selamun aleykum

gölge23

Kayıtlı Kullanıcı
üç boyutlu kuran kerimi 20 seferdenedim birtürlü indiremiyorum neyap mam lazım eselamunslekum yardım ederseniz allah razı olsun

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
buyurun burdan endirə bilərsiniz... Sağ tıklayıb, fərqli qeyd edin ve ednirin...

http://www.endir.az/uploads/quran_3d.rar

üç boyutlu kuran kerimi 20 seferdenedim birtürlü indiremiyorum neyap mam lazım eselamunslekum yardım ederseniz allah razı olsun

degerli kardeş, şu alıntı ettiğim linke farenin sag tuşuyla tıklayıb, farklı kayd et komutu verin ve bilgisayarınıza kayd edin...

indirdikten sonra dosyanın içindeki Kuran resmi olan icon var...Ona tıklayın açar kitabı...

eger başaramazsanız soleyin, ben gene yardımn ederim..Allah yardımcınız olsun...

qstar

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş çalışmıyor bu boşuna indirdim ilk sayfadan sonrası açılmıyor acaba çaresi var mı

msartas

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim..Çok güzel ve çok faydalı bir çalışma..

llerall88

Kayıtlı Kullanıcı
Agam bende hala o bug var birtürlü 2 sayfadan ileri gidemıyorum lutfen yardım edersen sevinirim

Vatan50

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar, acemiliğime verin, Kur-anı'ı Kerim'i nasıl indireceğim ?

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
mp3 mü videomu word belgesimi pdf mi ne türde istiyorsunuz ?

sonruya38

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim
emeğine sağlık cenabı allah emeğinin karşılığını verir inş.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt