Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tuğba kardeşimizin yuvası için dua edelimmi?? (1 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
öğle arası konuşuruz canım.. ama korkma o farklı bişey.. inşallah yaşamayacaksın sen kötü bişey.. iyi olacak bak herşey yoluna girmeye başladı bile.. yavaş yavaş

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
ALLAH yuvasına mutluluk huzur ve selamet versin. Hakkında hayırlı olan ne ise onu versin. İnşa-ALLAH.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
nevin kardeşim yuvanız hayırlı olsun.hayırlı mutlu bir evlilik yaşayın inşallah.. inanın insanın kendi elinde herşey.. siz hayır dileyin hayır olsun..

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
nevin kardeşim korkma nasıl başlarsa öyle gider saygılı olmaya çalışın. hakkınızı hukukunuzu koruyun çiğnemeye çalışmayın inşallah. şimdiden korkupta kötü başlama kötü yuvaları değil güzel yuvaları örnek al. allah yuvanı nazarlardan korusun bir ömür mutlu mesut yaşarsınız inşallah

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
en sonebi abimiz bu hediye duanın adeti falan varmı ne kadar okumam gerekiyor birde eşimin isminide söylesem bana dua edermisiniz lütfen sakinleşmek için ihtiyacımız var efendim

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
en sonebi abimiz bu hediye duanın adeti falan varmı ne kadar okumam gerekiyor birde eşimin isminide söylesem bana dua edermisiniz lütfen sakinleşmek için ihtiyacımız var efendim

Anlaşıldı efendim...gereği yapılacak... her hangi bir şey lazım değil ..saat 12: 50 den sonra yı takip ediniz ...inşallah faydalı oluruz...Selamlar...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Hediye duayı size kalmış ..Baş ağrısı...baş dönmesi...aşırı sinir stres gibi anlarda okuyun... rahat okuyorsanız endişe yok ...okuyamıyorsanız tekrarda fayda var....
Sizin durum iki yönlü idi , birinin kontrolü hediye dua ile sizde...diğeri önemli bir şey değil nazar gibi bir şey......hamd olsun tamam bitti... endişe yok efendim...Allah C.C. yuvanızı korusun inşallah..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
inşALLAH.. Büyüğümüz... inşallah arkadaşımızın evindeki sorunlar biterde huzuru daim olur onun ve hepimizin....

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
içim acıyor,yüreğim yanıyor nerde yuvası huzursuz bir kardeşimi görsem.gözyaşlarım süzülüp gidiyor yanaklarımdan.okumaya bile cesaret edemiyorum....
rabbim sen yardımcımız ol,huzursuz yuvalara huzur ver,dağılmak üzere olan yuvaları toparla,kurtar yalvarıyorum allahım yardım et...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
hicranim kanadi kirik kus gibisin boynu bukuk yetim gibisin sabret kandi kirik kus simdi ucuyor boynu bukuk yetim simdi oyun oynuyor sende duzeleceksin dualarimdasin..............

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
hicranim kanadi kirik kus gibisin boynu bukuk yetim gibisin sabret kandi kirik kus simdi ucuyor boynu bukuk yetim simdi oyun oynuyor sende duzeleceksin dualarimdasin..............

nuray nuray içim yanıyor.neler oldu bilsen,anlatmıştım ya sana telefonda,bi kaç gün sonra herşey burada...

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
en sonebi büyüğümüz Yüce Rabbim cc sizden razı olsun dün işyerinde değildim giremedim sabah gelir gelmez buraya baktım. sağolun tüm önerileriniz benim için çok önemli çok teşekkür ederim efendim.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
tuğbacım nasılsın.. durumlar nasıl.. herşey yolundadır umarım...

mehtap58

Kayıtlı Kullanıcı
Allah hepimizin yuvasını korusun şeytan en ufak şeyleri bile abartmamıza yol açıyor

ben de bugün eşimle dargınım yani offfff :(

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
ah güzelim sendemi ya .. yapma canım benim.. önemli bişey değilse at bi mesaj olsun bitsin. evdemisin... yoksa ayarları hallettinmi

muratbanubulut

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİMİZ bütün yuvaları bir arada tutsun bozdurmasın şerli kimselere herkes bir arada mutlu huzurlu sevgili saygılı kalsın inşallah

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
muratbanubulut kardeşim...
sizin yazınızı görünce utandım kendimden.. dedim ki şimdi kardeşimiz diyecekki ben yanına gideyim diye uğraşırken siz sudan sebeplerle birbirinizi kırıyorsunuz...... işte insan oğlu biraz nankör sanırım

mehtap58

Kayıtlı Kullanıcı
başkasının b. sayarı bu işteyim
ben mi msj attım ama tabi hiç de iyi msj değil
bizimki tabi çok önemli bi sorun değil
ama en azından kalbim çok kırıldı ya
ama şunu farkediyorum ki şeytan hakikaten giriyor çiftlerin arasına en çok da.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt