Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üç Boyutlu Kur'an-ı Kerim İNDİR (1 Kullanıcı)

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar artık elinizin altında yani bilgisayarınızda mükkemmel bi program olcak bu Üç Boyutlu Kur'an ile her daim hatim indirbilceksiniz.Programda sayfa çevirme, boyutu arttırma,yakınlaştırma,görüş değiştirme ve perspektif ayarları da mevcut bu sayede dilediğiniz gibi Kur'an okuyabilceksiniz ve sanki gerçek gibi hissedeceksiniz.Programı Allah Rızası için indirin ,kullanın saygılarımla..

kapakq.jpg

42685490.jpg

38912394.jpg

77256554.jpg

Program Boyutu: 39 mb

NOT: Programı internete kendim yükledim yani upload ettim güle güle kullanın..

İNDİR
RapidShare: Easy Filehosting

Esselamu aleykum ,

İndirme işlemini yapamayan kardeşlerimin dikkatine !!!

Birinci sayfada konuyu açan kardeşimizin yazısının sonunda İNDİR yazısının altında RapidShare:Easy Filehosting yazılı link'e tıklasınlar açılan sayfadan da free user butonuna tıklayıp ,65 sn beklemelerini belirten sayaçtan sonra bilgisayarlarına indirebilirler.

Programı bize kazandıran kardeşimizede ayrıca teşekkür ediyorum...

Cihat-82

Kayıtlı Kullanıcı
Sağol kardeşim Allah razı olsun.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc razı olsun,

selam ve dua ile, hayırlı günler

pisagor

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben indiremiyorum

pisagor

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar inmiyor hata veriyor

halilpasha

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşler programda sayfalar yok oluyo bi yardımcı olur musunuz ? şimdiden ALLAH (C.C) razı olsun

turusina

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c. razı olsun kardeşim ellerin cennt kapıları açsın insAllah çok sevindim :) indiriyorum ama bir istirhamım olacak mümkünse başka sitelerde paylaşabilirmiyiz bu proğramı kardeşim izniniz var mıdır ? gerekirse sizin nickinize ait olduğunuda not düşeyim ??

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşler programda sayfalar yok oluyo bi yardımcı olur musunuz ? şimdiden ALLAH (C.C) razı olsun

Allah c.c. razı olsun kardeşim ellerin cennt kapıları açsın insAllah çok sevindim :) indiriyorum ama bir istirhamım olacak mümkünse başka sitelerde paylaşabilirmiyiz bu proğramı kardeşim izniniz var mıdır ? gerekirse sizin nickinize ait olduğunuda not düşeyim ??

aleykum salam kardeşim...sayfalar nasıl yok oluyor anlamadım..ben de açıyor ve tum sayfalar mevcud...problemi tam olarak soyleyin bir cozum buluruz insallah...

turusina kardeşim...güzel duanıza amin...bu programı ben nerden indirdim bilmiyorum ama upload edip buraya eklemiştim..yani bu Allah ın kitabı istedgimiz gibi paylaşa biliriz bence...kimse benim hakkım demez..siz yayınlayın programı kim yapmışsa o da bolca ecerini alır...:)...Allah yardımcınız olsun

haticeme

Kayıtlı Kullanıcı
slm alyk çok güzel olmuş siteniz Allah razı osun ama ben indiremiyorum kuranı kerimi

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşim.çok güzelmiş ama rapid premium istiyor ben yükleyemedim :(

qstar

Kayıtlı Kullanıcı
Bakaranın 5 ayetinden sonraki sayfalar kayıp oluyor bazen de program kapatılması gerekiyor diyor. yani okuyamıyorum

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bakaranın 5 ayetinden sonraki sayfalar kayıp oluyor bazen de program kapatılması gerekiyor diyor. yani okuyamıyorum

ben tam bakmamıştım...haklısınız bazen hata veriyor, bazen direk kapanıyor kitap....bende de öyle kardeşim..bilgim yok...

O

omer_yildirim

selamünakleyküm Ben bu programı indirdim ama hangi programla çalısıyor.. Yardımcı olursanız sevinirim. Allaha emanet olun..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt